Idre

Idre ir ciemats Dalarnas ziemeļos, kas atrodas Zviedrijas centrālajā daļā, un ir gan viens no lielākajiem slēpošanas kūrortiem valstī, gan arī ceļojumu galamērķis visu atlikušo gadu.

 

Ceļojiet uz Idri ziemā, lai izbaudītu lielisku slēpošanu, aizsalušus ezerus un sniegotus mežus, bet vasarā iepazītu daudzos pārgājienu un riteņbraukšanas maršrutus, golfu un piedzīvojumus brīvā dabā – nepalaidiet garām izbraucienu ar automašīnu pa Trollvagenas ceļu! Lai arī kāds būtu gadalaiks, Idrē ir lieliska restorānu, kafejnīcu un krogu izvēle.

 

Idre ir populāra gan kalnu, gan distanču slēpošanā, gan izbraucieniem ar sniega motocikliem. Te ir 40 trases ar dažādu grūtības pakāpi kalnu slēpošanai, un trases 80 km kopgarumā distanču slēpošanai, no kurām 30 trases ir izgaismotas. Visi maršruti sākas no slēpošanas stadiona blakus Vastbakenai, un Jums patiks skaistās ainavas takās, kas ved uz Burusjona ezeru, Stadien un Nipfjellet kalniem. Ap Idri atrodas trases 2400 km kopgarumā sniega motocikliem, tas ir patiešām aizraujošs veids, kā iepazīt skaistās dabas ainavas. Alvdalenas apgabals piedāvā divas lieliskas vietas braukšanai ar sniega motocikliem: Nordic zonu dienvidos un Snoskoter Omrade Norra Dalarna ziemeļos.


Ja dodat priekšroku uzturēties siltumā un telpās, tad Idre Fjell aktivitāšu centrs Jums sagādās kaut ko jautru! Centrā ir boulinga celiņi, arkāde, sporta zāle, iekštelpu baseini, sauna un vieta, kur spēlēt badmintonu, galda tenisu, basketbolu, volejbolu un daudz ko citu!

Idre ir ciemats Dalarnas ziemeļos, kas atrodas Zviedrijas centrālajā daļā, un ir gan viens no lielākajiem slēpošanas kūrortiem valstī, gan arī ceļojumu galamērķis visu atlikušo gadu.

 

Ceļojiet uz Idri ziemā, lai izbaudītu lielisku slēpošanu, aizsalušus ezerus un sniegotus mežus...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Idri

No 91.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Idri

No 91.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Uzziniet vairāk par galamērķiem

 • Malme

  Piekrastes pilsēta ar piejūras šarmu, muzejiem, elegantām iepirkšanās iespējām un kūsājošu kultūras dzīvi.

 • Sālena

  Sēlena ir slēpošanas paradīze un satriecošs galamērķis visa gada garumā ar skaistām ainavām, ezeriem un dabas takām.

 • Ore

  Ore ir slavena ar savām lieliskajām slēpošanas trasēm, iepirkšanās vietām, restorāniem un bāriem ar īstu lielpilsētas atmosfēru.

 • Hallanda

  Skaistā Hallande Zviedrijas rietumkrastā lepojas ar bagātīgu virtuvi, satriecošām ainavām un lielisku golfu!

 • Kalmāra

  Ceļojiet atpakaļ laikā, pabūstot šajā skaistajā, vēsturiskajā pilsētā.  Izpētiet tās pili, bruģētās ielas un neparasto vecpilsētu. 

 • Ēlande

  Zviedrijas vasaras salu paradīze! Citāds galamērķis – dabiski un un unikāli skaists.

 • Kristāla Karaliste

  Zviedrijas Stikla valstībā ir tik daudz, ko redzēt! Kosta Boda mājvieta, dabas rezervāti, klusi ezeri un meži. 

 • Skåne

  Mazs izmērs. Liels dabas skaistums. Skone ir īsta paradīze pārgājienu, trekinga un brīvdabas cienītājiem.

 • Vermlande

  Ja Jums patīk piedzīvojumi brīvā dabā vai nomierinošs dabas klusums, Jūs to atradīsiet Vermlandē!

 • Dālslande

  “Zviedrijas ezeru province” ir lieliski piemērota dabas cienītājiem ar elpu aizraujošām ainavām un relaksētu atmosfēru.

 • Vestervīka

  Zviedrijas labākā vasaras pilsēta, kurā ir daudz apskates objektu, gardu ēdienu un kultūras – tā ir īpaša vieta, ko apmeklēt.

 • Augstais krasts

  Atgriezieties dabā, apmeklējot Augsto krastu, un izbaudiet Zviedrijas āres un vienkāršo šarmu. 

 • Gēteborga

  Gēteborga ir slavena ar saviem kanāliem, zaļajiem bulvāriem, kafejnīcām un lieliskajām iepirkšanās iespējām. Šeit Jūs gaida aizraujoši piedzīvojumi!

 • Stokholma

  Bieži vien pelnīti dēvēta par “skaistuli pie ūdens”, Stokholma ir satriecoša un dinamiska pilsēta ar tik plašām apskates iespējām!

 • Smolande

  Ja Jums patīk izbraucieni ar velosipēdu, pastaigas dabā, braukšana ar smailītēm un makšķerēšana, tad Jūs iemīlēsiet Smolandes dabu – tā ir “patiesā Zviedrija”.

 • Karlskrūna

  Atklājiet bagātīgo vēsturi un mantojumu, kā arī arhipelāga satriecošo dabisko skaistumu. 

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.