Ēlande

Zviedrijas vasaras salu paradīze!

 

Šķērsojiet tiltu no Kalmāras automašīnā, vai iekāpiet pasažieru prāmī, lai ceļotu uz Ēlandi, Zviedrijas otru lielāko salu un valsts mazāko provinci. Tā tomēr sniedz visu, kas Jums nepieciešams, lai izbaudītu patiesu izraušanos no ikdienas. Ēlande ir patiesi atšķirīgs ceļojuma galamērķis, kur viss ir dabīgs un unikāli skaists.

 

Ö zviedru valodā nozīmē “sala”, un Ēlande latviešu valodā nozīmētu “salas zeme”. Šis tik vienkāršais nosaukums precīzi apraksta šīs vietas elpu aizraujošo skaistumu. Tā ir zviedru vasaras paradīze – tostarp arī Zviedrijas karaliskajai ģimenei, kurai šeit ir vasaras rezidence – Solliden pils, kuru varat apmeklēt laikā no maija līdz septembrim.

 

Neņemot vērā garās smilšu pludmales, šī tievā, galvenokārt līdzenā sala, ir atšķirīga ar savu floru un faunu, kuru neatradīsiet nekur citur. Lielais Alvars – kaļķakmens līdzenums ir mājvieta retām orhideju šķirnēm, un stiepjas pāri Ēlandes dienvidu daļai. Tas tiek uzskatīts par neskartu dabas skaistumu. Šeit ir ciemati, lauksaimniecības zemes un kultivētas ganības, bet visai šai teritorijai ir piešķirts UNESCO pasaules mantojuma vietas statuss. Tas tik ļoti atšķiras no visām pārējām vietām uz zemes.

 

Salas rietumu krastā atrodas Borgholmas pils, ko bieži sauc par visskaistākajām pilsdrupām Skandināvijā. Pils izmērs un mērogs ir pārsteidzošs, un tās vēsture ir episka – tā ir bijusi mājvieta visiem – no karaļiem un karalienēm līdz cietumniekiem un sargiem. Šodien tā piesaista daudzus apmeklētājus, un tiek organizētas regulāras ekskursijas un pasākumi – dažkārt pat koncerti.  Ja Jums patīk aktīvā atpūta – izvēlieties vienu no daudzajiem pārgājienu vai velo maršrutiem, kas šeit ir iezīmēti un piemēroti ikviena fiziskajai sagatavotībai, vecumam un spējām.

 

Bet vairāk par visu Ēlande ir vieta, kur ievilkt elpu. Gaiss šeit ir svaigs un tīrs, un sala ir piemērota pastaigām vai izbraucieniem ar velosipēdu. Samaziniet ātrumu, izbaudiet dabu un apgūstiet vēsturi. Vai vienkārši ieklausieties viļņos, atpūšoties pludmalē ar pikniku.

 

Borgholmas vēsturiskā pilsēta ir populārs peldēšanās un spa kūrorts kopš 19. gadsimta beigām, kad viesi no visas Zviedrijas šeit ieradās ar tvaikoni, lai baudītu svaigo gaisu. Mūsdienās varat baudīt jūrmalas rezidenču skaistumu, brīvdabas peldbaseinus jūrmalā vai doties piedzīvojumos mežā gar jūras krastu. Jūs varat izvēlēties kādu no mājīgajām kafejnīcām un restorāniem, kuriem pārtiku piegādā galvenokārt vietējie lauksaimnieki un pārtikas ražotāji, vai arī iegriezties īpašos veikaliņos.

 

Ēlandi ir iespējams iepazīt dienas laikā, bet mēs iesakām uzkavēties kaut nedaudz ilgāk. Sala piedāvā tūristiem plašu izmitināšanas klāstu – no viesnīcām ar luksusa atmosfēru līdz pansijām un kempingiem – gan pāriem, gan ģimenēm.

Zviedrijas vasaras salu paradīze!

 

Šķērsojiet tiltu no Kalmāras automašīnā, vai iekāpiet pasažieru prāmī, lai ceļotu uz Ēlandi, Zviedrijas otru lielāko salu un valsts mazāko provinci. Tā tomēr sniedz visu, kas Jums nepieciešams, lai izbaudītu patiesu izraušanos no ikdienas. Ēlande...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Ēlandi

No 83.20€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Ēlandi

No 83.20€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Uzziniet vairāk par galamērķiem

 • Malme

  Piekrastes pilsēta ar piejūras šarmu, muzejiem, elegantām iepirkšanās iespējām un kūsājošu kultūras dzīvi.

 • Idre

  Apburošā Idre ar savu skaisto ainavu, lieliskajām slēpošanas trasēm un pārgājienu takām ir lielisks galamērķis visa gada garumā.

 • Sālena

  Sēlena ir slēpošanas paradīze un satriecošs galamērķis visa gada garumā ar skaistām ainavām, ezeriem un dabas takām.

 • Ore

  Ore ir slavena ar savām lieliskajām slēpošanas trasēm, iepirkšanās vietām, restorāniem un bāriem ar īstu lielpilsētas atmosfēru.

 • Hallanda

  Skaistā Hallande Zviedrijas rietumkrastā lepojas ar bagātīgu virtuvi, satriecošām ainavām un lielisku golfu!

 • Kalmāra

  Ceļojiet atpakaļ laikā, pabūstot šajā skaistajā, vēsturiskajā pilsētā.  Izpētiet tās pili, bruģētās ielas un neparasto vecpilsētu. 

 • Kristāla Karaliste

  Zviedrijas Stikla valstībā ir tik daudz, ko redzēt! Kosta Boda mājvieta, dabas rezervāti, klusi ezeri un meži. 

 • Skåne

  Mazs izmērs. Liels dabas skaistums. Skone ir īsta paradīze pārgājienu, trekinga un brīvdabas cienītājiem.

 • Vermlande

  Ja Jums patīk piedzīvojumi brīvā dabā vai nomierinošs dabas klusums, Jūs to atradīsiet Vermlandē!

 • Dālslande

  “Zviedrijas ezeru province” ir lieliski piemērota dabas cienītājiem ar elpu aizraujošām ainavām un relaksētu atmosfēru.

 • Vestervīka

  Zviedrijas labākā vasaras pilsēta, kurā ir daudz apskates objektu, gardu ēdienu un kultūras – tā ir īpaša vieta, ko apmeklēt.

 • Augstais krasts

  Atgriezieties dabā, apmeklējot Augsto krastu, un izbaudiet Zviedrijas āres un vienkāršo šarmu. 

 • Gēteborga

  Gēteborga ir slavena ar saviem kanāliem, zaļajiem bulvāriem, kafejnīcām un lieliskajām iepirkšanās iespējām. Šeit Jūs gaida aizraujoši piedzīvojumi!

 • Stokholma

  Bieži vien pelnīti dēvēta par “skaistuli pie ūdens”, Stokholma ir satriecoša un dinamiska pilsēta ar tik plašām apskates iespējām!

 • Smolande

  Ja Jums patīk izbraucieni ar velosipēdu, pastaigas dabā, braukšana ar smailītēm un makšķerēšana, tad Jūs iemīlēsiet Smolandes dabu – tā ir “patiesā Zviedrija”.

 • Karlskrūna

  Atklājiet bagātīgo vēsturi un mantojumu, kā arī arhipelāga satriecošo dabisko skaistumu. 

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.