Skåne

Maza pēc izmēra. Liela pēc dabiskā skaistuma.

 

Šī mazā Skandināvijas province, kura atrodas Zviedrijas pašos dienvidos, ir neliela paradīze, kurā daudz kas notiek. Latviešu valodā saukta par Skania, tā ir paradīze pārgājienu un pieredzējušu kāpēju cienītājiem no visas pasaules, kuri nepārstāj baudīt lielisku apkārtni. Laimīgā kārtā, šeit ir ļoti daudz vietas…

 

Pārvēršot skaitļos, Skåneleden taka ir 1300 km gara, tai ir seši apakšposmi un 118 daļas. Dabā šeit ir aplūkojamas pasakainas pludmales, interesanti zvejnieku ciemati, biezi meži un megalītiski pieminekļi. Ainavas ir ļoti dažādas, un kultūra ir bagātīga, tāpēc ir iespējas izvēlēties doties pārgājienā uz dienu, vai arī daudz ilgāk. Aplūkošanai ir pieejama plaša teritorija, tāpēc varbūt vēlēsieties iegādāties kādu vietējo pārtiku vienā no daudzajiem lauksaimnieku veikaliņiem. Jūs varat izvēlēties maršrutu, kas piemērots Jūsu spējām, un daži no tiem piemēroti cilvēkiem ar kustību traucējumiem, padarot šos Zviedrijas laukus pieejamus visiem. 

 

Skåneleden maršruts ir tikai viens no vairākiem, kas atrodami visā Skones reģionā un tā dabas parkos. Jūs varat izvēlēties biezus mežus Soderosenā un tās 150 miljonu gadu vecos strautu vai smilšu laukus un akmeņainus ceļus Stenshuvudā, kas beidzas trīs smailēs. Rietumos Skones krasts ir raksturīgs ar dramatiskām klintīm un klinšu veidojumiem.  

 

Neatkarīgi no galamērķa ir labi zināt, ka Zviedrija ir paradīze kempingam savvaļā, jo telti var sliet gandrīz jebkur, patiešām izraujoties no ikdienas uz dienu vai divām. Ja Jums labāk patīk neliels komforts - ir pieejamas kempinga vietas ar tādām labierīcībām kā pajumti, sauso tualeti, ugunskura vietu un atkritumu tvertnēm. Tas viss ir bez maksas.

 

Protams, ka Skone piedāvā plašu izmitināšanas vietu klāstu jebkurai gaumei un budžetam. Ja kempings Jums nav piemērots, varat apmesties greznā pilī, vienkāršā kotedžā, relaksējošā spa viesnīcā vai pat fermā – daudzi lauksaimnieki uzņem viesus, kas vēlas baudīt savādākas sajūtas.  

 

Svaigais gaiss padara Skoni par ideālu brīvdienu galamērķi ģimenēm, kuras vēlas būt aktīvas. Bez tam ir arī daudz izklaides iespējas, kas patiks bērniem. Viņiem patiks Skones Djurpark, zooloģiskais dārzs, kurā mīt vairāk nekā 900 dzīvnieki un 100 dažādas sugas. To vairums ir ziemeļu faunas mīlīgākie piemēri, bet, iespējams, ka ieraudzīsiet kādus, kurus varbūt iepriekš nezinājāt, tostarp Skånegås, Gutes aitas, Fjäll govis un Jämtlandsget kazas. Zoodārzs ir arī pagaidu apmešanās vieta bez vecākiem palikušiem dzīvniekiem no visas pasaules, līdz tie atrod savas mājas – tāpēc nekad nezināt, ko sastapsiet.

 

Skandināvijas krimināltrillera Tilts (The Bridge) fani jau zina Ēresunda tiltu, no kura seriāls ieguvis savu nosaukumu. Tas ir redzams kopā ar Skones krasta līniju – labākā skatu vieta ir platforma pie Luftkastellet, vai izbaudiet mierīgāku skatu, apmeklējot Ribersborg brīvdabas baseinus un saunu. Labākais veids, kā iepazīt tiltu, protams, ir to šķērsot. Jūs varat nobraukt 16 kilometrus tikai 20 minūtēs, veicot pēdējos 4 km pa pasaulē garāko zemūdens tuneli no mākslīgās salas Pepparholmen.   

 

Tilts saista Malmi ar Kopenhāgenu un runā, ka šīm divām pilsētām ir vairāk kopēja, nekā Skonei ar pārējo Zviedriju. Jums vajadzēs apmeklēt to, lai uzzinātu vairāk par kopīgo vēsturi un uzzinātu, kā Malme ir tik zviedriska, bet ar nelielu Dānijas piegaršu…

Maza pēc izmēra. Liela pēc dabiskā skaistuma.

 

Šī mazā Skandināvijas province, kura atrodas Zviedrijas pašos dienvidos, ir neliela paradīze, kurā daudz kas notiek. Latviešu valodā saukta par Skania, tā ir paradīze pārgājienu un pieredzējušu kāpēju cienītājiem no visas pasaules...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Skoni

No 49.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Skoni

No 49.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Uzziniet vairāk par galamērķiem

 • Malme

  Piekrastes pilsēta ar piejūras šarmu, muzejiem, elegantām iepirkšanās iespējām un kūsājošu kultūras dzīvi.

 • Idre

  Apburošā Idre ar savu skaisto ainavu, lieliskajām slēpošanas trasēm un pārgājienu takām ir lielisks galamērķis visa gada garumā.

 • Sālena

  Sēlena ir slēpošanas paradīze un satriecošs galamērķis visa gada garumā ar skaistām ainavām, ezeriem un dabas takām.

 • Ore

  Ore ir slavena ar savām lieliskajām slēpošanas trasēm, iepirkšanās vietām, restorāniem un bāriem ar īstu lielpilsētas atmosfēru.

 • Hallanda

  Skaistā Hallande Zviedrijas rietumkrastā lepojas ar bagātīgu virtuvi, satriecošām ainavām un lielisku golfu!

 • Kalmāra

  Ceļojiet atpakaļ laikā, pabūstot šajā skaistajā, vēsturiskajā pilsētā.  Izpētiet tās pili, bruģētās ielas un neparasto vecpilsētu. 

 • Ēlande

  Zviedrijas vasaras salu paradīze! Citāds galamērķis – dabiski un un unikāli skaists.

 • Kristāla Karaliste

  Zviedrijas Stikla valstībā ir tik daudz, ko redzēt! Kosta Boda mājvieta, dabas rezervāti, klusi ezeri un meži. 

 • Vermlande

  Ja Jums patīk piedzīvojumi brīvā dabā vai nomierinošs dabas klusums, Jūs to atradīsiet Vermlandē!

 • Dālslande

  “Zviedrijas ezeru province” ir lieliski piemērota dabas cienītājiem ar elpu aizraujošām ainavām un relaksētu atmosfēru.

 • Vestervīka

  Zviedrijas labākā vasaras pilsēta, kurā ir daudz apskates objektu, gardu ēdienu un kultūras – tā ir īpaša vieta, ko apmeklēt.

 • Augstais krasts

  Atgriezieties dabā, apmeklējot Augsto krastu, un izbaudiet Zviedrijas āres un vienkāršo šarmu. 

 • Gēteborga

  Gēteborga ir slavena ar saviem kanāliem, zaļajiem bulvāriem, kafejnīcām un lieliskajām iepirkšanās iespējām. Šeit Jūs gaida aizraujoši piedzīvojumi!

 • Stokholma

  Bieži vien pelnīti dēvēta par “skaistuli pie ūdens”, Stokholma ir satriecoša un dinamiska pilsēta ar tik plašām apskates iespējām!

 • Smolande

  Ja Jums patīk izbraucieni ar velosipēdu, pastaigas dabā, braukšana ar smailītēm un makšķerēšana, tad Jūs iemīlēsiet Smolandes dabu – tā ir “patiesā Zviedrija”.

 • Karlskrūna

  Atklājiet bagātīgo vēsturi un mantojumu, kā arī arhipelāga satriecošo dabisko skaistumu. 

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.