Augstais krasts

Elpu aizraujošs piedzīvojums!

 

Piedāvājot aizraujošu skatu katrā izliekumā, Höga Kusten ir Zviedrijas augstais krasts. Neatkarīgi no tā, vai meklējat adrenalīna pilnu ekspedīciju, vai mierīgu pārgājienu, Jūs atklāsiet to un vēl daudz ko citu.

 

Atgriezieties dabā, kad apmeklējat augsto krastu, un izbaudiet kādu daļu no Zviedrijas labākajām brīvdabas aktivitātēm. Pateicoties unikālajai videi, aktivitāšu izvēle ir neierobežota. Pārbaudiet sevi vienā no daudzajām pārgājienu un velo takām. Ja Jums patīk kāpšana, apmeklējiet Via Ferrata Skulebergetā vai izaiciniet sevi Ringkallen, kas ir viena no Zviedrijas pārsteidzošākajām kāpšanas zonām ar vienkāršiem un sarežģītiem maršrutiem. Kāpiet augšā Örsjöberget vai Örsjöklippan un apbalvojiet sevi ne tikai ar lielisku kāpšanas pieredzi, bet arī ar 360 grādu panorāmas skatu no augšas.

 

Dodieties caur Skuleskogens nacionālo parku un izpēti daudzveidīgas ainavas no meža masīviem līdz dziļām ielejām un kailām klintīm, pirms skatīt pasauli no krāšņo kalnu virsotnēm.

 

Augstais krasts ir iecienīts ar savu mantojumu un kultūru, un tas ir kļuvis par iedvesmas avotu radošiem māksliniekiem. Nordingra ir īpaši iecienīta, un mākslinieki, kuri dzīvo šajā reģionā, pastāvīgi vai uz laiku atver savu studiju durvis apmeklētājiem. Ja ceļojat pa tūrisma maršrutu no Hornobergeta uz Ullongeru, Jūs redzēsiet plašu mākslas darbu izvēli. Iegriezieties Mannaminnas pastāvīgajā vietējo mākslinieku darbu izstādē. Ja iedomājaties savu vēsturi nedaudz tumšāku, apmeklējiet Raganu muzeju un uzziniet par šo iespaidīgo periodu. Muzeja ēka ir arī leļļu muzejs, kurā ir apskatāmas lelles no Rajas teātra dažādām izrādēm, kuras divu desmitgažu laikā redzējuši daudzi.

 

Augstais krasts ir stāvākā piekrastes daļa gar Baltijas jūru, un tā arhipelāgs ir diezgan iespaidīgs. Kā vēl to labāk izpētīt, ja ne ar laivu? Dodieties uz Ulvona salām, kas ir Augstā krasta arhipelāga lielākais tūristu apskates objekts. Kādreiz Ziemeļzviedrijas lielākā makšķerēšanas kopiena, tās ir bagātas fantastisku kultūras mantojumu. Par Zviedrijas skaistāko ciematu nosauktā Trīsunda atrodas starp kalniem un pakalniem. Izpētiet kapellu no 17. gadsimta, zvejas muzeju un pastaigājieties pa takām, kas ved uz skaistiem peldēšanas līcīšiem.

 

Viens no populārākajiem muzejiem šajā rajonā ir Mannaminna, un to izveidoja zviedru skulptors Anders Åberg un viņa sieva Barbro. Staigājiet pa muzeju un aplūkojiet dažādas izstādes – no lauksaimniecības līdz tramvajiem. Atklājiet Augstā krasta stāstu, apmeklējot Naturum Hoga Kustenu, un uzziniet, kāpēc tas ir UNESCO pasaules mantojuma objekts.

 

Augstajā krastā netrūkst garšīgu ēdienu, ko nogaršot, ar unikālām garšām un virtuvi, kas radīta, izmantojot vietējos produktus. Ja jūtaties drosmīgi, kāpēc gan nenogaršot surströmming (fermentētu siļķi)? Jums tā vai nu patiks, vai arī nevarēsiet to ciest!

 

Apmeklējiet Augstā krasta spirta rūpnīcu un ekskursijā ar gidu uzziniet, kā tiek pagatavots viskijs. Pēc tam dodaties uz restorānu un viskija bāru, kas tiek atvērts uz lielas terases ar skatu uz krāšņo Ångermanälven upi.

 

Ilgtspējīgākai Augstā krasta izpētei, iekāpiet Pasaules mantojuma autobusā. Tas ir ērts ceļošanas veids. Autobuss kursē vairākas reizes dienā starp FriluftsByn, Naturum apmeklētāju centru Skulebergeta pakājē, Veåsand (Skuleberget Havscamping) un Skuleskogen nacionālā parka dienvidu un rietumu ieejām. Jūs varat bez maksas atstāt savu automašīnu autostāvvietā.

 

Pilns ar lauku šarmu un piedzīvojumiem, kas piemēroti jebkuram ātrumam, dodies uz Augsto krastu un izbaudiet dzīvi no jauna skatu punkta!

Elpu aizraujošs piedzīvojums!

 

Piedāvājot aizraujošu skatu katrā izliekumā, Höga Kusten ir Zviedrijas augstais krasts. Neatkarīgi no tā, vai meklējat adrenalīna pilnu ekspedīciju, vai mierīgu pārgājienu, Jūs atklāsiet to un vēl daudz ko citu.

 

Atgriezieties dabā, kad apmeklējat augsto...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Augsto krastu

No 80.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Augsto krastu

No 80.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Uzziniet vairāk par galamērķiem

 • Malme

  Piekrastes pilsēta ar piejūras šarmu, muzejiem, elegantām iepirkšanās iespējām un kūsājošu kultūras dzīvi.

 • Idre

  Apburošā Idre ar savu skaisto ainavu, lieliskajām slēpošanas trasēm un pārgājienu takām ir lielisks galamērķis visa gada garumā.

 • Sālena

  Sēlena ir slēpošanas paradīze un satriecošs galamērķis visa gada garumā ar skaistām ainavām, ezeriem un dabas takām.

 • Ore

  Ore ir slavena ar savām lieliskajām slēpošanas trasēm, iepirkšanās vietām, restorāniem un bāriem ar īstu lielpilsētas atmosfēru.

 • Hallanda

  Skaistā Hallande Zviedrijas rietumkrastā lepojas ar bagātīgu virtuvi, satriecošām ainavām un lielisku golfu!

 • Kalmāra

  Ceļojiet atpakaļ laikā, pabūstot šajā skaistajā, vēsturiskajā pilsētā.  Izpētiet tās pili, bruģētās ielas un neparasto vecpilsētu. 

 • Ēlande

  Zviedrijas vasaras salu paradīze! Citāds galamērķis – dabiski un un unikāli skaists.

 • Kristāla Karaliste

  Zviedrijas Stikla valstībā ir tik daudz, ko redzēt! Kosta Boda mājvieta, dabas rezervāti, klusi ezeri un meži. 

 • Skåne

  Mazs izmērs. Liels dabas skaistums. Skone ir īsta paradīze pārgājienu, trekinga un brīvdabas cienītājiem.

 • Vermlande

  Ja Jums patīk piedzīvojumi brīvā dabā vai nomierinošs dabas klusums, Jūs to atradīsiet Vermlandē!

 • Dālslande

  “Zviedrijas ezeru province” ir lieliski piemērota dabas cienītājiem ar elpu aizraujošām ainavām un relaksētu atmosfēru.

 • Vestervīka

  Zviedrijas labākā vasaras pilsēta, kurā ir daudz apskates objektu, gardu ēdienu un kultūras – tā ir īpaša vieta, ko apmeklēt.

 • Gēteborga

  Gēteborga ir slavena ar saviem kanāliem, zaļajiem bulvāriem, kafejnīcām un lieliskajām iepirkšanās iespējām. Šeit Jūs gaida aizraujoši piedzīvojumi!

 • Stokholma

  Bieži vien pelnīti dēvēta par “skaistuli pie ūdens”, Stokholma ir satriecoša un dinamiska pilsēta ar tik plašām apskates iespējām!

 • Smolande

  Ja Jums patīk izbraucieni ar velosipēdu, pastaigas dabā, braukšana ar smailītēm un makšķerēšana, tad Jūs iemīlēsiet Smolandes dabu – tā ir “patiesā Zviedrija”.

 • Karlskrūna

  Atklājiet bagātīgo vēsturi un mantojumu, kā arī arhipelāga satriecošo dabisko skaistumu. 

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.