Rezervēt biļeti
Uzmanību!

Sliktu laikapstākļu dēļ ir izmaiņas prāmju kursēšanas grafikā.


Maršrutā Liepāja - Trāveminde reisam ar prāmi Stena Gothica 24.novembrī plkst. 18:00 mainīts atiešanas laiks. Jaunais atiešanas laiks plānots 25.novembrī plkst. 04:00. Reģistrācija reisam tiks slēgta plkst. 01:00. Plānotais pienākšanas laiks Trāvemindē 26.novembrī plkst. 06:00.

Maršrutā Trāveminde - Liepāja reisam ar prāmi Stena Gothica 25.novembrī plkst. 21:00 mainīts atiešanas laiks. Jaunais atiešanas laiks plānots 26.novembrī plkst. 09:00. Reģistrācija reisam tiks slēgta plkst. 07:00. Plānotais pienākšanas laiks Liepājā 27.novembrī plkst. 13:00.


No Latvijas uz Zviedriju

Ventspils - Nīnashamna

Īsākais ceļš ar prāmi – tikai 8,5 stundās no Latvijas uz Zviedriju! Maršrutā Ventspils – Nīnashamna – Ventspils piedāvājam 24 reisus nedēļā ar prāmjiem Scottish Viking un Stena Flavia.


Pasažieri sejas maskās uz prāmja klāja
Sejas masku lietošana

Lai nodrošinātu vēl drošāku ceļošanu, maršrutā Ventspils-Nīnashamna obligāta prasība pasažieriem ir lietot sejas masku, atrodoties prāmju terminālī, ostā un publiskajās zonās uz prāmja klāja visā ceļojuma laikā. Pasažieriem bez sejas maskas nebūs atļauts ceļot.

Stena Line prāmji uz Zviedriju un Vāciju
Stena Line piedāvā prāmju reisus no Ventspils uz Nīnashamni (Zviedrijā) un no Liepājas uz Trāvemindi (Vācijā). Mūsu mājas lapā jūs varat atrast plašāku informāciju par mūsu piedāvājumiem, cenām, kā arī veikt biļešu rezervāciju.

Payment


Veiktie maksājumi ar kredītkartēm tiek šifrēti un jūsu kredītkartes dati ir aizsargāti un tiek pārsūtīti ar GLobalSIGN starpniecību.

GlobalSign