Smolande

“Īsta Zviedrija” –  ir oficiālais sauklis Smolandes reģionam Zviedrijas dienvidaustrumos. Šī ir vieta, kas bagāta ar kultūru, iespaidīgiem mežiem un ezeriem, neparastām sarkanām mājiņām un spēcīgu aizraušanos ar vietējo un bioloģiski audzēto pārtiku.

 

Tā ir arī dzimtā vieta IKEA un Astrīdai Lindgrēnai, grāmatas “Pepija Garzeķe” autorei. Tā ir pazīstama kā inovāciju un radošuma centrs, un, dodoties uz Smolandi, sapratīsiet, kāpēc.

 

Smolande ir idilliska. No braucieniem ar velosipēdu līdz pārgājieniem, no braucienam ar kajaku līdz zvejošanai – Smolande liks Jums iemīlēt dabu un būt daļai no tās. Neviens brauciens uz Smolandi nav pilnīgs, ja nedodaties braucienā pa jūdzēm gariem velo maršrutiem, lai Jūs izbaudītu pieturvietas paēšanai daudzās gardās ēstuvēs pa ceļam. Vai nebūtu jauki pavadāt nakti tradicionālajā sarkanajā mājiņā? Smolande ir vieta, kur justies mājīgi vienā no daudzajām savādajām mājiņām, kas izvietotas visā reģionā. Kristāla karaliste (Glasriket) ir noteikti jāapmeklē. Tā ir ciematu grupa starp Kalmāras un Vekšes pilsētām, un kopš 1742. gada ir kļuvusi par šīs valsts pasaulslavenu stikla pūšanas kopienas centru. Nepalaidiet  garām ceļojumu uz nelielo Almhultas pilsētu, pirmā IKEA veikala vietu, kur radās slavenās mēbeles – tagad šeit ir mājvieta IKEA muzejam.

 

Smolandes pilsētas piedāvā nevainojamu harmoniju starp pilsētas dzīvi, aktivitātēm brīvā dabā un nenovecojošu kultūru. Ceļojums uz Jončēpingu, kas atrodas Vaterna ezera krastā (otrs lielākais ezers Zviedrijā), lieliski  apvieno pilsētas dzīvi, pludmali un dzīvi dabā. Tas ir lielisks sākums, no kuras iepazīt apkārtni. Kalmāras piekraste ir piejūras pilsēta, kas bagāta ar savu 16. gadsimta pili, kurai pat ir spoks. Šeit ir daudz lielisku restorānu, patīkamu veikaliņu un apburošu kafejnīcu, ko izbaudīt. Dodoties ceļojumā uz Kalmāru, nepalaidiet garām ceļojumu uz Ēlandes salu, kur varat izbaudīt satriecošās balto smilšu pludmales un daudzus pārgājienu maršrutus.  Ēlande ir populāra atpūtas vieta vasarā. Un visbeidzot Vekše. To dēvē par  mazo metropoli, kas atrodas Smolandes sirdī. Tieši Vekšes kulinārijas vide izceļas ar vairākiem restorāniem, kas uzskaitīti Baltajā ceļvedī – Skandināvas vadošajā restorānu ceļvedī. Vekše reiz bija kronēta arī par gada Gastronomisko galvaspilsētu!  Mēs domājam, ka Jums patiks tas, ko šeit piedzīvosiet.

 

Smolande – tā ir tik zviedriska, cik vien var būt!

“Īsta Zviedrija” –  ir oficiālais sauklis Smolandes reģionam Zviedrijas dienvidaustrumos. Šī ir vieta, kas bagāta ar kultūru, iespaidīgiem mežiem un ezeriem, neparastām sarkanām mājiņām un spēcīgu aizraušanos ar vietējo un bioloģiski audzēto pārtiku.

 

Tā ir arī dzimtā vieta IKEA...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Smolandi

No 91.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Smolandi

No 91.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Uzziniet vairāk par galamērķiem

 • Malme

  Piekrastes pilsēta ar piejūras šarmu, muzejiem, elegantām iepirkšanās iespējām un kūsājošu kultūras dzīvi.

 • Idre

  Apburošā Idre ar savu skaisto ainavu, lieliskajām slēpošanas trasēm un pārgājienu takām ir lielisks galamērķis visa gada garumā.

 • Sālena

  Sēlena ir slēpošanas paradīze un satriecošs galamērķis visa gada garumā ar skaistām ainavām, ezeriem un dabas takām.

 • Ore

  Ore ir slavena ar savām lieliskajām slēpošanas trasēm, iepirkšanās vietām, restorāniem un bāriem ar īstu lielpilsētas atmosfēru.

 • Hallanda

  Skaistā Hallande Zviedrijas rietumkrastā lepojas ar bagātīgu virtuvi, satriecošām ainavām un lielisku golfu!

 • Kalmāra

  Ceļojiet atpakaļ laikā, pabūstot šajā skaistajā, vēsturiskajā pilsētā.  Izpētiet tās pili, bruģētās ielas un neparasto vecpilsētu. 

 • Ēlande

  Zviedrijas vasaras salu paradīze! Citāds galamērķis – dabiski un un unikāli skaists.

 • Kristāla Karaliste

  Zviedrijas Stikla valstībā ir tik daudz, ko redzēt! Kosta Boda mājvieta, dabas rezervāti, klusi ezeri un meži. 

 • Skåne

  Mazs izmērs. Liels dabas skaistums. Skone ir īsta paradīze pārgājienu, trekinga un brīvdabas cienītājiem.

 • Vermlande

  Ja Jums patīk piedzīvojumi brīvā dabā vai nomierinošs dabas klusums, Jūs to atradīsiet Vermlandē!

 • Dālslande

  “Zviedrijas ezeru province” ir lieliski piemērota dabas cienītājiem ar elpu aizraujošām ainavām un relaksētu atmosfēru.

 • Vestervīka

  Zviedrijas labākā vasaras pilsēta, kurā ir daudz apskates objektu, gardu ēdienu un kultūras – tā ir īpaša vieta, ko apmeklēt.

 • Augstais krasts

  Atgriezieties dabā, apmeklējot Augsto krastu, un izbaudiet Zviedrijas āres un vienkāršo šarmu. 

 • Gēteborga

  Gēteborga ir slavena ar saviem kanāliem, zaļajiem bulvāriem, kafejnīcām un lieliskajām iepirkšanās iespējām. Šeit Jūs gaida aizraujoši piedzīvojumi!

 • Stokholma

  Bieži vien pelnīti dēvēta par “skaistuli pie ūdens”, Stokholma ir satriecoša un dinamiska pilsēta ar tik plašām apskates iespējām!

 • Karlskrūna

  Atklājiet bagātīgo vēsturi un mantojumu, kā arī arhipelāga satriecošo dabisko skaistumu. 

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.