Vermlande

Zviedrijas brīnumzeme

 

Neatkarīgi no tā, vai Jums patīk piedzīvojumi brīvā dabā vai nomierinošs dabas klusums, Jūs atradīsiet to, ko vēlaties, ja dosieties uz Vermlandi!

 

Vermlande ir dabiska piekraste, kura stiepjas pāri Zviedrijas centrālajai rietumu daļai un bagāta ar pakalniem, majestātiskiem mežiem un vairāk nekā 10 000 ezeriem. Šeit atrodas arī Zviedrijas garākā upe Klārelvena, pirms tā ietek Vēnernā - vienā no lielākajiem Eiropas ezeriem. Vermlandes daudzveidīgā ainava un ūdens jūdzes padara provinci par ideālu adrenalīnu izraisošām aktivitātēm, tostarp smaiļošanai, pārgājieniem un slēpošanai.

 

Ja esat savdabīgu muižu cienītājs, noteikti apmeklējiet Dömle Herrgård Spa & Resort un Hennickehammars Herrgård savrupmājas, lai izbaudītu košumu Vermlandes elpu aizraujošās ainavas vidū.

 

Ja Jums patīk uzturēties atklātos ūdeņos, Vermlande būs Jums īstā vieta. Palutiniet savu piedzīvojumu meklētāja garu un izmēģiniet braukšanu ar plostu pa Klarālvenasupi vai dodieties soli tālāk un izveidojiet savu plostu, pirms dodaties lejup pa upi. Lielākā daļa upju un ezeru ir lieliski piemērotas braukšanai ar kanoe laivām, taču, ja vēlaties kaut ko citu, rezervējiet makšķerēšanas tūri Uplundena ezerā, un varat pat noķert līdaku vai asari kristāldzidros ūdeņos. Apsēdieties un izbaudiet dabu tās skaistākajā veidā, pievērsiet uzmanību bebriem un aļņiem, un, ja Jums paveiksies, Jūs pat varētu ieraudzīt reti sastopamo balto alni, kas ir pamanīts šajā apgabalā. 

 

Sniega cienītājiem ir pieejamas fantastiskas ziemas sporta aktivitātes, tostarp distanču slēpošanas trases, kas ir lieliski piemērotas gan iesācējiem, gan pieredzējušākiem slēpotājiem. Dodieties uz Vermlandes ziemeļu daļu un atradīsiet Zviedrijas pirmo slēpošanas tuneli, kas ir augsto tehnoloģiju projekts un ļauj slēpot visu gadu. Visiem vecumiem un spējām ir pieejamas daudzas ziemas aktivitātes. Visgrūtākā lieta būs izlemt, ko izvēlēties, piemēram, slēpošanas ekskursijas, pastaigas ar sniega kurpēm, braukšanu ar ragaviņām vai zemledus makšķerēšana Grasmangen ezerā.

 

Vermlande ir ne tikai bagāta ar aktivitāšu iespējām brīvā dabā, bet arī ar kultūras objektiem. Morbaka ir rakstnieces Selmas Lāgerlēvas bijušās mājas un viena no Vermlandes galvenajām kultūras apskates vietām. Apmeklējiet šo lielisko māju un izbaudiet pastaigu pa augļu koku pilno dārzu. Ieejiet Vermlandes muzejā un atklājiet reģiona vēsturi, apskatot dažādus eksponātus, kā arī apskatiet starptautisku mākslinieku darbu pagaidu izstādes. 

 

Esot šajā apgabalā, apģērbieties kā karaļi un iegādājieties vietēji austos audeklus, ko iecienījusi karaliskā ģimene. Klässbolas vēsturiskajā austuvē uz vietas ir rūpnīcas veikals, kas ir piepildīts ar skaistiem izstrādājumiem Jūsu mājām un kas būs arī lieliska dāvana līdzņemšanai! 

 

Vēl viens iemesls, lai iepazītu Vermlandi, ir fantastiskā virtuve. Izmēģiniet klasiskos zviedru ēdienus, piemēram, spinātu zupu ar vārītu olu un “raggmunk” – kartupeļu pankūku, kas tiek pasniegta ar ceptu cūkgaļu un brūklenēm – visas receptes ir radītas no sezonāliem vietējiem produktiem radošā un aizraujošā veidā. Sezonālu savvaļas produktu meklējumi Verlmandē ir populāri, tāpēc, dodoties ceļojumā, noteikti nogaršojiet vietējās delikateses! 

 

Lai iegūtu patiesi autentisku piedzīvojumu un atgrieztos pie dabas, ceļojums uz Vermlandi ir absolūti obligāts!

Zviedrijas brīnumzeme

 

Neatkarīgi no tā, vai Jums patīk piedzīvojumi brīvā dabā vai nomierinošs dabas klusums, Jūs atradīsiet to, ko vēlaties, ja dosieties uz Vermlandi!

 

Vermlande ir dabiska piekraste, kura stiepjas pāri Zviedrijas centrālajai rietumu daļai un bagāta ar...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Vermlandi

No 80.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Vermlandi

No 80.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Uzziniet vairāk par galamērķiem

 • Malme

  Piekrastes pilsēta ar piejūras šarmu, muzejiem, elegantām iepirkšanās iespējām un kūsājošu kultūras dzīvi.

 • Idre

  Apburošā Idre ar savu skaisto ainavu, lieliskajām slēpošanas trasēm un pārgājienu takām ir lielisks galamērķis visa gada garumā.

 • Sālena

  Sēlena ir slēpošanas paradīze un satriecošs galamērķis visa gada garumā ar skaistām ainavām, ezeriem un dabas takām.

 • Ore

  Ore ir slavena ar savām lieliskajām slēpošanas trasēm, iepirkšanās vietām, restorāniem un bāriem ar īstu lielpilsētas atmosfēru.

 • Hallanda

  Skaistā Hallande Zviedrijas rietumkrastā lepojas ar bagātīgu virtuvi, satriecošām ainavām un lielisku golfu!

 • Kalmāra

  Ceļojiet atpakaļ laikā, pabūstot šajā skaistajā, vēsturiskajā pilsētā.  Izpētiet tās pili, bruģētās ielas un neparasto vecpilsētu. 

 • Ēlande

  Zviedrijas vasaras salu paradīze! Citāds galamērķis – dabiski un un unikāli skaists.

 • Kristāla Karaliste

  Zviedrijas Stikla valstībā ir tik daudz, ko redzēt! Kosta Boda mājvieta, dabas rezervāti, klusi ezeri un meži. 

 • Skåne

  Mazs izmērs. Liels dabas skaistums. Skone ir īsta paradīze pārgājienu, trekinga un brīvdabas cienītājiem.

 • Dālslande

  “Zviedrijas ezeru province” ir lieliski piemērota dabas cienītājiem ar elpu aizraujošām ainavām un relaksētu atmosfēru.

 • Vestervīka

  Zviedrijas labākā vasaras pilsēta, kurā ir daudz apskates objektu, gardu ēdienu un kultūras – tā ir īpaša vieta, ko apmeklēt.

 • Augstais krasts

  Atgriezieties dabā, apmeklējot Augsto krastu, un izbaudiet Zviedrijas āres un vienkāršo šarmu. 

 • Gēteborga

  Gēteborga ir slavena ar saviem kanāliem, zaļajiem bulvāriem, kafejnīcām un lieliskajām iepirkšanās iespējām. Šeit Jūs gaida aizraujoši piedzīvojumi!

 • Stokholma

  Bieži vien pelnīti dēvēta par “skaistuli pie ūdens”, Stokholma ir satriecoša un dinamiska pilsēta ar tik plašām apskates iespējām!

 • Smolande

  Ja Jums patīk izbraucieni ar velosipēdu, pastaigas dabā, braukšana ar smailītēm un makšķerēšana, tad Jūs iemīlēsiet Smolandes dabu – tā ir “patiesā Zviedrija”.

 • Karlskrūna

  Atklājiet bagātīgo vēsturi un mantojumu, kā arī arhipelāga satriecošo dabisko skaistumu. 

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.