Ore

Ore (Åre) ir tradicionāls kalnu ciemats, bet, pateicoties slēpošanas un iepirkšanās centriem, restorāniem un bāriem, tai ir īsta lielpilsētas atmosfēra.

 

Tas ir lielākais kalnu un slēpošanas sporta kūrorts Zviedrijā, un, lai gan tas ir slavens ar lieliskajām trasēm, Ore ir ne tikai ziemas slēpošanas kūrorts, bet arī ceļojuma galamērķis visa gada garumā. Tur ir neticama atmosfēra, kuru grūti pārspēt, un starptautiskie ceļojumu žurnāli to daudzkārt ir dēvējuši par vienu no pasaules labākajiem slēpošanas kūrortiem.  

 

Ore ir „pieci ciemati vienā kūrortā”, un katram ciematam ir slēpošanas rajons. Ciematos kopumā ir 41 pacēlājs un 90 trases. Duvedā un Tegefjolā, Åre Bu un Åre Bjornen ir slēpošanas iespējas, kas piemērotas visiem līmeņiem.

 

Duveda ir otrs lielākais slēpošanas rajons, taču, neraugoties uz to, tās dzīves ritms ir mierīgs. Slēpošana šeit ir tik laba, ka pat slēpošanas instruktori un profesionāļi ierodas šeit, lai slēpotu savās brīvdienās! Duvedā un Tegefjolā ir viegls, pūderains sniegs, un, tā kā pieejamas tik daudzas trases, tās ir mazāk noslogotas nekā citos ciematos. Duvedā tika uzstādīts Skandināvijā pirmais sešvietīgais pacēlājs ar pārsegu aizsardzībai pret laikapstākļiem. Tas samazina laiku, kāds iepriekš bija nepieciešams nokļūšanai virsotnē, no 45 minūtēm līdz nedaudz vairāk par piecām minūtēm!

 

Åre Bu ir vieta, kur atrasties, ja vēlaties vietu ar enerģiju. Ore pilsētā ir daudz pakalnu, dažāds reljefs un modernas pacēlāju sistēmas, kas nodrošina labākās slēpošanas iespējas Skandināvijā.

 

Åre Bjornen ir ideāla vieta ģimenēm ar bērniem. Trases piemērotas bērniem un iesācējiem, ir arī daudz aktivitāšu bērniem. 

 

Husa ir pazīstama ar savu 8km maršrutu ārpus trasēm, kurā var nokļūt, ja sezonas laikā braucat līdz pašai augšai ar sniega motociklu. Turp vienmēr ieteicams doties tikai kopā ar gidu. Maršruti ārpus trasēm ietver Pasaules kausa nobraucienu un slaveno Hummelbranten mogula trasi.

 

Vai esat gatavi ņemt slēpes un doties ceļā uz Ori?

Ore (Åre) ir tradicionāls kalnu ciemats, bet, pateicoties slēpošanas un iepirkšanās centriem, restorāniem un bāriem, tai ir īsta lielpilsētas atmosfēra.

 

Tas ir lielākais kalnu un slēpošanas sporta kūrorts Zviedrijā, un, lai gan tas ir slavens ar lieliskajām trasēm, Ore ir ne tikai...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Ori

No 91.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Ori

No 91.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Uzziniet vairāk par galamērķiem

 • Malme

  Piekrastes pilsēta ar piejūras šarmu, muzejiem, elegantām iepirkšanās iespējām un kūsājošu kultūras dzīvi.

 • Idre

  Apburošā Idre ar savu skaisto ainavu, lieliskajām slēpošanas trasēm un pārgājienu takām ir lielisks galamērķis visa gada garumā.

 • Sālena

  Sēlena ir slēpošanas paradīze un satriecošs galamērķis visa gada garumā ar skaistām ainavām, ezeriem un dabas takām.

 • Hallanda

  Skaistā Hallande Zviedrijas rietumkrastā lepojas ar bagātīgu virtuvi, satriecošām ainavām un lielisku golfu!

 • Kalmāra

  Ceļojiet atpakaļ laikā, pabūstot šajā skaistajā, vēsturiskajā pilsētā.  Izpētiet tās pili, bruģētās ielas un neparasto vecpilsētu. 

 • Ēlande

  Zviedrijas vasaras salu paradīze! Citāds galamērķis – dabiski un un unikāli skaists.

 • Kristāla Karaliste

  Zviedrijas Stikla valstībā ir tik daudz, ko redzēt! Kosta Boda mājvieta, dabas rezervāti, klusi ezeri un meži. 

 • Skåne

  Mazs izmērs. Liels dabas skaistums. Skone ir īsta paradīze pārgājienu, trekinga un brīvdabas cienītājiem.

 • Vermlande

  Ja Jums patīk piedzīvojumi brīvā dabā vai nomierinošs dabas klusums, Jūs to atradīsiet Vermlandē!

 • Dālslande

  “Zviedrijas ezeru province” ir lieliski piemērota dabas cienītājiem ar elpu aizraujošām ainavām un relaksētu atmosfēru.

 • Vestervīka

  Zviedrijas labākā vasaras pilsēta, kurā ir daudz apskates objektu, gardu ēdienu un kultūras – tā ir īpaša vieta, ko apmeklēt.

 • Augstais krasts

  Atgriezieties dabā, apmeklējot Augsto krastu, un izbaudiet Zviedrijas āres un vienkāršo šarmu. 

 • Gēteborga

  Gēteborga ir slavena ar saviem kanāliem, zaļajiem bulvāriem, kafejnīcām un lieliskajām iepirkšanās iespējām. Šeit Jūs gaida aizraujoši piedzīvojumi!

 • Stokholma

  Bieži vien pelnīti dēvēta par “skaistuli pie ūdens”, Stokholma ir satriecoša un dinamiska pilsēta ar tik plašām apskates iespējām!

 • Smolande

  Ja Jums patīk izbraucieni ar velosipēdu, pastaigas dabā, braukšana ar smailītēm un makšķerēšana, tad Jūs iemīlēsiet Smolandes dabu – tā ir “patiesā Zviedrija”.

 • Karlskrūna

  Atklājiet bagātīgo vēsturi un mantojumu, kā arī arhipelāga satriecošo dabisko skaistumu. 

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.