Karlskrūna

Viena pilsēta – 1650 salu, līču un šēru.

 

Karlskrūna ir patiesi unikāla pilsēta, kura izveidota uz 33 no 1650 arhipelāga salām. Tai ir savādāka sajūta, kuru neizjutīsiet nekur citur: bagāta vēsture, arhitektūras grandiozums un ekskluzivitāte, kura jūtama ik visā. Tas viss rada jauku, patiešām zviedrisku noskaņu. Ideāla vieta atpūtai.

 

Karlskrūna, kuru 1680. gadā dibināja Kārlis XI, izveidojot šeit jūras spēku bāzi, ir dzīvojusi savu dzīvi. Nav grūti saprast, kāpēc tā: apkārtējā vide bez šaubām ir reģiona lielākā priekšrocība, kas piesaista cilvēkus, kuri vēlas baudīt veselīgu dzīvesveidu brīvā dabā, pie ūdens. 

 

Mūsdienās Karlskrūnai ir piešķirts UNESCO Pasaules mantojuma statuss, atzīstot labi saglabāto arhitektūru un pilsētas plānojumu. Ja vēlaties izpētīt apbrīnojamās baznīcas, skvērus, promenādes un tradicionālo arhitektūru, piedalieties ekskursijā, lai iepazītu tās plašo vēsturi un mantojumu. 

 

Pilsēta atrodas arhipelāga vidū, kas ir arī viens no tikai septiņiem Zviedrijas biosfēru rezervātiem, tās centrs pats par sevi ir sala, kura atrodas 6 km no cietzemes. Lielais laukums ir viena no Eiropas lielākajām un skaistākajām iepirkšanās ielām, kas atrodas netālu no mola – Jūs varat aplūkot arhipelāgu ekskursijā ar kuģīti vai pat noīrēt kajaku, lai airētu sev piemērotā tempā. Jūras spēku bāze joprojām ir lielākā valstī, un tai ir pašai savs muzejs, kurā aplūkojama zemūdene, batiskafs, 18. gadsimta krūšutēli un zemūdens tunelis, kurā varat redzēt īstu kuģa vraku.

 

Tuvumā atrodas Salto sala. Šī ir galvenokārt dzīvojamā zona, bet šeit ir fantastiska pludmale ar tramplīnlēkšanas torni, kuru dievina bērni. Šķērsojot Salto nonāksiet Dragso, kur atrodamas vēl vairāk pludmales, kempinga un pārgājienu takas, viesu osta, restorāns, minigolfs un makšķerēšana. Tik daudz mazai salai, kas rada savu pasauli tikai nelielā attālumā no pilsētas!   

 

Karlskrūna ir ideāls sākumpunkts visa arhipelāga iepazīšanai, tajā ir daudz ko redzēt. Jūs varat nakšņot teltīs uz pamestas salas, kur izjust patiesu piedzīvojumu garšu. Daudzi no mums vēlēsies pamērcēt pēdas gleznainā līcī, uzkāpt pa viļņu apskalotām klintīm vai vienkārši atpūsties smiltīs un vērot pārējos draiskojamies jūrā!

 

Lai ko arī meklētu, atradīsiet to uz kādas no salām!

 

Dodieties uz Hasslo, kur atradīsiet kotedžas, hosteļus, restorānu un vīna dārzu! Arhipelāga kuģītī paņemiet līdzi savu velosipēdu, vai ejiet pārgājienā – salu ir ērti apstaigāt arī ar kājām. Dodieties nedaudz tālāk pāri Hasslo tiltam uz Almo, kur atradīsiet vēl vairāk pārgājienu maršrutu, jauku dabu un golfa klubu. Varat izspēlēt pāris bedrītes vai vienkārši paēst pusdienas – jebkurā gadījumā labi skati ir nodrošināti. Sturko ir Blēkinges lielākā sala arhipelāga centrā, kas ir populāra peldētājiem ar saviem jaukajiem līcīšiem.

 

Ja, Jūsuprāt, ideālas brīvdienas saistītas ar laika pavadīšanu brīvā dabā, Karlskrūna spēs piedāvāt visu nepieciešamo un vēl daudz vairāk. 

Viena pilsēta – 1650 salu, līču un šēru.

 

Karlskrūna ir patiesi unikāla pilsēta, kura izveidota uz 33 no 1650 arhipelāga salām. Tai ir savādāka sajūta, kuru neizjutīsiet nekur citur: bagāta vēsture, arhitektūras grandiozums un ekskluzivitāte, kura jūtama ik visā. Tas viss rada...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Karlskrūnu

No 83.20€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Izmitināšanas vietas attēls

Clarion Collection Hotel Carlscrona

Izmitināšanas vietas attēls

The Brewery Hotel

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Karlskrūnu

No 83.20€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Uzziniet vairāk par galamērķiem

 • Malme

  Piekrastes pilsēta ar piejūras šarmu, muzejiem, elegantām iepirkšanās iespējām un kūsājošu kultūras dzīvi.

 • Idre

  Apburošā Idre ar savu skaisto ainavu, lieliskajām slēpošanas trasēm un pārgājienu takām ir lielisks galamērķis visa gada garumā.

 • Sālena

  Sēlena ir slēpošanas paradīze un satriecošs galamērķis visa gada garumā ar skaistām ainavām, ezeriem un dabas takām.

 • Ore

  Ore ir slavena ar savām lieliskajām slēpošanas trasēm, iepirkšanās vietām, restorāniem un bāriem ar īstu lielpilsētas atmosfēru.

 • Hallanda

  Skaistā Hallande Zviedrijas rietumkrastā lepojas ar bagātīgu virtuvi, satriecošām ainavām un lielisku golfu!

 • Kalmāra

  Ceļojiet atpakaļ laikā, pabūstot šajā skaistajā, vēsturiskajā pilsētā.  Izpētiet tās pili, bruģētās ielas un neparasto vecpilsētu. 

 • Ēlande

  Zviedrijas vasaras salu paradīze! Citāds galamērķis – dabiski un un unikāli skaists.

 • Kristāla Karaliste

  Zviedrijas Stikla valstībā ir tik daudz, ko redzēt! Kosta Boda mājvieta, dabas rezervāti, klusi ezeri un meži. 

 • Skåne

  Mazs izmērs. Liels dabas skaistums. Skone ir īsta paradīze pārgājienu, trekinga un brīvdabas cienītājiem.

 • Vermlande

  Ja Jums patīk piedzīvojumi brīvā dabā vai nomierinošs dabas klusums, Jūs to atradīsiet Vermlandē!

 • Dālslande

  “Zviedrijas ezeru province” ir lieliski piemērota dabas cienītājiem ar elpu aizraujošām ainavām un relaksētu atmosfēru.

 • Vestervīka

  Zviedrijas labākā vasaras pilsēta, kurā ir daudz apskates objektu, gardu ēdienu un kultūras – tā ir īpaša vieta, ko apmeklēt.

 • Augstais krasts

  Atgriezieties dabā, apmeklējot Augsto krastu, un izbaudiet Zviedrijas āres un vienkāršo šarmu. 

 • Gēteborga

  Gēteborga ir slavena ar saviem kanāliem, zaļajiem bulvāriem, kafejnīcām un lieliskajām iepirkšanās iespējām. Šeit Jūs gaida aizraujoši piedzīvojumi!

 • Stokholma

  Bieži vien pelnīti dēvēta par “skaistuli pie ūdens”, Stokholma ir satriecoša un dinamiska pilsēta ar tik plašām apskates iespējām!

 • Smolande

  Ja Jums patīk izbraucieni ar velosipēdu, pastaigas dabā, braukšana ar smailītēm un makšķerēšana, tad Jūs iemīlēsiet Smolandes dabu – tā ir “patiesā Zviedrija”.

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.