Sālena

Sālena Zviedrijas rietumos ir slēpošanas paradīze ar vairāk nekā 100 atsevišķām trasēm.

 

Tas ir bāzes kūrorts četriem lielākajiem slēpošanas kūrortiem: Lindvallen, Hogfjallet, Tandodalen un Hundfjollet. Katra zona ir piemērotākā iesācējiem un slēpotājiem ar vidējām prasmēm, ar mēreni slīpām un pāris stāvām nogāzēm.

Lindvallena ir galvenais kūrorts un piedāvā labu slēpošanu un braukšanu ar snovbordu, it īpaši iesācējiem. Mazāko Hogfjolletas kūrortu (vecāko ciematu šajā rajonā) var sasniegt, braucot ar pacēlāju no Lindvallenas, un tas ir arī vislabāk piemērots iesācējiem, jo daudzas trases ir zaļā un zilā līmeņa. Lielākā daļa no trasēm pie bāzes ir paredzētas bērniem, un šeit Jūs atradīsiet Knatesvongena piedzīvojumu zonu, kurā slēpo arī pasaku tēli.

 

Tandodalenas un Hundfjolletas ciematus saista slēpošanas pacēlājs, un šeit ir daudz veikalu, bāru un restorānu, ko izbaudīt. Pieredzējušiem slēpotājiem un snovbordistiem patiks Tandodalena, kurā ir daudzas no Sālenas melnajām trasēm, kā arī Sālenas lielākais sniega parks. Hundfjolleta ir populāra izvēle ģimenēm ar maziem bērniem, un Trollbackstorgetas bērnu zonai ir gara konveijera lenta, vienkārši lietojami pogu pacēlāji un kļūdas piedodošas nogāzes!

 

Ceļojot uz Sālenu, brīvdienas vasarā ir tikpat jaukas kā ziemā. Izbaudiet daudzus skaistos pārgājienu un riteņbraukšanas maršrutus, makšķerējiet vai brauciet ar kanoe Vasterdalas upē, izbaudot skaisto ainavu.

 

No omulīgām ziemas naktīm kamīna priekšā līdz saulainiem vasaras saulrietiem, Sālena jūs gaida cauru gadu. Un ko Jūs vēl gaidāt?

Sālena Zviedrijas rietumos ir slēpošanas paradīze ar vairāk nekā 100 atsevišķām trasēm.

 

Tas ir bāzes kūrorts četriem lielākajiem slēpošanas kūrortiem: Lindvallen, Hogfjallet, Tandodalen un Hundfjollet. Katra zona ir piemērotākā iesācējiem un slēpotājiem ar vidējām prasmēm, ar mēreni slīpām un pāris...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Sālenu

No 80.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Sālenu

No 80.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Uzziniet vairāk par galamērķiem

 • Malme

  Piekrastes pilsēta ar piejūras šarmu, muzejiem, elegantām iepirkšanās iespējām un kūsājošu kultūras dzīvi.

 • Idre

  Apburošā Idre ar savu skaisto ainavu, lieliskajām slēpošanas trasēm un pārgājienu takām ir lielisks galamērķis visa gada garumā.

 • Ore

  Ore ir slavena ar savām lieliskajām slēpošanas trasēm, iepirkšanās vietām, restorāniem un bāriem ar īstu lielpilsētas atmosfēru.

 • Hallanda

  Skaistā Hallande Zviedrijas rietumkrastā lepojas ar bagātīgu virtuvi, satriecošām ainavām un lielisku golfu!

 • Kalmāra

  Ceļojiet atpakaļ laikā, pabūstot šajā skaistajā, vēsturiskajā pilsētā.  Izpētiet tās pili, bruģētās ielas un neparasto vecpilsētu. 

 • Ēlande

  Zviedrijas vasaras salu paradīze! Citāds galamērķis – dabiski un un unikāli skaists.

 • Kristāla Karaliste

  Zviedrijas Stikla valstībā ir tik daudz, ko redzēt! Kosta Boda mājvieta, dabas rezervāti, klusi ezeri un meži. 

 • Skåne

  Mazs izmērs. Liels dabas skaistums. Skone ir īsta paradīze pārgājienu, trekinga un brīvdabas cienītājiem.

 • Vermlande

  Ja Jums patīk piedzīvojumi brīvā dabā vai nomierinošs dabas klusums, Jūs to atradīsiet Vermlandē!

 • Dālslande

  “Zviedrijas ezeru province” ir lieliski piemērota dabas cienītājiem ar elpu aizraujošām ainavām un relaksētu atmosfēru.

 • Vestervīka

  Zviedrijas labākā vasaras pilsēta, kurā ir daudz apskates objektu, gardu ēdienu un kultūras – tā ir īpaša vieta, ko apmeklēt.

 • Augstais krasts

  Atgriezieties dabā, apmeklējot Augsto krastu, un izbaudiet Zviedrijas āres un vienkāršo šarmu. 

 • Gēteborga

  Gēteborga ir slavena ar saviem kanāliem, zaļajiem bulvāriem, kafejnīcām un lieliskajām iepirkšanās iespējām. Šeit Jūs gaida aizraujoši piedzīvojumi!

 • Stokholma

  Bieži vien pelnīti dēvēta par “skaistuli pie ūdens”, Stokholma ir satriecoša un dinamiska pilsēta ar tik plašām apskates iespējām!

 • Smolande

  Ja Jums patīk izbraucieni ar velosipēdu, pastaigas dabā, braukšana ar smailītēm un makšķerēšana, tad Jūs iemīlēsiet Smolandes dabu – tā ir “patiesā Zviedrija”.

 • Karlskrūna

  Atklājiet bagātīgo vēsturi un mantojumu, kā arī arhipelāga satriecošo dabisko skaistumu. 

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.