Prāmis uz Vāciju, un ceļojums sākas!

Vācija – valsts visiem gadalaikiem.

 

Vācija neapšaubāmi ir ES lielvalsts. Kā teiktu viens no viņu daudzajiem luksusa automašīnu zīmoliem, valsti darbina “vorsprung durch technik”, kas tulkojumā latviešu valodā nozīmē “progress ar tehnoloģiju palīdzību”. Taču šī daudzveidīgā valsts piedāvā vēl daudz vairāk – tā ir valsts ar vēsturi divu gadu tūkstošu garumā, daudzas iepazīšanas vērtas pasaules vadošās pilsētas, un ainavas, kuras piedāvā kaut ko ikvienam un jebkurā gadalaikā: šeit varat atklāt karstos avotus, Eiropas lielāko pludmali un dažas no stilīgākajām slēpošanas vietām Eiropā.

 

Kultūras cienītāji varēs apmierināt savu mākslas baudīšanas kāri metropolēs Minhenē, Frankfurtē un Hamburgā. Savukārt, dabas mīļotāji varēs baudīt aktīvus āra piedzīvojumus Bavārijas Alpos, Švarcvaldē vai Reinas ielejā.

 

Bez augstākās klases automašīnām Vācijai ir arī daži citi ievērojami eksporta veidi. Oktoberfest svētki ir viens no tādiem, un visticamāk atklāsiet, ka šie tautas svētki tagad tiek svinēti pilsētā netālu no Jums. Bet, lai iegūtu autentisku alu, ēdienu un jautru pieredzi, Jums jādodas uz Minheni. Bavārijas reģiona galvaspilsēta Minhene Oktoberfest laikā, kas sākas septembrī un ilgst līdz 18 dienām, uzņem līdz sešiem miljoniem cilvēku. Ja apmeklēsiet Vāciju jebkurā citā laikā, Jums joprojām būs iespēja izbaudīt festivāla garšu, apmeklējot Hofbräuhaus am Platzl. Pasaulē slavenākais krogs tika atvērts 1589. gadā, sabiedrībai tas kļuva pieejams 1828. gadā, un tagad tas ir atvērts 365 dienas gadā. Izmēģiniet cūkas stilbiņu un noskalojiet to ar Hofbräu – tā ir tradīcija!

 

Vēl viena vācu tradīcija, kura tagad kļuvusi populāra visā pasaulē, ir visur esošais Ziemassvētku tirdziņš. Iedvesmojot līdzīgus pasākumus visā Apvienotajā Karalistē un Eiropā, Vācijas Ziemassvētku tirdziņi joprojām ir oriģināli un labākie. Leipcigas tirgus izveidots 1458. gadā, padarot to ne tikai par vienu no Vācijas vecākajiem, bet arī par vienu no lielākajiem tirgiem: ir pieejami 250 stendi, ko varat izpētīt sešās vietās – pievērsiet uzmanību Saksijas Ziemassvētku eglītei, kas var būt garāka par 20 metriem. Braunšveigā laukumos ap Sv. Blasii katedrāli tirgojas ap 150 amatniekiem un pārdevējiem, kā arī viņu izgaismotie stendi ir ideāls fons, lai pārlūkotu kulinārijas gardumus, amatniecības izstrādājumus un paķertu karstu šokolādi. Lielāku svētku sajūtu gandrīz nav iespējams iegūt!

 

Viens no populārākajiem galamērķiem, protams, ir galvaspilsēta Berlīne, kurā atrodas Vācijas tūrisma apskates objekts Nr. 1 – Brandenburgas vārti. Viena no nedaudzajām atlikušajām Berlīnes mūra daļām tagad ir nacionālais miera un vienotības simbols. Šis iespaidīgais, iedvesmojošais un Instagram zināmais slavenais orientieris ir 26 metrus augsts, tajā ir 12 doriešu kolonnas un kvadriga – četru zirgu rati, kas ved uzvaras dievieti.

 

Ārpus pilsētas ainavām Vācija ir pārpilna ar vēsturiskām pilsētiņām un ciematiem, mežiem un kalniem. Vācijā ir aptuveni 20 000 piļu, tostarp Noišvānšteinas pils – Disneja pils paraugs, kas redzams katras filmas sākumā. Švarcvalde ir viens no visvairāk apmeklētajiem kalnu reģioniem Eiropā un patiks ne tikai pārgājienu cienītājiem. Jūs arī varat doties braucienā pa dzelzceļu vai izbraukt Švarcvaldes panorāmas maršrutu: vienkārši paņemiet karti un sēdieties pie stūres!

 

Mums ir trīs maršruti uz Vāciju. uz Rostoku no Trelleborgas Zviedrijā, uz Ķīli no Gēteborgas Zviedrijā un uz Trāvemindi no Liepājas Latvijā – noderīgi zināt, ja plānojat ceļojumu pa Eiropu! Mēs piedāvājam ērtas kajītes katrā maršrutā, lai tās atbilstu ikvienam budžetam, kā arī visu nepieciešamo relaksējošam un atjaunojošam ceļam.  

Vācija – valsts visiem gadalaikiem.

 

Vācija neapšaubāmi ir ES lielvalsts. Kā teiktu viens no viņu daudzajiem luksusa automašīnu zīmoliem, valsti darbina “vorsprung durch technik”, kas tulkojumā latviešu valodā nozīmē “progress ar tehnoloģiju palīdzību”. Taču šī daudzveidīgā valsts piedāvā vēl daudz...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Vāciju

No 99 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un sēdvieta

Ostu atrašanās vietas

Map showing the routes to and from Germany
Map showing the routes to and from Germany
Map showing the routes to and from Germany

Ķīles osta atrodas Vācijas Baltijas jūras piekrastē, un tajā var ērti nokļūt pa automaģistrāli A7 un citiem galvenajiem autoceļiem. Pastāv labi savienojumi ar sabiedriskā transporta līnijām, jo galvenā dzelzceļa un autobusu stacija atrodas tikai 10 minūšu gājiena attālumā no termināļa.

Rostokas osta Vācijas Baltijas jūras krastā atrodas autoceļa A19 pašā galā, un tā ir ērti sasniedzama ar automašīnu. Pasažieriem bez automašīnas, ir pieejami arī regulāri autobusu satiksmes savienojumi.

Trāvemindes osta ir daļa no slavenās un vēsturiskās Hanzas pilsētas Lībeka, un tā atrodas Lībekas līcī, Trāves upes krastā aptuveni 20 km no pilsētas centra. Automaģistrālē A1 ir sniegtas skaidras norādes uz ostu.

Atlasītie galamērķi

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Vāciju

No 99 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un sēdvieta

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.