Rezervēt biļeti

Par kompāniju

Stena Line


PAR KOMPĀNIJU

Stena Line Group ir starptautisks transporta un tūrisma pakalpojuma uzņēmums ar plašāko maršrutu tīklu Eiropā.

• 22 prāmju maršruti Skandināvijas un Lielbritānijas reģionā un Baltijā.

• Savieno astoņas valstis

• 38 prāmji

• 6000 darbinieki

• Ienākumi SEK 10 000 milj.

Stena Line pieder ievērojamas tirgus daļas visos tās tirgus sektoros. Uzņēmuma spēcīgā pozīcija ir novatoriskās korporatīvās kultūras rezultāts, kas stimulē pakalpojumu un produktu attīstību, kā arī stratēģiju citu uzņēmumu iegādē.


UZŅĒMUMA VĪZIJA

Vadošais un pievilcīgākais prāmju uzņēmums pasaulē. Klientiem ir jāgūst vislabākais iespaids, kad tie izvēlas Stena Line saviem ceļojumiem, brīvdienām, relaksācijai vai kravas pārvadājumiem. Uzmanība tiek vērsta uz pakalpojumu nepārtrauktu uzlabošanu, kā arī jaunu un inovatīvu pakalpojumu izstrādi, jo tas rada nozīmīgu vērtību mūsu klientiem.


Inovācijas

Jau vairākus gadus Stena Line ir stratēģiski strādājis pie jaunu risinājumu, produktu un pakalpojumu inovācijām. Uzņēmumam ir spēcīga inovatīva kultūra, kas veicina ieinteresētību klientos. Stena Line darbinieki ir piedāvājuši 1500 idejas, kopš brīža, kad 2006. gadā tika uzsākta visu jauninājumu sistematizācija. Inovāciju departaments ir palīdzējis stimulēt ideju attīstību, analizējot un realizējot labākās inovācijas.


UZŅĒMĒJDARBĪBAS KONCEPCIJA

Stena Line uzņēmējdarbības koncepcija ir nodrošināt un piedāvāt drošu un efektīvu kravu pārvadājumu pakalpojumus pa jūru, savienojumā ar ostu pakalpojumiem, tā lai:

• pasažieri sasniedz savu galamērķi ar pieredzi, kura pārsniedz viņu cerības

• kravas pārvadājumu uzņēmumi var pārvadāt preces uz galamērķiem rentablā veidā.


Tas rada stabilu ilgtermiņa vidi uzņēmumam un tā darbiniekiem.