Malme

Malme, kuras kultūru ir ietekmējusi ilgstošā saistība ar Dāniju, ļoti atšķiras no pārējās Zviedrijas un lepojas ar to!

 

Daudzi cilvēki katru dienu dodas no Malmes uz Kopenhāgenu, radot ciešu saiti starp abām pilsētām, un Ēresunda tilts ir pasaulslavens arhitektūras apliecinājums šai stiprajai saitei. Bet te ir vēl daudz vairāk, ko redzēt…

 

Šī piekrastes pilsēta piedāvā labāko no divām pasaulēm: pilsētas centra parkus, jūrmalas atmosfēru, daudz kultūras un eklektisku iepirkšanos. To visu iespējams iepazīt ar kājām, uz velosipēda un pat kajakā!

 

Ja sākat pilsētas iepazīšanu tās centrā, tad atradīsiet Lilla Torg (mazo laukumu), romantisku bruģētu laukumu, kurā ir daudz kafejnīcu, dīvainu pusbaļķu māju un amatnieku veikali. Tā ir populāra tikšanās vieta vasarā, apvienojot vēsturi un visas modernās ērtības. Ja vēlaties vairāk, tuvumā atrodas Stortorget. Šis lielākais un vecākais Malmes skvērs kādreiz bija lielākais Ziemeļeiropā. Mūsdienās to bieži izmanto lieliem pasākumiem, piemēram, Malmöfestivalen (Malmes festivāls).

 

Kā Skandināvijas lielākais festivāls un bezmaksas pasākums, Malmöfestivalen parasti notiek Augusta pēdējā nedēļā un veicina dzīvi pilsētā. Vietējie un ciemiņi vienlīdz tiek aicināti izbaudīt visus mūzikas veidus, kultūras pasākumus, ēdināšanu un dzērienus. Festivāla ēdienkartē it īpaši iecienītas ir garneles!  

 

Malmes pilsēta ir pasaulē vadošā attiecībā uz ilgtspējīgu attīstību, un Rietumu osta ir tā apliecinājums. Tā atrodas Ēresunda šauruma krastā, kur kādreiz atradās Kockum kuģu būvētava. Šī kādreiz degradētā vieta tagad ir paraugusi ilgtspējīgai dzīvei un darbam.  Arhitektūra ir pārsteidzoša un izaicinoša, nodrošinot veselīgu un atbrīvotu dzīvesveidu. Šeit iegriežoties, Jūs sajutīsiet pilsētas atmosfēru, un Jūs arī pārsteigs balvas ieguvušais Turning Torso debesskrāpis. Tas ir pirmais savītais debesskrāpis pasaulē un augstākā ēka Skandināvijā. Vasarā ostas restorāni, bāri un kafejnīcas ir pilnas ar cilvēkiem – mums šķiet, ka arī Jums patiks te uzkavēties. 

 

Netālu atrodas Ribersborg pludmale, kuru visu vecumu cilvēki ir iecienījuši, lai peldētos un sauļotos. Vai, ja Jūs vairāk saista kultūras baudīšana, varat pavadīt dienu, lai iepazītu Malmes Mākslas muzeju, Pilsētas muzeju, Dabas vēstures muzeju, kuri visi atrodas Malmöhus pilī, vecākajā saglabātajā renesanses pilī Skandināvijā. Jums varētu patikt arī Moderna Museet Malmö, kas ir interesanti izvietots vecā spēkstacijā un kurā ir aplūkojami mūsdienu starptautiskie mākslas darbi.

 

Malme, iespējams, ir Zviedrijas visdažādākā un globālākā pilsēta. Jūs redzēsiet to ikvienā ēdienkartē. Starptautisku ēdienu kultūra, kas savienojusies ar nacionālajām tradīcijām, garšām un ietekmēm, rada unikālas sajūtas. Jūs varat nogaršot Skānes reģiona īpašo ēdienu spettekaka (kēksu, kas cepts uz iesma), nogaršot kūpinātu zuti, sauktu par ålagille, vai brokastīs äggakaka – gardu plānu pankūku ar bekonu. Ja vēlaties izsmalcinātākas vakariņas, tad Malmes daudzie restorāni ar Eiropas ietekmēti virtuvi pasniegs gardi pagatavotus vietējos produktus. Vai arī varat iegādāties visas sastāvdaļas paši Malmes Saluhall pārtikas tirgū. Piestājiet, lai nobaudītu fika, kamēr esat tur! 

Malme, kuras kultūru ir ietekmējusi ilgstošā saistība ar Dāniju, ļoti atšķiras no pārējās Zviedrijas un lepojas ar to!

 

Daudzi cilvēki katru dienu dodas no Malmes uz Kopenhāgenu, radot ciešu saiti starp abām pilsētām, un Ēresunda tilts ir pasaulslavens arhitektūras...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Malmi

No 59.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Izmitināšanas vietas attēls

Best Western Hotel Noble House

Izmitināšanas vietas attēls

Quality Hotel the Mill

Izmitināšanas vietas attēls

Clarion Hotel Malmö Live

Izmitināšanas vietas attēls

Moment Hotels

Izmitināšanas vietas attēls

Scandic Triangeln

Izmitināšanas vietas attēls

Radisson Blu Hotel, Malmö

Izmitināšanas vietas attēls

Comfort Hotel Malmö

Izmitināšanas vietas attēls

Scandic Stortorget

Izmitināšanas vietas attēls

Scandic Kramer

Izmitināšanas vietas attēls

Elite Hotel Savoy

Izmitināšanas vietas attēls

Elite Esplanade (ex. Elite Hotel Adlon)

Izmitināšanas vietas attēls

Best Western Plus Park City Malmo

Izmitināšanas vietas attēls

Scandic Malmö City

Izmitināšanas vietas attēls

The More Hotel Västra Hamnen

Izmitināšanas vietas attēls

The More Hotel Mazetti

Izmitināšanas vietas attēls

Forenom Aparthotel Malmö Varvstaden

Izmitināšanas vietas attēls

Teaterhotellet

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Malmi

No 59.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Uzziniet vairāk par galamērķiem

 • Idre

  Apburošā Idre ar savu skaisto ainavu, lieliskajām slēpošanas trasēm un pārgājienu takām ir lielisks galamērķis visa gada garumā.

 • Sālena

  Sēlena ir slēpošanas paradīze un satriecošs galamērķis visa gada garumā ar skaistām ainavām, ezeriem un dabas takām.

 • Ore

  Ore ir slavena ar savām lieliskajām slēpošanas trasēm, iepirkšanās vietām, restorāniem un bāriem ar īstu lielpilsētas atmosfēru.

 • Hallanda

  Skaistā Hallande Zviedrijas rietumkrastā lepojas ar bagātīgu virtuvi, satriecošām ainavām un lielisku golfu!

 • Kalmāra

  Ceļojiet atpakaļ laikā, pabūstot šajā skaistajā, vēsturiskajā pilsētā.  Izpētiet tās pili, bruģētās ielas un neparasto vecpilsētu. 

 • Ēlande

  Zviedrijas vasaras salu paradīze! Citāds galamērķis – dabiski un un unikāli skaists.

 • Kristāla Karaliste

  Zviedrijas Stikla valstībā ir tik daudz, ko redzēt! Kosta Boda mājvieta, dabas rezervāti, klusi ezeri un meži. 

 • Skåne

  Mazs izmērs. Liels dabas skaistums. Skone ir īsta paradīze pārgājienu, trekinga un brīvdabas cienītājiem.

 • Vermlande

  Ja Jums patīk piedzīvojumi brīvā dabā vai nomierinošs dabas klusums, Jūs to atradīsiet Vermlandē!

 • Dālslande

  “Zviedrijas ezeru province” ir lieliski piemērota dabas cienītājiem ar elpu aizraujošām ainavām un relaksētu atmosfēru.

 • Vestervīka

  Zviedrijas labākā vasaras pilsēta, kurā ir daudz apskates objektu, gardu ēdienu un kultūras – tā ir īpaša vieta, ko apmeklēt.

 • Augstais krasts

  Atgriezieties dabā, apmeklējot Augsto krastu, un izbaudiet Zviedrijas āres un vienkāršo šarmu. 

 • Gēteborga

  Gēteborga ir slavena ar saviem kanāliem, zaļajiem bulvāriem, kafejnīcām un lieliskajām iepirkšanās iespējām. Šeit Jūs gaida aizraujoši piedzīvojumi!

 • Stokholma

  Bieži vien pelnīti dēvēta par “skaistuli pie ūdens”, Stokholma ir satriecoša un dinamiska pilsēta ar tik plašām apskates iespējām!

 • Smolande

  Ja Jums patīk izbraucieni ar velosipēdu, pastaigas dabā, braukšana ar smailītēm un makšķerēšana, tad Jūs iemīlēsiet Smolandes dabu – tā ir “patiesā Zviedrija”.

 • Karlskrūna

  Atklājiet bagātīgo vēsturi un mantojumu, kā arī arhipelāga satriecošo dabisko skaistumu. 

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.