Prāmis uz Kērnrainu un Belfāstu

Ceļojiet ar stilu uz visu laiku lielākajiem, greznākajiem prāmjiem, kas kursējuši starp Ziemeļīriju un Skotiju, Stena Superfast VII un Stena Superfast VIII. Varat ceļot ar kājām vai ar automašīnu uz Kērnrainu un Belfāstu, ar diviem labākajiem prāmjiem Īrijas jūrā, izvēloties kādu no 12 reisiem katru dienu, kas ilgst no 2 stundām un 15 minūtēm.

 

No Belfāstas uz Kērnrainu tikai 2 stundās un 15 minūtēs

Dodieties iepirkties, paķeriet kaut ko iekost, noskatieties bezmaksas filmu, izbaudiet Pure Nordic Spa vai vienkārši apsēdieties un atpūtieties. Ceļojiet ar prāmi uz Kērnrainu vai tālāk uz Glāzgovu, kas atrodas mazāk nekā 2 stundu attālumā ar automašīnu, vilcienu vai autobusu, bet Edinburgā var nokļūt 3,5 stundu laikā. Ar dramatiskām ainavām un dzīvīgu kultūru Skotija sniedz neaizmirstamu pieredzi! 

 

Dienvidrietumu Skotija, Ēra un Glāzgova – iepazīstiet visu ar automašīnu

Ar pilīm, aizraujošām ainavām, bezgalīgām brīvdabas aktivitāšu iespējām, Damfrīsa un Galoveja un Ēršīra Skotijas dienvidrietumos ir iepazīšanas vērtas vietas. Apmeklējiet Galovejas mežaparku, brauciet ar kalnu divriteni 7stanes maršrutā, iepazīstiet Trīvas pili vai dodieties ceļojumā uz skaisto piekrastes pilsētu Ēru.  Glāzgova nepilnu 2 stundu brauciena attālumā no Kērnrainas, kur varat baudīt visu, ko šī lieliskā pilsēta spēj piedāvāt.

 

No Kērnrainas uz Belfāstu – lieliska ceļojuma pieredze

Ceļojiet ar prāmi uz Belfāstu un izpētiet Ziemeļīriju un vēl tālāk. Jūs izbaudīsiet izcilu komfortu un izbaudīsiet mūsu Superfast kuģus, kur uz klāja ir viss nepieciešamais, lai padarītu Jūsu ceļojumu pēc iespējas relaksējošāku un patīkamāku. Sagatavojiet savu automašīnu un dodieties atvaļinājumā uz Ziemeļīriju – vietu, kas piesātināta ar vēsturi, kultūru un vēl daudz ko citu.  

 

Belfāsta – vārti uz Ziemeļīriju!

Aplūkojiet divas lieliskas lielpilsētas – Belfāstu un Deri, iepazīstieties ar daudzām pasaulē zināmām apmeklējuma vietām, tostarp Titanic Belfast un Milžu ceļu Ziemeļkrastā, izdzeriet pinti alus dažos stilīgākajos krogos un ieturiet maltīti kādā no daudzajiem lieliskajiem restorāniem.  Dodieties iepirkšanās tūrē vai ekskursijā un apmeklējiet daudzos vēsturiskos apskates objektus. Ir tik nebeidzami daudz lietu, ko darīt, un Jūs pārliecināsieties, ka tiekat patiesi gaidīti.

 

Apmeklējiet vienu reizi, un Jūs laiku pa laikam vēlēsieties atpakaļ uz Skotiju un Īriju! Ja par bagāžu nav jāmaksā, kāpēc gan nesalikt visu automašīnā un nedoties ar Stena Line prāmi uz Kērnrainu un Belfāstu, izbaudot atvaļinājumu ar automašīnu?

Ceļojiet ar stilu uz visu laiku lielākajiem, greznākajiem prāmjiem, kas kursējuši starp Ziemeļīriju un Skotiju, Stena Superfast VII un Stena Superfast VIII. Varat ceļot ar kājām vai ar automašīnu uz Kērnrainu un Belfāstu, ar diviem labākajiem prāmjiem Īrijas jūrā, izvēloties kādu no 12 reisiem...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet ar Superfast VII un Superfast VIII

Kērnraina un Belfāsta

No 165.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Izbraukšana
Pienākšana
Ilgums
Reģistrēšanās reisam tiek slēgta
PRĀMIS
Statuss

Prāmis uz Belfāstu un Kārnrainu

  • Stena Superfast VII ferry at sea
    Stena Superfast VII
  • Stena Superfast VIII ferry at sea
    Stena Superfast VIII

Ostu atrašanās vietas

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Apmeklējiet mūsu ostas interneta vietni, kur atradīsiet informāciju par:

• Autostāvvietām

• Darbalaiku

• Ērtībām ostā

• Nokļūšanu līdz ostai

• Adresi

Skatīt lapu Kērnrainas osta

Apmeklējiet mūsu ostas interneta vietni, kur atradīsiet informāciju par:

• Autostāvvietām

• Darbalaiku

• Ērtībām ostā

• Nokļūšanu līdz ostai

• Adresi

Skatīt lapu Belfāstas osta (uz Kērnrainu)

Ceļojiet ar Superfast VII un Superfast VIII

Kērnraina un Belfāsta

No 165.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.