Prāmis uz Liepāju un Trāvemindi

Ceļojiet prāmju maršrutā uz Liepāju Latvijā un Trāvemindi Vācijā ar 1 reisu dienā katrā virzienā ar prāmjiem Stena Livia un Stena Flavia. Apsēdieties un atpūtieties komfortablā vidē, izbaudiet brīnišķīgos jūras skatus, atpūtieties vienā no mūsu kajītēm vai sēdvietā ar nolaižamu muguras daļu.  Iegādājieties sev dāvanu vai palutiniet sevi veikalā The Shop, kur atradīsit plašu kosmētikas, smaržu un alkohola klāstu par lieliskām cenām. Laipni lūdzam uz klāja! 

 

Ceļojiet no Trāvemindes uz Liepāju un iepazīstiet Latviju

Ceļojiet no Trāvemindes uz Liepāju, kas atrodas Baltijas jūras krastā Latvijas dienvidrietumos. Liepāja atrodas starp diviem ezeriem, un tai ir dinamiska mūzikas kultūra. Liepāja atrodas mazāk nekā trīs stundu brauciena attālumā no Latvijas galvaspilsētas Rīgas.

 

Par visu, kas notiek Liepājā un Latvijā

Liepāja atrodas Baltijas jūras krastā, kur ir dažas no labākajām Latvijas pludmalēm, un ir lieliska vieta aktivitātēm brīvā dabā, piemēram, pārgājieniem un velobraucieniem. Latvija ir lieliski piemērota dabas cienītājiem ar saviem izcilajiem nacionālajiem parkiem un skaistajiem kūrortiem, piemēram, Jūrmalu. Ikvienam Latvijas apmeklējumam jāietver ceļojums uz galvaspilsētu Rīgu, kurā valda aizraujošs modernas pilsētas un vecpilsētas ar 800 gadu vēsturi sajaukums.

 

Ceļojums, ko baudīt – no Liepājas uz Trāvemindi

Ceļojiet no Liepājas uz Trāvemindi, kas ir lielākā osta Vācijas Baltijas jūras piekrastē. Šim vēsturiskajam jūrmalas kūrortam ir 1,7 km gara pludmale, vairāki mūzikas festivāli  un koncerti. Trāveminde ir viena no priekšpilsētām Lībekai, kas atrodas 20 minūšu brauciena attālumā.

 

Iepazīstiet Trāvemindi un Vācijas ziemeļus

Trāveminde atrodas Vācijas ziemeļrietumu piekrastē un ir apslēpts dārgakmens! Šī piejūras pilsēta piedāvā tradicionālu vācu viesmīlību ar plašu restorānu klāstu, ēdienu kioskiem un bāriem. Iztērējiet kalorijas kādā no vietējām ekskursijām un pastaigās pludmalē. Tiem, kas vēlas doties tālāk, netālu atrodas Hamburga, un Berlīne atrodas tikai 4 stundu brauciena attālumā.

 

Kāpēc gan nepiekrāmēt automašīnu un doties atvaļinājumā ar automašīnu jau šodien ar Stena Line?

Ceļojiet prāmju maršrutā uz Liepāju Latvijā un Trāvemindi Vācijā ar 1 reisu dienā katrā virzienā ar prāmjiem Stena Livia un Stena Flavia. Apsēdieties un atpūtieties komfortablā vidē, izbaudiet brīnišķīgos jūras skatus, atpūtieties vienā no mūsu kajītēm vai sēdvietā ar nolaižamu muguras daļu.  Iegādājieties...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet ar Stena Livia un Stena Flavia

Liepāja un Trāveminde

No 99 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un sēdvieta

Izbraukšana
Pienākšana
Ilgums
Reģistrēšanās reisam tiek slēgta
PRĀMIS
Statuss

Prāmis uz Liepāju un Trāvemindi

  • Stena Livia ferry at sea
    Stena Livia
  • Stena Flavia ferry at sea
    Stena Flavia

Ostu atrašanās vietas

Map showing the routes to and from Germany
Map showing the routes to and from Latvia

Apmeklējiet mūsu ostas interneta vietni, kur atradīsiet informāciju par:

• Autostāvvietām

• Darbalaiku

• Ērtībām ostā

• Nokļūšanu līdz ostai

• Adresi

Skatīt lapu Trāvemindes osta

Apmeklējiet mūsu ostas interneta vietni, kur atradīsiet informāciju par:

• Autostāvvietām

• Darbalaiku

• Ērtībām ostā

• Nokļūšanu līdz ostai

• Adresi

Skatīt lapu Liepājas osta

Ceļojiet ar Stena Livia un Stena Flavia

Liepāja un Trāveminde

No 99 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un sēdvieta

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.