Sīkdatņu politika

Līdzīgi kā citas tīmekļu vietnes arī mēs izmantojam sīkdatnes ar nolūku glabāt un pēc tam izgūt datus no Jūsu datora, planšetdatora vai mobilā telefona katrā nākamajā vietnes apmeklējuma reizē.Mēs ievietojam savas sīkdatnes, kā arī ļaujam tās ievietot saviem uzticamajiem partneriem.

 

Stena Line izmanto tā saucamo “Skaidras piekrišanas sīkdatnēm” modeli. Tas nozīmē, ka Jūsu ierīcē netiks ievietotas sīkdatnes līdz brīdim, kad būsiet devis(-usi) piekrišanu tās ievietot.

 

Sniedzot piekrišanu, Jūs piekrītat arī šajās sīkdatnēs glabāto personas datu apstrādei. Personas dati tiek apstrādāti, pamatojoties uz līdzsvaru starp Jūsu individuālajām interesēm un mūsu leģitīmajām interesēm. Mūsu leģitīmās intereses attiecībā uz Jūsu personas datu apstrādi ir nodrošināt Jums labu lietošanas pieredzi, savukārt mūsu komerciālās intereses ir iegūt informāciju par mūsu vietnes apmeklētājiem.

 

Jūsu atbilde par piekrišanu tiek saglabāta sīkdatnē, kas tiek atjaunota reizi 12 mēnešos. Pēc tam lūgsim sniegt atkārtotu piekrišanu, kad apmeklēsiet mūsu tīmekļa vietni, izmantojot to pašu datoru un pārlūku.

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai iegūtu informāciju par Jūsu apmeklētajām lapām un to apmeklēšanas secību. Šī informācija dažkārt tiek kombinēta ar informāciju, kura tiek iegūta no mūsu partneriem. Tādējādi mēs varam grupēt lietotājus, kuriem ir šķietami līdzīgas intereses par mūsu piedāvātajiem ceļojumiem.

 

Tas ļauj mūsu partneriem attēlot reklāmas, kuras, mūsuprāt, varētu būt Jums interesantas vai saistošas, apmeklējot citas vietnes vai plašsaziņas līdzekļus.

 

Mēs izmantojam uzlaboto ePrivacy risinājumu, kas demonstrē mūsu cieņu pret lietotāju privātumu un atbilst ES Sīkdatņu direktīvā un VDAR noteiktajām prasībām. Klikšķiniet šeit, lai iestatītu Stena Line tīmekļa vietnes sīkdatņu preferences. Atveriet dialoglogu, noklikšķinot uz saites/pogas, kas visbiežāk atrodas lapas apakšējā daļā. Tas sniedz Jums iespēju mūsu vietnei iestatīt pielāgotas sīkdatnes, papildus tam, ko var panākt, izmantojot Jūsu pārlūka iestatījumu opciju.

 

Plašāka informācija par sīkdatnēm pieejama tīmekļa vietnē www.allaboutcookies.org.

 

Turpmāk ir sniegts izmantoto sīkdatņu veidu apraksts, tostarp mūsu svarīgāko pakalpojumu sniegšanas partneru piemēri.

 

 

NEPIECIEŠAMĀS SĪKDATNES

 

Daži sīkdatņu veidi ir būtiski mūsu tīmekļa vietnes pienācīgai darbībai. Šie sīkdatņu veidi neglabā personiski identificējamus datus. Parasti tās sauc par “sesijas sīkdatnēm” un tiek dzēstas pēc pārlūka aizvēršanas.

 

Šīs sīkdatnes nav iespējams izslēgt, izmantojot ePrivacy rīku. Sesijas sīkdatņu atslēgšana pārlūkā var ietekmēt tiešsaistes rezervāciju sistēmas darbību.

 

 

ANALĪTISKĀS SĪKDATNES UN CITAS SPECIĀLAS FUNKCIJAS

 

Analītiskās sīkdatnes sniedz iespēju sekot līdzi tīmekļa vietnes apmeklējumu biežumam, apskatītajām lapām un tīmekļa vietnes pārlūkošanas ceļam. Tas sniedz ieskatu par visbiežāk un visretāk apmeklētajām lapām un to, kā lapas apmeklētāji izmanto mūsu vietni.

 

Analītiskās sīkdatnes neglabā personas datus par Jums kā personu. Noraidot šo sīkdatņu izmantošanu, mēs nezināsim mūsu tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu un tās izmantošanas veidu.

 

Mēs izmantojam tīmekļa vietnes analīzes rīku Mouseflow, kas ļauj izsekot lietotāju darbībām mūsu vietnē. Nekādi personas dati netiek saglabāti.

 

Pakalpojumu sniegšanas partneri, kuri ievieto analītiskās sīkdatnes, ir, piemēram, Google Analytics, Adobe Analytics un Alchemer.

 

 

PERSONALIZĀCIJA UN REKLĀMAS SĪKDATNES

 

Šīs sīkdatnes ievieto uzticami partneri reklāmas nolūkos. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai izveidotu interesēs balstītus profilus, pamatojoties uz Jūsu un citu personu apmeklēto lapu saturu. Tas sniedz iespēju attēlot arī papildu reklāmas citās Jūsu apmeklētajās vietnēs.

 

Šo sīkdatņu izmantošanas noraidījuma gadījumā, Jums, visticamāk, tiks attēlotas reklāmas, kuras būs mazāk atbilstošas Jūsu interesēm.

 

Mūsu partneri mums nodrošina nepieciešamos rīkus mūsu digitālo reklāmu pārvaldīšanai un ietekmes mērīšanai, pamatojoties uz šīm sīkdatnēm.

 

Pakalpojumu sniegšanas partneri, kuri izmanto šos sīkdatņu veidus, ir, piemēram, Tradedoubler, Doubleclick, Awin un Adobe.

 

Tāpat mēs izvietojam reklāmu tādos sociālajos plašsaziņas līdzekļos kā Facebook un Twitter. Ja Jums ir konts kādā no šiem plašsaziņas līdzekļiem, Jums, visticamāk, tiks attēlotas reklāmas, pamatojoties uz veiktajiem mūsu tīmekļa vietnes apmeklējumiem un pirkumiem tajā.

 

Mūsu vietnes apmeklējuma laikā Facebook un Twitter ievāktie dati vēlāk var tikt izmantoti Stena Line reklāmu attēlošanai trešo personu kontos, kuras piedāvā līdzīgus pakalpojumus.

 

Jūsu personas dati netiks izpausti nevienam no šiem uzņēmumiem.

 

 

SĪKDATŅU SARAKSTS

 

Turpmāk ir sniegts saraksts ar sīkdatnēm, kuras var tikt iestatītas Jūsu datorā mūsu tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā. Saraksts tiek atjaunots katru mēnesi.

 

Iestatīto sīkdatņu veids ir atkarīgs no iespējotajām un atspējotajām sīkdatnēm Jūsu pārlūkprogrammas iestatījumos.