Par mums

Mūsu uzņēmums

Mēs esam Stena Line, viens no pasaulē lielākajiem prāmju operatoriem, kas katru gadu veic vairāk nekā 33 300 reisu. Viss, ko mēs darām, balstās uz mūsu galvenajām vērtībām: rūpēm par klientiem, rūpēm par resursiem un rūpēm vienam par otru.

 

Stena Line uzņēmuma aizsākumi ir Zviedrijā. Mēs esam patiesi starptautisks uzņēmums – mums ir vairāk nekā 6100 darbinieku no 40 valstīm visā Eiropā. Mūsu galvenā mītne atrodas Gēteborgā, Zviedrijā, un mēs esam uz maršrutiem balstīta organizācija 7 uzņēmējdarbības reģionos.

 

Mēs piedāvājam prāmju transportu par pieejamām cenām visiem mūsu klientiem, un mēs esam pilnībā apņēmušies nodrošināt drošību un uzticamību, kā arī samazinātu ietekmi uz vidi.

 

Mēs esam prāmju uzņēmums ar vīziju savienot Eiropu ilgtspējīgai nākotnei.

        

Mūsu zviedru mantojums

Stens A. Olsons uzauga uz salas Zviedrijas rietumu krastā. Jau jaunībā viņš iemācījās, ka smags darbs, sadarbošanās un rūpes vienam par otru atmaksājas. 1939. gadā 23 gadu vecumā viņš izveidoja uzņēmumu, kas Gēteborgā nodarbojās ar metāllūžņu tirdzniecību. Dažus gadus vēlāk viņš iegādājās savu pirmo kuģi, un pārējais jau ir vēsture. Šodien viņa dēls Dans ir Stena Group izpilddirektors. Stena Line joprojām ir ģimenes uzņēmums ar zviedru izcelsmi, un mēs lepojamies ar savu mantojumu.

 

Mūsu redzējums

Mūsu redzējums “savienot Eiropu ilgtspējīgai nākotnei” ir galvenais mūsu darbības mērķis. Mums jau ir visplašākais maršrutu tīkls Eiropā. Bet galu galā nav svarīgi tas, ko mēs darām, bet gan tas, kādēļ un kā mēs to darām. Mēs saredzam visu kopsakarībā. Pulcējot cilvēkus kopā, mēs veicinām uzņēmumu un sabiedrību izaugsmi. Tas savukārt ļauj mums veidot arvien drošāku un uzticamāku uzņēmumu, kas pakāpeniski samazina tā ietekmi uz vidi.

 

Maršrutos balstīta organizācija

Mums ir maršrutos balstīta organizācija 7 ģeogrāfiskajos uzņēmējdarbības reģionos: Dānija, Vācija, Baltijas jūras ziemeļu daļa, Baltijas jūras dienvidu daļa, Īrijas jūra ziemeļu daļa, Īrijas jūra dienvidu daļa un Ziemeļjūra. Uzņēmējdarbības reģioni sniedz iespēju uzņēmumam izmantot sinerģiju un koncentrēties uz rentabilitāti. Katra maršrutu organizācija ir atbildīga par savu rentabilitāti.

 

Mūsu paplašinātā saime – Stena AB

Stena Line ir koncerna “Stena AB” daļa, un mūsu uzņēmumos kopā ik dienas strādā 17 400 darbinieku visā pasaulē ar mērķi radīt vērtību mūsu klientiem.

 

 Īsumā par Stena Line

  • 6100 darbinieku
  • 20 prāmju maršruti
  • 40 kuģi
  • 19 miljardu apgrozījums (zviedru kronās)

Mūsu maršruti

Mūsu prāmji

Mūsu ilgtspējas ceļojums