Hallanda

Hallanda ir idilliska paradīze Zviedrijas rietumu piekrastē, kas slēpjas starp Gēteborgu un Helsingborgu un lepojas ar bagātīgu ēdienu kultūru, satriecošu ainavu un ir populāra arī riteņbraucēju, sērfotāju vidū un, ņemot vērā, ka tā ir pazīstama kā “Zviedrijas golfa galvaspilsēta”, tad arī golfa spēlētāji mīl Hallandu! 

 

Pateicoties burvīgajai dabas ainavai – mežiem, smilšainajām pludmalēm un ūdenskritumiem, ceļojums uz Hallandu noteikti paliks atmiņā. Tiem, kuriem patīk aktivitātes ārpus telpām, Hallandā būs plašas iespējas.

 

Halmstada ir lielākā pilsēta Hallandā un ir ideāla vieta, kur iepazīt pārējo reģionu. Tās riteņbraukšanas maršruti ir svarīgs apskates objekts tiem, kas vēlas iepazīt skaisto lauku dabu. Halmstadā sākas Kattegattleden - pirmais Zviedrijas nacionālais riteņbraukšanas maršruts, kurš reiz saņēma Eiropas velo braukšanas maršrutu gada balvu no Cycling & Hiking Fair. Šis unikālais riteņbraukšanas maršruts stiepjas 390 km garumā un iet cauri gleznainiem zvejnieku ciematiem, aizraujošiem laukiem un elpu aizraujošām Halandas ainavām un ne tikai. Prinča Bertila taka ir viegls 18 km pārgājiens ar skatu uz jūras krastu un zaļa meža posmiem. Nepalaidiet garām iespēju iepazīt Halmstadas pili, kas ir prinča Bertila takas sākumpunkts. Danska Fall ir brīnišķīgs ūdenskritums neskartas dabas rezervātā, kur varat izbaudīt nesteidzīgu pastaigu pa skaistu mežu, to nedrīkst palaist garām. Netālu no Halmstadas ir arī Haverdals dabas rezervāts, vēl viens dižskābāržu koku mežs ar daudzām takām tā iepazīšanai. Jūs atradīsiet arī Linga smilšu kāpu jeb Stora Sandkullen – kāpa paceļas pārsteidzošu 36 metru augstumā virs jūras līmeņa un, iespējams, ir augstākā Skandināvijā. Jūras un meža skati ir vienkārši iespaidīgi.

 

Halmstada ir pazīstama ar savām lieliskajām pludmalēm, no kurām Tilosanda un Ostra stranden ir divas populārākās. Pilsētai ir lieliska naktsdzīve ar daudziem bāriem un restorāni, kurus vērts iepazīt. Kad dodaties pastaigā gar Nisanas upi, neaizmirstiet aplūkot Pablo Pikaso 15 metru augsto skulptūru „Sievietes galva”, kā arī izmantojiet iespēju novērtēt arī Karla Milles skulptūru „Eiropa un bullis”. Ja Jums patīk āra tirgi, dodieties uz Stora Torg, kur varat iegādāties arī svaigus augļus, dārzeņus, ziedus, augus un daudz ko citu.

 

Dodoties uz Hallandi un Halmstadu, Jūs varat būt droši, ka ceļojums radīs vēlmi gūt vēl ko vairāk.

Hallanda ir idilliska paradīze Zviedrijas rietumu piekrastē, kas slēpjas starp Gēteborgu un Helsingborgu un lepojas ar bagātīgu ēdienu kultūru, satriecošu ainavu un ir populāra arī riteņbraucēju, sērfotāju vidū un, ņemot vērā, ka tā ir pazīstama kā “Zviedrijas golfa galvaspilsēta”, tad...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Hallandu

No 83.20€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Hallandu

No 83.20€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Uzziniet vairāk par galamērķiem

 • Malme

  Piekrastes pilsēta ar piejūras šarmu, muzejiem, elegantām iepirkšanās iespējām un kūsājošu kultūras dzīvi.

 • Idre

  Apburošā Idre ar savu skaisto ainavu, lieliskajām slēpošanas trasēm un pārgājienu takām ir lielisks galamērķis visa gada garumā.

 • Sālena

  Sēlena ir slēpošanas paradīze un satriecošs galamērķis visa gada garumā ar skaistām ainavām, ezeriem un dabas takām.

 • Ore

  Ore ir slavena ar savām lieliskajām slēpošanas trasēm, iepirkšanās vietām, restorāniem un bāriem ar īstu lielpilsētas atmosfēru.

 • Kalmāra

  Ceļojiet atpakaļ laikā, pabūstot šajā skaistajā, vēsturiskajā pilsētā.  Izpētiet tās pili, bruģētās ielas un neparasto vecpilsētu. 

 • Ēlande

  Zviedrijas vasaras salu paradīze! Citāds galamērķis – dabiski un un unikāli skaists.

 • Kristāla Karaliste

  Zviedrijas Stikla valstībā ir tik daudz, ko redzēt! Kosta Boda mājvieta, dabas rezervāti, klusi ezeri un meži. 

 • Skåne

  Mazs izmērs. Liels dabas skaistums. Skone ir īsta paradīze pārgājienu, trekinga un brīvdabas cienītājiem.

 • Vermlande

  Ja Jums patīk piedzīvojumi brīvā dabā vai nomierinošs dabas klusums, Jūs to atradīsiet Vermlandē!

 • Dālslande

  “Zviedrijas ezeru province” ir lieliski piemērota dabas cienītājiem ar elpu aizraujošām ainavām un relaksētu atmosfēru.

 • Vestervīka

  Zviedrijas labākā vasaras pilsēta, kurā ir daudz apskates objektu, gardu ēdienu un kultūras – tā ir īpaša vieta, ko apmeklēt.

 • Augstais krasts

  Atgriezieties dabā, apmeklējot Augsto krastu, un izbaudiet Zviedrijas āres un vienkāršo šarmu. 

 • Gēteborga

  Gēteborga ir slavena ar saviem kanāliem, zaļajiem bulvāriem, kafejnīcām un lieliskajām iepirkšanās iespējām. Šeit Jūs gaida aizraujoši piedzīvojumi!

 • Stokholma

  Bieži vien pelnīti dēvēta par “skaistuli pie ūdens”, Stokholma ir satriecoša un dinamiska pilsēta ar tik plašām apskates iespējām!

 • Smolande

  Ja Jums patīk izbraucieni ar velosipēdu, pastaigas dabā, braukšana ar smailītēm un makšķerēšana, tad Jūs iemīlēsiet Smolandes dabu – tā ir “patiesā Zviedrija”.

 • Karlskrūna

  Atklājiet bagātīgo vēsturi un mantojumu, kā arī arhipelāga satriecošo dabisko skaistumu. 

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.