Rezervēt biļeti
Aktuālā informācija pasažieriem

Saskaņā ar grozījumiem Ministru kabineta noteikumos Nr. 360 (7.janvārī), ieceļojot Latvijā jāuzrāda apliecinājums par negatīvu PCR Covid-19 testa rezultātu. Testam jābūt veiktam ne agrāk kā 72 stundas pirms izceļošanas. Visiem ceļotājiem nepieciešams aizpildīt arī apliecinājuma anketu vietnē www.covidpass.lv


Līdz 31.maijam ieceļojot Zviedrijā, ir jāuzrāda negatīvs COVID-19 testa apliecinājums. Testam jābūt veiktam ne vēlāk kā 48 stundas pirms ieceļošanas.


Ieceļojot Vācijā, nepieciešams reģistrēties interneta vietnē www.einreiseanmeldung.de. kā arī uzrādīt negatīvu Covid-19 testa rezultātu (veikts ne agrāk kā 48 stundas pirms ieceļošanas) vai ārsta apliecinājumu, ka persona nav infekcioza.


Plašāka informācija pieejama www.stenaline.lv/aktuala-informacija


Citi maršruti

Ceļo uz Skandināviju, Britu salām vai Rietumeiropu ar Stena Line!

Stena Line nodrošina plašāko prāmju maršrutu tīklu Eiropā - kopumā 19 prāmju maršruti savieno 9 Eiropas valstis. Apceļojiet Skandināviju, Britu salas vai Rietumeiropu – ar Stena Line viss ir pa ceļam!


Stena Line prāmju maršrutu karte

Stena Line prāmji uz Zviedriju un Vāciju
Stena Line piedāvā prāmju reisus no Ventspils uz Nīnashamni (Zviedrijā) un no Liepājas uz Trāvemindi (Vācijā). Mūsu mājas lapā jūs varat atrast plašāku informāciju par mūsu piedāvājumiem, cenām, kā arī veikt biļešu rezervāciju.

Payment


Veiktie maksājumi ar kredītkartēm tiek šifrēti un jūsu kredītkartes dati ir aizsargāti un tiek pārsūtīti ar GLobalSIGN starpniecību.

GlobalSign