Zviedrija ar prāmi – veids, kā to iepazīt!

Sākot ar tās satriecošo dabisko skaistumu līdz pat kosmopolītisko pilsētu rosībai, Zviedrija ir valsts, kura bagāta ar dabu, kultūru, dzīvesveidu un ēdienu. Tā ir viena no labākajām valstīm, ko apmeklēt jebkurā gada laikā.

 

Mūsu prāmji uz Zviedriju no Vācijas, Dānijas, Polijas un Latvijas ir vienkāršākais un tiešākais veids, kā sākt savu Zviedrijas piedzīvojumu. Došanās ceļā uz Zviedriju ar automašīnu ir lieliska izvēle, kas ļauj ne tikai izpētīt pilsētas, bet arī doties ārpus tām, lai varētu novērtēt dabu un savvaļu.  Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pavadīt nakti ledus viesnīcā, vērot brīnišķīgo ziemeļblāzmu, izbaudīt lieliskas jūras veltes Gēteborgā, apmeklēt ABBA muzeju Stokholmā, izbaudīt saunu zeltainajā Saules olā, doties slēpot uz Ori vai baudīt burvību Smolandē un citur, ceļojums uz Zviedriju radīs vēlmi tur atgriezties vēlreiz..

 

Stokholma, Gēteborga un Malme – Zviedrijas trīs lielās, kosmopolitiskās zonas piedāvā daudz dažādu lietu, kas jāredz un jāizbauda daudzos muzejos, mākslas galerijās, tirgos un ēstuvēs. Stokholma, Zviedrijas metropoles galvaspilsēta ar tās skaisto arhitektūru, pasaules klases kultūras objektiem un dzīvīgo kulinārijas vidi, ir jāredz ikvienam viesim. Gēteborga atrodas Zviedrijas rietumu piekrastes slēgtā līcī, un tai ir bagāta vēsture. Tā ir pazīstama ar tās holandiešu stila kanāliem, zaļajiem bulvāriem un šaurām gājēju ieliņām, kurās izvietotas daudzās kafejnīcas un veikali. Zviedrijas trešā lielākā pilsēta, enerģiskā Malme, atrodas Zviedrijas dienvidos. Šī novatoriskā pilsēta sniedz Jums visu – no vēstures līdz modernu ēdienu pieredzei un aizraujošai nakts dzīvei.

 

Zviedrija ir galamērķis visu gadu. Katrs gadalaiks var piedāvāt kaut ko atšķirīgu. No vasaras un garajām dienām, kas sniedz Jums laiku atklāt Zviedrijas bagātīgo mežonību, kristālskaidros ezerus un slīdošus pakalnus, līdz ziemai, kad pasaule atdzīvojas ar ziemas sporta veidiem – no kalnu un distanču slēpošanas līdz sniegotām pastaigām un izbraucieniem ar sniega motocikliem, un vēl daudz ko citu. 

 

Zviedrija – tā ir neatvairāma!

Sākot ar tās satriecošo dabisko skaistumu līdz pat kosmopolītisko pilsētu rosībai, Zviedrija ir valsts, kura bagāta ar dabu, kultūru, dzīvesveidu un ēdienu. Tā ir viena no labākajām valstīm, ko apmeklēt jebkurā gada laikā.

 

Mūsu prāmji uz Zviedriju no Vācijas...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Zviedriju

No 65€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Ostu atrašanās vietas

Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Sweden

Stena Line Gēteborgā ir divi termināļi – viens maršrutam uz Ķīli Vācijā, un šis terminālis ceļošanai uz Frederikshavnu Dānijā. Dānijas terminālis atrodas tālāk uz austrumiem pie Jetas upes, blakus mikrorajonam Masthugget. Terminālis ir labi apzīmēts ar ceļazīmēm, braucot no automaģistrāles E6, un tajā var nokļūt arī ar tramvaju.

 

Ņemiet vērā!  Reisiem ārpus termināļa darba laika vai uz Stena Vinga klāja iekāpšana ir iespējama tikai ar transportlīdzekli. Šajos reisos iekāpšana kā pasažierim bez automašīnas nav iespējama. 

Svarīga informācija pasažieriem, kuri ceļo bez transportlīdzekļa

Pasažieriem bez automašīnas ir iespējams doties ceļā tikai no 2023. gada 27. jūnija līdz 2023. gada 14. augustam. Pirms un pēc šī laika Jūs nevarat ceļot kā pasažieris bez automašīnas no Halmstādes vai Greno.

 

Halmstādes osta Zviedrijas rietumu krastā ir ļoti ērti sasniedzama pa sauszemes ceļiem ar automaģistrālēm no ziemeļiem, dienvidiem un austrumiem. Pilsētā var nokļūt arī ar vilcienu un autobusu, un pasažieriem, kuri ceļo bez transportlīdzekļa, ir pieejams arī maršruta autobuss uz termināli.

 

Ja ceļojat bez automašīnas, Jums jādodas uz Halmstādes centrālo staciju un jāreģistrējas reisam kādā no mūsu reģistrēšanās kioskiem, lai saņemtu iekāpšanas karti. Lūdzu, parādiet iekāpšanas karti kopā ar personu apliecinošu dokumentu pirms iekāpšanas Stena Line autobusā, kas aizvedīs Jūs uz prāmi. Autobuss ir piemērots piekļuvei ar ratiņkrēslu.

 

Lūdzu, ņemiet vērā turpmāko. Lai nokļūtu uz autobusu, kas nogādās Jūs tieši uz prāmi, Jums jāierodas Halmstades centrālajā stacijā vismaz 60 minūtes pirms reisa atiešanas. Uz kuģa vai autobusā nav iespējams iekāpt ostā. Pēc izbraukšanas autobuss nevar apstāties un paņemt pasažierus. Visas rezervācijas ir jāveic tiešsaistē, jo nav iespējams iegādāties biļetes ostā pirms plānotās izbraukšanas. 

Trelleborgas osta ir vistālāk Zviedrijas dienvidos esošā osta, un to sauc par vārtiem starp Skandināviju un Centrāleiropu. Tajā var ērti nokļūt ar kājām no Trelleborgas centra, ar autobusu, vilcienu vai ar automobili.

Stena Line Gēteborgā ir divi termināļi – viens maršrutam uz Frederikshavnu Dānijā, un šis terminālis ceļošanai uz Ķīli Vācijā. Vācijas terminālis atrodas tālāk uz rietumiem pie Jetas upes, blakus tiltam Älvsborgsbron. Terminālis ir labi apzīmēts ar ceļazīmēm, braucot no automaģistrāles E6, un tajā var nokļūt arī ar tramvaju.

Karlskrūnas osta Zviedrijas dienvidaustrumu piekrastē ir ērti pieejama pa sauszemes ceļiem. Taču Karlskrūnai ir izcili sabiedriskā transporta savienojumi, jo šī osta atrodas citā salā, nevis pilsētas galvenajā daļā. Dzelzceļa pasažieri un pasažieri bez automašīnas var nokļūt tajā ar taksometru vai autobusu.

 

Paziņojums pasažieriem bez automašīnas vai ar velosipēdu ar Stena Estelle un Stena Ebba. Tā kā Karlskronā notiek celtniecības darbi, pasažieriem bez automašīnas vai ar velosipēdu tiks pārvadāti starp mūsu termināli un Stena Estelle vai Stena Ebba ar autobusu. Pasažieriem, kuri ieradušies Karlskronā no Gdiņas jāņem vērā, ka izkāpšana var aizņemt līdz 1 stundai. Lūdzu, ņemiet to vērā, plānojot tālāko ceļu. Mūsu apkalpes locekļi transportēs velosipēdus uz un no prāmja, un, ierodoties terminālī, tos varēs paņemt. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!  

Mūsu prāmji atiet no jaunā Norvik termināļa, kas atrodas 4 km (10 minūšu brauciena) attālumā no Nīnashamnas centra. No dzelzceļa/autobusu stacijas uz jauno termināli ir pieejami taksometra pakalpojumi.

Atlasītie galamērķi

 • Stokholma

  Bieži vien pelnīti dēvēta par “skaistuli pie ūdens”, Stokholma ir satriecoša un dinamiska pilsēta ar tik plašām apskates iespējām!

 • Gēteborga

  Gēteborga ir slavena ar saviem kanāliem, zaļajiem bulvāriem, kafejnīcām un lieliskajām iepirkšanās iespējām. Šeit Jūs gaida aizraujoši piedzīvojumi!

 • Malme

  Piekrastes pilsēta ar piejūras šarmu, muzejiem, elegantām iepirkšanās iespējām un kūsājošu kultūras dzīvi.

 • Smolande

  Ja Jums patīk izbraucieni ar velosipēdu, pastaigas dabā, braukšana ar smailītēm un makšķerēšana, tad Jūs iemīlēsiet Smolandes dabu – tā ir “patiesā Zviedrija”.

 • Karlskrūna

  Atklājiet bagātīgo vēsturi un mantojumu, kā arī arhipelāga satriecošo dabisko skaistumu. 

 • Idre

  Apburošā Idre ar savu skaisto ainavu, lieliskajām slēpošanas trasēm un pārgājienu takām ir lielisks galamērķis visa gada garumā.

 • Sālena

  Sēlena ir slēpošanas paradīze un satriecošs galamērķis visa gada garumā ar skaistām ainavām, ezeriem un dabas takām.

 • Ore

  Ore ir slavena ar savām lieliskajām slēpošanas trasēm, iepirkšanās vietām, restorāniem un bāriem ar īstu lielpilsētas atmosfēru.

 • Hallanda

  Skaistā Hallande Zviedrijas rietumkrastā lepojas ar bagātīgu virtuvi, satriecošām ainavām un lielisku golfu!

 • Kalmāra

  Ceļojiet atpakaļ laikā, pabūstot šajā skaistajā, vēsturiskajā pilsētā.  Izpētiet tās pili, bruģētās ielas un neparasto vecpilsētu. 

 • Ēlande

  Zviedrijas vasaras salu paradīze! Citāds galamērķis – dabiski un un unikāli skaists.

 • Kristāla Karaliste

  Zviedrijas Stikla valstībā ir tik daudz, ko redzēt! Kosta Boda mājvieta, dabas rezervāti, klusi ezeri un meži. 

 • Skåne

  Mazs izmērs. Liels dabas skaistums. Skone ir īsta paradīze pārgājienu, trekinga un brīvdabas cienītājiem.

 • Vermlande

  Ja Jums patīk piedzīvojumi brīvā dabā vai nomierinošs dabas klusums, Jūs to atradīsiet Vermlandē!

 • Dālslande

  “Zviedrijas ezeru province” ir lieliski piemērota dabas cienītājiem ar elpu aizraujošām ainavām un relaksētu atmosfēru.

 • Vestervīka

  Zviedrijas labākā vasaras pilsēta, kurā ir daudz apskates objektu, gardu ēdienu un kultūras – tā ir īpaša vieta, ko apmeklēt.

 • Augstais krasts

  Atgriezieties dabā, apmeklējot Augsto krastu, un izbaudiet Zviedrijas āres un vienkāršo šarmu. 

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Zviedriju

No 65€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.