Rezervēt biļeti
Aktuālā informācija pasažieriem

No 16. jūnija ir atcelts nebūtisku ceļojumu aizliegums, prasība veikt Covid-19 testu un doties pašizolācijā, ieceļojot Latvijā, ja persona var uzrādīt digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina pabeigtu vakcināciju vai pārslimošanas faktu (180 dienas). Personām, kuras nevar uzrādīt digitālo Covid-19 sertifikātu, jāuzrāda negatīvs Covid-19 testa rezultāts (PCR tests, kas veikts ne agrāk kā 72 stundas pirms izceļošanas vai antigēna tests, kas veikts ne agrāk kā 24 stundas pirms izceļošanas). Tests nav jāveic bērniem, kas nav sasnieguši 12 gadu vecumu


Līdz 30.jūnijam ieceļojot Zviedrijā, ir jāuzrāda negatīvs COVID-19 testa apliecinājums. Testam jābūt veiktam ne vēlāk kā 48 stundas pirms ieceļošanas.


Lai ceļotu uz Vāciju, nepieciešams reģistrēties interneta vietnē www.einreiseanmeldung.de.


Plašāka informācija pieejama www.stenaline.lv/aktuala-informacija


No Latvijas uz Zviedriju

Ventspils - Nīnashamna

Īsākais ceļš ar prāmi – tikai 8,5 stundās no Latvijas uz Zviedriju! Maršrutā Ventspils – Nīnashamna – Ventspils piedāvājam 24 reisus nedēļā ar prāmjiem Stena Livia un Stena Flavia.


Pasažieri sejas maskās uz prāmja klāja
Sejas masku lietošana

Lai nodrošinātu vēl drošāku ceļošanu, maršrutā Ventspils-Nīnashamna un Liepāja-Trāveminde obligāta prasība pasažieriem ir lietot sejas masku, atrodoties prāmju terminālī, ostā un publiskajās zonās uz prāmja klāja visā ceļojuma laikā. Pasažieriem bez sejas maskas nebūs atļauts ceļot.

Stena Line prāmji uz Zviedriju un Vāciju
Stena Line piedāvā prāmju reisus no Ventspils uz Nīnashamni (Zviedrijā) un no Liepājas uz Trāvemindi (Vācijā). Mūsu mājas lapā jūs varat atrast plašāku informāciju par mūsu piedāvājumiem, cenām, kā arī veikt biļešu rezervāciju.

Payment


Veiktie maksājumi ar kredītkartēm tiek šifrēti un jūsu kredītkartes dati ir aizsargāti un tiek pārsūtīti ar GLobalSIGN starpniecību.

GlobalSign