Kalmāra

Iepazīstiet Kalmāru – vienu no mūsu visu laiku iecienītākajiem galamērķiem!

 

Skaista vēsturiska pilsēta ar lielu piekrastes šarmu – Jūs ne tikai ceļojat uz Kalmāru, nokļūstot tur, bet ceļojat arī laikā. Arhitektūra un vecpilsēta saplūst ar modernām ēkām un mūsdienu viesmīlību, lai sniegtu Jums labāko no abām pasaulēm – pirms Jūs ceļojat cauri miljonu gadu vēsturei uz dinozauru ēru!

 

Kalmārai, kas atrodas Smolandes provincē un bieži tiek apzīmēta kā “patiesā Zviedrija”, bieži tiek braukts cauri pa ceļam uz Ēlandes salu. Bet tai ir tik daudz, ko piedāvāt. Mums tā patīk, jo atrodas nedaudz nost no galvenajiem tūristu maršrutiem, un šeit ir tik daudz gleznainu vietu, ko apskatīt, un visa tam nepieciešamā telpa. 

 

Kalmāras dārgakmens ir tās pils. Tā izskatās tieši kā pasaku grāmatā – ar tornīšiem un vaļņiem, grāvi, paceļamo tiltu un pagrabiem. Šķērsojiet koka paceļamo tiltu un, izejot cauri akmeņu arkas tunelim, atklāsiet pilnīgi iekārtotas telpas. Iepazīstiet karaļa istabu un karalienes telpas, un Zelta istabu. Pajautājiet gidam par daudzajiem spokiem, kuri, kā stāsta, bieži apmeklējot pils zāles!  Vietējie ir lepni, ka šajā vietā nekas nav mainījies kopš 1592. gada, tātad Jūs patiešām ceļosiet atpakaļ laikā.

 

Blakus pilij atrodas vecpilsēta, kura stāsta par Kalmāras kādreizējo ietekmi. Izstaigājiet bruģētās ielas uz viduslaiku pilsētas centru un piestājiet izbaudīt kafiju un apkārtējo atmosfēru. Moderni veikali mijas ar klasiskām koka un akmens mājām, un tikai dažas ielas tālāk varat pamērcēt ēdas Kalmarsund jūras šaurumā, kas atdala Smolandi no Ēlandes.

 

Ja ceļojat uz Ēlandi, brauciet pa 6 km garo tiltu ar automašīnu vai ceļojiet bez transportlīdzekļa pasažieru prāmī – abi ir neticami vējaini un gleznaini maršruti. Citas nozīmīgas Kalmāras vēsturiskās vietas ir 17. gadsimta Castenska Gården dārzi un Kalmāras katedrāle. Iepazīstiet arī nedaudz vēstures apriņķa muzejā, kurā atradīsiet daļas no nogrimušā kuģa Regalskeppet Kronan, tostarp arī tā lielgabalus.

 

Pilsētas salas un pussalas iestiepjas Baltijas jūrā, radot izcilus apstākļus ūdens sporta veidiem. Jūs varat noīrēt SUP dēli vai kajaku un doties ceļā paši vai izbaudīt ekskursiju ar gidu. Kalmārā Jūs vienmēr būsiet tuvu pludmalei – pat tad, kad esat pilsētas centrā!

 

Smolande ir reģions, kas pazīstams ar saviem pārtikas ražotājiem un amatniekiem. Lauksaimnieki un pārtikas ražotāji koncentrējas uz garšu un ilgtspēju, un liela daļa viņu produkcijas ir paredzēta Kalmāras daudzajiem restorāniem un kafejnīcām. Tas viss tiek ietverts zviedru mājas virtuves maltītēs un gardajos konditorejas izstrādājumos, kas veido fika – lielisku veidu, kā pavadīt pēcpusdienu.       

 

Ja Jums joprojām atlicis laiks un vēlaties ceļot laikā pirms vairākiem miljoniem gadu, apmeklējiet Eiropā lielāko dinozauru izstādi! Jūs nonāksiet aci pret aci ar vairāk nekā diviem simtiem lielāku un baisāko radību, kas jebkad ir dzīvojušas. Jums par laimi tās ir tikai skeletu veidā. Šeit ir arī aptuveni piecdesmit dzīvas un elpojošas radību animācijas. Jūs varat nonākt aci pret aci ar T-Rex, ja jūtaties pietiekami droši…  

Iepazīstiet Kalmāru – vienu no mūsu visu laiku iecienītākajiem galamērķiem!

 

Skaista vēsturiska pilsēta ar lielu piekrastes šarmu – Jūs ne tikai ceļojat uz Kalmāru, nokļūstot tur, bet ceļojat arī laikā. Arhitektūra un vecpilsēta saplūst ar modernām ēkām un mūsdienu viesmīlību, lai...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Kalmāru

No 83.20€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Kalmāru

No 83.20€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Uzziniet vairāk par galamērķiem

 • Malme

  Piekrastes pilsēta ar piejūras šarmu, muzejiem, elegantām iepirkšanās iespējām un kūsājošu kultūras dzīvi.

 • Idre

  Apburošā Idre ar savu skaisto ainavu, lieliskajām slēpošanas trasēm un pārgājienu takām ir lielisks galamērķis visa gada garumā.

 • Sālena

  Sēlena ir slēpošanas paradīze un satriecošs galamērķis visa gada garumā ar skaistām ainavām, ezeriem un dabas takām.

 • Ore

  Ore ir slavena ar savām lieliskajām slēpošanas trasēm, iepirkšanās vietām, restorāniem un bāriem ar īstu lielpilsētas atmosfēru.

 • Hallanda

  Skaistā Hallande Zviedrijas rietumkrastā lepojas ar bagātīgu virtuvi, satriecošām ainavām un lielisku golfu!

 • Ēlande

  Zviedrijas vasaras salu paradīze! Citāds galamērķis – dabiski un un unikāli skaists.

 • Kristāla Karaliste

  Zviedrijas Stikla valstībā ir tik daudz, ko redzēt! Kosta Boda mājvieta, dabas rezervāti, klusi ezeri un meži. 

 • Skåne

  Mazs izmērs. Liels dabas skaistums. Skone ir īsta paradīze pārgājienu, trekinga un brīvdabas cienītājiem.

 • Vermlande

  Ja Jums patīk piedzīvojumi brīvā dabā vai nomierinošs dabas klusums, Jūs to atradīsiet Vermlandē!

 • Dālslande

  “Zviedrijas ezeru province” ir lieliski piemērota dabas cienītājiem ar elpu aizraujošām ainavām un relaksētu atmosfēru.

 • Vestervīka

  Zviedrijas labākā vasaras pilsēta, kurā ir daudz apskates objektu, gardu ēdienu un kultūras – tā ir īpaša vieta, ko apmeklēt.

 • Augstais krasts

  Atgriezieties dabā, apmeklējot Augsto krastu, un izbaudiet Zviedrijas āres un vienkāršo šarmu. 

 • Gēteborga

  Gēteborga ir slavena ar saviem kanāliem, zaļajiem bulvāriem, kafejnīcām un lieliskajām iepirkšanās iespējām. Šeit Jūs gaida aizraujoši piedzīvojumi!

 • Stokholma

  Bieži vien pelnīti dēvēta par “skaistuli pie ūdens”, Stokholma ir satriecoša un dinamiska pilsēta ar tik plašām apskates iespējām!

 • Smolande

  Ja Jums patīk izbraucieni ar velosipēdu, pastaigas dabā, braukšana ar smailītēm un makšķerēšana, tad Jūs iemīlēsiet Smolandes dabu – tā ir “patiesā Zviedrija”.

 • Karlskrūna

  Atklājiet bagātīgo vēsturi un mantojumu, kā arī arhipelāga satriecošo dabisko skaistumu. 

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.