Rezervēt biļeti
Uzmanību!

Informācija ceļotājiem saistībā ar COVID-19 (atjaunota 23.maijā)


Sākot ar 2020.gada 17.martu (plkst. 00:00) līdz pat 9.jūnijam tiek apturēti pasažieru pārvadājumi no un uz Latviju. Ar pasažieriem, kuriem bija paredzēts ceļot šajā laikā, sazināsimies e-pastā. Rezervācijas ir iespējams arī pārcelt tiešsaistē bez izmaiņu veikšanas maksas. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties pa e-pastu info.lv@stenaline.com. Paldies par sapratni!


Plašāka informācija pasažieriem, kā arī uzņēmumiem, kuri pieteikušies LIAA uz speciālajiem nodarbinātības reisiem, un apstiprināto reisu saraksts laikā no 25.maija līdz 9.jūnijam pieejams www.stenaline.lv/aktuala-informacija. Lūdzam ņemt vērā, ka šobrīd saņemam zvanus vairāk kā parasti, tāpēc aicinām rakstīt e-pastā uz info.lv@stenaline.com


No Latvijas uz Zviedriju

Ventspils - Nīnashamna

Īsākais ceļš ar prāmi – tikai 8,5 stundās no Latvijas uz Zviedriju! Maršrutā Ventspils – Nīnashamna – Ventspils piedāvājam 24 reisus nedēļā ar prāmjiem Scottish Viking un Stena Flavia.


Stena Line prāmji uz Zviedriju un Vāciju
Stena Line piedāvā prāmju reisus no Ventspils uz Nīnashamni (Zviedrijā) un no Liepājas uz Trāvemindi (Vācijā). Mūsu mājas lapā jūs varat atrast plašāku informāciju par mūsu piedāvājumiem, cenām, kā arī veikt biļešu rezervāciju.

Payment


Veiktie maksājumi ar kredītkartēm tiek šifrēti un jūsu kredītkartes dati ir aizsargāti un tiek pārsūtīti ar GLobalSIGN starpniecību.

GlobalSign