Vestervīka

Pilsēta katram gadalaikam

 

Zviedrijas pilsēta Vestervika ir viens no trim piekrastes apgabaliem Smolandes provincē. Tā tiek raksturota kā Zviedrijas labākā vasaras pilsēta, kas piedāvā izklaidi, garšīgus ēdienus un kultūru, padarot Vesterviku par brīnišķīgu vietu, kuru apmeklēt jebkurā gada laikā.

 

Apmeklējiet Hjorteds Mopedmuseum, kas ir atšķirīgs vēstures muzejs, un uzziniet par mopēda vēsturi. Muzejā ir aptuveni 140 transportlīdzekļi no 20. gadsimta, īpašu uzmanību pievēršot to attīstībai 50., 60. un 70. gados. Kad esat beiguši ceļojumu atpakaļ laikā, dodieties ārā un iepazīstiet pasaules klases mākslu ikgadējā BANK! – ielu mākslas festivālā. Šeit ir mākslas darbi, kuri aizņem vairāk nekā 3500m lielu sienas platību, un tajā piedalās daži no labākajiem ielu māksliniekiem pasaulē.

 

Ar plašu veikalu klāstu, sākot no neatkarīgajiem līdz slavenu zīmolu veikaliem, Vestervikā varat sevi palutināt. Atlaižu medniekiem un tiem, kuri mīl lietas ar stāstiem, ir iespēja apmeklēt daudz krāmu tirgus, kur iespējams iegādāties kādu lietotu mantu.

 

Vestervikā ir gards ēdiens, ko baudīt gan vienkāršā, gan smalkā restorānā, kā arī ģimenes restorānos. Ieturiet stilīgu maltīti Gränsö Castle, modernā, klasiskajā restorānā, un izbaudiet gardus, uz vietas gatavotus ēdienus greznā vidē. Smuggleren ir mazs un mājīgs restorāns ar deviņiem galdiņiem 36 viesiem. Lai iegūtu autentisku pieredzi, izmēģiniet vakara piecu ēdienu ēdienkarti, kas ietver vietējos ēdienus un vīnu, un pēc došanās prom jutīsies patīkami piepildīti.

 

Atgriezieties dabā. Neatkarīgi no tā, vai nodarbojaties ar makšķerēšanu, dodaties izbraucienā ar kajaku vai pārgājienā, ir vērts izpētīt tālākas ainavas. Ar daudzveidīgajām pārgājienu takām gan pieredzējušajiem, gan iesācējiem, ieskatieties brīvdabas brīnumā Vestervikā.

 

Vestervikā golfa cienītājiem ir trīs fantastiski laukumi, kuru izmēri, raksturs un spēle atšķiras. Sajūtiet sejā jūras gaisu Västerviks Golfklubb, 18 bedrīšu golfa laukumā, kas aptver parku, mežu un pludmali. Izaiciniet sevi 9 bedrīšu kursā mežā Lysingsbadets Golfklubb. Loftahammars Golfklubb ir 9 bedrīšu kurss, kas atrodas kalnainā mežā un parkā. Neuztraucieties, ja neesat paņēmis līdzi nūjas, jo visos trīs klubos ir labi aprīkoti golfa veikali.

 

Padela sports Zviedrijā ir svarīgs, un Vestervikā ir trīs iekštelpu zāles un vairāki korti ārpus telpām. Paņemiet savu padela raketi un piedalieties vienā no pašlaik visātrāk attīstošiem sporta veidiem. Vai arī, kā būtu ar frisbija šķīvja golfa spēli? Jā, Jūs izlasījāt pareizi, tas ir golfa laukums, bet ar frisbija šķīvi. Alviken Disc golfa laukums ir 18 bedrīšu frisbijs šķīvja golfa laukums – garantēta jautrība visiem!

 

Dodieties ceļā ar vilcienu uz pagātni un brauciet pa šaursliežu ceļu starp Hultsfredu un Vesterviku. Brauciet līdz galam vai apstājieties vienā no 20 stacijām brauciena laikā. Rezervējiet braucienu ar kuģīti un atklājiet Hasselö, kas ir Vestervikas arhipelāga lielākā un visapdzīvotākā sala. Šajā salā ir daudz piedzīvojumu dažādiem vecumiem, izvēlieties bērniem piemērotas pludmales vai mainīgu ainavu izpētei. Izbaudiet izklaidi zem viena jumta Oddis Leklandē, spēlējieties rotaļu laukumā vai izaiciniet draugus uz LaserGame spēli.

 

Pilsētas iepazīšana, salu apceļošana vai sasaukšanās vienā no nepārspējamiem golfa laukumiem, Vestervikā katrs atradīs sev kaut ko piemērotu.

Pilsēta katram gadalaikam

 

Zviedrijas pilsēta Vestervika ir viens no trim piekrastes apgabaliem Smolandes provincē. Tā tiek raksturota kā Zviedrijas labākā vasaras pilsēta, kas piedāvā izklaidi, garšīgus ēdienus un kultūru, padarot Vesterviku par brīnišķīgu vietu, kuru apmeklēt jebkurā gada laikā.

 

Apmeklējiet...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Vesterviku

No 83.20€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Izmitināšanas vietas attēls

Best Western Plus Vasterviks Stadshotell

Izmitināšanas vietas attēls

Slottsholmen hotell och restaurang

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Vesterviku

No 83.20€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Uzziniet vairāk par galamērķiem

 • Malme

  Piekrastes pilsēta ar piejūras šarmu, muzejiem, elegantām iepirkšanās iespējām un kūsājošu kultūras dzīvi.

 • Idre

  Apburošā Idre ar savu skaisto ainavu, lieliskajām slēpošanas trasēm un pārgājienu takām ir lielisks galamērķis visa gada garumā.

 • Sālena

  Sēlena ir slēpošanas paradīze un satriecošs galamērķis visa gada garumā ar skaistām ainavām, ezeriem un dabas takām.

 • Ore

  Ore ir slavena ar savām lieliskajām slēpošanas trasēm, iepirkšanās vietām, restorāniem un bāriem ar īstu lielpilsētas atmosfēru.

 • Hallanda

  Skaistā Hallande Zviedrijas rietumkrastā lepojas ar bagātīgu virtuvi, satriecošām ainavām un lielisku golfu!

 • Kalmāra

  Ceļojiet atpakaļ laikā, pabūstot šajā skaistajā, vēsturiskajā pilsētā.  Izpētiet tās pili, bruģētās ielas un neparasto vecpilsētu. 

 • Ēlande

  Zviedrijas vasaras salu paradīze! Citāds galamērķis – dabiski un un unikāli skaists.

 • Kristāla Karaliste

  Zviedrijas Stikla valstībā ir tik daudz, ko redzēt! Kosta Boda mājvieta, dabas rezervāti, klusi ezeri un meži. 

 • Skåne

  Mazs izmērs. Liels dabas skaistums. Skone ir īsta paradīze pārgājienu, trekinga un brīvdabas cienītājiem.

 • Vermlande

  Ja Jums patīk piedzīvojumi brīvā dabā vai nomierinošs dabas klusums, Jūs to atradīsiet Vermlandē!

 • Dālslande

  “Zviedrijas ezeru province” ir lieliski piemērota dabas cienītājiem ar elpu aizraujošām ainavām un relaksētu atmosfēru.

 • Augstais krasts

  Atgriezieties dabā, apmeklējot Augsto krastu, un izbaudiet Zviedrijas āres un vienkāršo šarmu. 

 • Gēteborga

  Gēteborga ir slavena ar saviem kanāliem, zaļajiem bulvāriem, kafejnīcām un lieliskajām iepirkšanās iespējām. Šeit Jūs gaida aizraujoši piedzīvojumi!

 • Stokholma

  Bieži vien pelnīti dēvēta par “skaistuli pie ūdens”, Stokholma ir satriecoša un dinamiska pilsēta ar tik plašām apskates iespējām!

 • Smolande

  Ja Jums patīk izbraucieni ar velosipēdu, pastaigas dabā, braukšana ar smailītēm un makšķerēšana, tad Jūs iemīlēsiet Smolandes dabu – tā ir “patiesā Zviedrija”.

 • Karlskrūna

  Atklājiet bagātīgo vēsturi un mantojumu, kā arī arhipelāga satriecošo dabisko skaistumu. 

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.