Rezervēt biļeti
Aktuālā informācija pasažieriem

No 16. jūnija ir atcelts nebūtisku ceļojumu aizliegums, prasība veikt Covid-19 testu un doties pašizolācijā, ieceļojot Latvijā, ja persona var uzrādīt digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina pabeigtu vakcināciju vai pārslimošanas faktu (180 dienas). Personām, kuras nevar uzrādīt digitālo Covid-19 sertifikātu, jāuzrāda negatīvs Covid-19 testa rezultāts (PCR tests, kas veikts ne agrāk kā 72 stundas pirms izceļošanas vai antigēna tests, kas veikts ne agrāk kā 48 stundas pirms izceļošanas). Tests nav jāveic bērniem, kas nav sasnieguši 12 gadu vecumu


Ieceļojot Zviedrijā, jāuzrāda negatīvs Covid-19 testa rezultāts vai sertifikāts par vakcināciju vai pārslimošanu.


Plašāka informācija pieejama www.stenaline.lv/aktuala-informacija


Citi maršruti

Ceļo uz Skandināviju, Britu salām vai Rietumeiropu ar Stena Line!

Stena Line nodrošina plašāko prāmju maršrutu tīklu Eiropā - kopumā 19 prāmju maršruti savieno 9 Eiropas valstis. Apceļojiet Skandināviju, Britu salas vai Rietumeiropu – ar Stena Line viss ir pa ceļam!


Stena Line prāmju maršrutu karte

Stena Line prāmji uz Zviedriju un Vāciju
Stena Line piedāvā prāmju reisus no Ventspils uz Nīnashamni (Zviedrijā) un no Liepājas uz Trāvemindi (Vācijā). Mūsu mājas lapā jūs varat atrast plašāku informāciju par mūsu piedāvājumiem, cenām, kā arī veikt biļešu rezervāciju.

Payment


Veiktie maksājumi ar kredītkartēm tiek šifrēti un jūsu kredītkartes dati ir aizsargāti un tiek pārsūtīti ar GLobalSIGN starpniecību.

GlobalSign