Rezervēt biļeti

Citi maršruti

Ceļo uz Skandināviju, Britu salām vai Rietumeiropu ar Stena Line!

Stena Line nodrošina plašāko prāmju maršrutu tīklu Eiropā - kopumā 22 maršruti savieno 10 Eiropas valstis. Apceļojiet Skandināviju, Britu salas vai Rietumeiropu – ar Stena Line viss ir pa ceļam!


Maršrutu karte
HOLIHEDA - DUBLINA

Izbaudiet ceļojumu maršrutā Holiheda - Dublina ar prāmjiem Stena Adventurer un Stena Superfast X, brauciens ilgst 3 stundas un 15 minūtes.


ROSLĒRA - ŠERBŪRA

Uzkāpjot uz klāja, aizmirstiet par savu ikdienas rutīnu! Atpūsties ir tik viegli! Izbaudiet aizraujošo skatu uz jūru.


FIŠGĀRDA – ROSLĒRA

Ātrākais vieds, kā maršrutā Fišgārda – Roslēra nokļūt Īrijā. Ceļojot ar prāmi "Stena Europe" gūsiet lielisku pieredzi un patīkamu braucienu pa Īrijas jūru.


BELFĀSTA - LIVERPŪLE

Stena Line piedāvā prāmju maršrutu no Belfāstas uz Liverpūli, brauciens aizņem apmēram 8 stundas un ceļot ir iespējams kā dienā, tā naktī. Maršrutā kursē divi prāmji.


Stena Line prāmji uz Zviedriju un Vāciju
Stena Line piedāvā prāmju reisus no Ventspils uz Nīnashamni (Zviedrijā) un no Liepājas uz Trāvemindi (Vācijā). Mūsu mājas lapā jūs varat atrast plašāku informāciju par mūsu piedāvājumiem, cenām, kā arī veikt biļešu rezervāciju.

Payment


Veiktie maksājumi ar kredītkartēm tiek šifrēti un jūsu kredītkartes dati ir aizsargāti un tiek pārsūtīti ar GLobalSIGN starpniecību.

GlobalSign