Dālslande

Atgriešanās pie dabas

 

Vai vēlaties palēnināt ikdienas steigu, apsēsties un baudīt skatu? Tad īstā atbilde būs ceļojums uz Dālslandi. Šī province atrodas Zviedrijas dienvidos, un tā ir pārpilna ar blīviem mežiem un ezeriem, kāpēc Dālslande nosaukta par “Zviedrijas ezeru zemi”.

 

Ceļojums uz Dālslandi būs lieliski piemērots dabas mīļotājiem vai tiem, kuri vienkārši vēlas aizbēgt no dzīves steigas un atklāt šo mierīgo vidi, kas ir piepildīta ar pārgājienu takām un ezeriem. Izpētiet Tresticklan nacionālo parku un dodieties jūdzēm garos gājienos, lai izbaudītu savvaļu un ezerus, un izbaudiet mieru un klusumu apgabalā, kas robežojas ar Norvēģiju.

 

Atkarībā no pārgājiena veida, kas Jums patīk, vai tas ir pa meža takām vai nedaudz sarežģītāks reljefs ar kalnainām vietām, ceļojums uz Pilgrim taku Dālslandē ir absolūti obligāts. Šī ir daudzveidīga pārgājienu taka, kura ved cauri visai Dālslandes provincei, un vairāk nekā 100 km garumā redzēsiet gan līdzenas lauksaimniecības zemes dienvidos, gan savvaļas mežus un kalnus ziemeļos.

 

Vai arī – kāpēc gan neiekāpt kanoe laivā un neizpētīt Dālslandi pa ūdeni? Laivojiet pa Dano – Dalsland Nordmarken, kas ir Dālslandes ezeru sistēma un ir viens no populārākajiem kanoe laivošanas apgabaliem Eiropā. Slīdiet pa 100 metrus dziļo ezeru vai paairējiet pa Dālslandes kanālu, un, ja būsiet izslāpis, varat pat padzerties pirmatnēji tīro ūdeni! Tāpēc apsēdieties un izbaudiet savvaļas mežu skatus, kā arī sinhronās ūdens un savvaļas dzīvnieku skaņas. Un, kad nogursiet, ir pieejami simtiem kempingu, tāpēc Jūs nekad nepaliksiet bez vietas, kur nolikt galvu!

 

Katru gadu tūkstošiem apmeklētāju dodas uz Dālslandes kanālu, lai redzētu akveduktu  Haverudā, kas ir brīnišķīgs ceļu, dzelzceļa un ūdensceļu krustojums. Haverudas akvedukts ir unikāls, jo, atšķirībā no citiem akveduktiem pasaulē, tas ir izgatavots no kniedētām tērauda loksnēm, un pāri akveduktam iet gan dzelzceļa, gan autoceļa tilts. 

 

Ja vēlaties atpūsties no kempinga, palutiniet sevi ar atpūtu gleznainajā Baldersnäs Herrgård muižā. Palieciet galvenajā muižas ēkā, vienā no tās spārniem, piebūvē vai atpūtieties nesen pievienotajās kotedžās un pamostieties no dabas skaņām, kas ieplūst pa atvērtajiem logiem. Izbaudiet pastaigu pa krāšņo parku, atpūtieties spa, iegremdējieties siltā burbuļvannā vai ar malku kurināmā kublā un baudiet skatu uz pļavām. Kad esat izsalcis pēc saspringtas dienas, palutiniet sevi viesnīcas restorānā ar gardu maltīti, kas pagatavota no ilgtspējīgiem, oriģināliem zviedru produktiem. 

 

Dālslande var piedāvāt ne tikai elpu aizraujošu dabu, bet arī daudz muzeju, ko izpētīt, piemēram, Halmens Hus, kas ir salmu muzejs, un Dalslands Kontsmuseum, kurā izstādīti laikmetīgās mākslas darbi. 

 

Viena no vietām, kas obligāti jāredz, ceļojot uz Dālslandi, ir aļņu rančo Moose Ranch. Tikšanās ar aļņiem, ko mēdz dēvēt par “meža karaļiem”, ir grandioza lieta Dālslandē, un, ierodoties Moose Ranch, Jūs varat sastapties ar šīm aizraujošajām radībām un redzēt tos viņu dabiskajā vidē. 

 

Stena Line mēs sakām Lagom, kas zviedru valodā nozīmē tieši laikā, un, ceļojot uz Dālslandi, tieši laikā būs viss. Gan pētniekam, gan piedzīvojumu meklētājam vai kādam, kurš vienkārši vēlas baudīt dzīvi lēnākā tempā, ko ieskauj miers un skaistums, ceļojums uz Dālslandes provinci ir obligāts! 

Atgriešanās pie dabas

 

Vai vēlaties palēnināt ikdienas steigu, apsēsties un baudīt skatu? Tad īstā atbilde būs ceļojums uz Dālslandi. Šī province atrodas Zviedrijas dienvidos, un tā ir pārpilna ar blīviem mežiem un ezeriem, kāpēc Dālslande nosaukta par “Zviedrijas ezeru...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Dālslandi

No 91.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Dālslandi

No 91.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Uzziniet vairāk par galamērķiem

 • Malme

  Piekrastes pilsēta ar piejūras šarmu, muzejiem, elegantām iepirkšanās iespējām un kūsājošu kultūras dzīvi.

 • Idre

  Apburošā Idre ar savu skaisto ainavu, lieliskajām slēpošanas trasēm un pārgājienu takām ir lielisks galamērķis visa gada garumā.

 • Sālena

  Sēlena ir slēpošanas paradīze un satriecošs galamērķis visa gada garumā ar skaistām ainavām, ezeriem un dabas takām.

 • Ore

  Ore ir slavena ar savām lieliskajām slēpošanas trasēm, iepirkšanās vietām, restorāniem un bāriem ar īstu lielpilsētas atmosfēru.

 • Hallanda

  Skaistā Hallande Zviedrijas rietumkrastā lepojas ar bagātīgu virtuvi, satriecošām ainavām un lielisku golfu!

 • Kalmāra

  Ceļojiet atpakaļ laikā, pabūstot šajā skaistajā, vēsturiskajā pilsētā.  Izpētiet tās pili, bruģētās ielas un neparasto vecpilsētu. 

 • Ēlande

  Zviedrijas vasaras salu paradīze! Citāds galamērķis – dabiski un un unikāli skaists.

 • Kristāla Karaliste

  Zviedrijas Stikla valstībā ir tik daudz, ko redzēt! Kosta Boda mājvieta, dabas rezervāti, klusi ezeri un meži. 

 • Skåne

  Mazs izmērs. Liels dabas skaistums. Skone ir īsta paradīze pārgājienu, trekinga un brīvdabas cienītājiem.

 • Vermlande

  Ja Jums patīk piedzīvojumi brīvā dabā vai nomierinošs dabas klusums, Jūs to atradīsiet Vermlandē!

 • Vestervīka

  Zviedrijas labākā vasaras pilsēta, kurā ir daudz apskates objektu, gardu ēdienu un kultūras – tā ir īpaša vieta, ko apmeklēt.

 • Augstais krasts

  Atgriezieties dabā, apmeklējot Augsto krastu, un izbaudiet Zviedrijas āres un vienkāršo šarmu. 

 • Gēteborga

  Gēteborga ir slavena ar saviem kanāliem, zaļajiem bulvāriem, kafejnīcām un lieliskajām iepirkšanās iespējām. Šeit Jūs gaida aizraujoši piedzīvojumi!

 • Stokholma

  Bieži vien pelnīti dēvēta par “skaistuli pie ūdens”, Stokholma ir satriecoša un dinamiska pilsēta ar tik plašām apskates iespējām!

 • Smolande

  Ja Jums patīk izbraucieni ar velosipēdu, pastaigas dabā, braukšana ar smailītēm un makšķerēšana, tad Jūs iemīlēsiet Smolandes dabu – tā ir “patiesā Zviedrija”.

 • Karlskrūna

  Atklājiet bagātīgo vēsturi un mantojumu, kā arī arhipelāga satriecošo dabisko skaistumu. 

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.