Prāmji uz Gēteborgu un Frederikshavnu

Ceļojiet ar prāmi uz Gēteborgu un Frederikshavnu un izbaudiet vistaisnāko maršrutu starp Zviedriju un Dāniju. Tikai pēc 3 stundām un 30 minūtēm Jūs ieradīsieties atpūtušies un svaigi, gatavi tālākam ceļojumam.

 

No Frederikshavnas uz Gēteborgu – tikai 3 stundās un 30 minūtēs!

Gēteborga ir Zviedrijas otra lielākā pilsēta, un tā ir Stena Line mājvieta. No Gēteborgas Jūs varat iepazīt pārējo Skandināviju – Oslo atrodas tikai aptuveni 3,5 stundu attālumā, un līdz Stokholmai jābrauc nedaudz vairāk par 5 stundām. Ceļojiet ar automašīnu un izpētiet!

 

Iepazīstiet Gēteborgu

Tā ir pilsēta ar elpu aizraujošu arhipelāgu, pasaules līmeņa restorāniem, lieliskām izklaides vietām un ilgtspējīgu dzīvesveidu. Laiks iepazīt Gēteborgu – Zviedrijas otru lielāko pilsētu.  Ceļojiet ar prāmi no Frederikshavnas un ierodieties gatavi izzināt visu, ko šī lieliskā pilsēta spēj piedāvāt.

 

No Gēteborgas uz Frederikshavnu – vistaisnākais ceļš uz Dāniju

Stena Danica, Stena Jutlandica un Stena Vinga kuģo mūsu maršrutā uz Frederikshavnu, un, lai vai kuru prāmi Jūs izvēlētos, silta uzņemšana un lieliska ceļojuma pieredze ir garantēta.  Dodieties uz restorānu un izbaudiet brīnišķīgos jūras skatus, vienlaikus ieturot maltīti vai baudot dzērienu bārā.  Mēs ar nepacietību gaidām Jūs uz klāja!

 

Frederikshavna – kaut kas ikvienam

Ierodieties Dānijā, un Jums būs iespēja izpētīt visu Jutlandi.  Mazajā, bet apburošajā Frederikshavnas ostas pilsētā varat baudīt lielisku iepirkšanos, gardus restorānus un peldēšanos jūrā satriecošajā Palm Beach pludmalē. Dodieties ceļojumā uz Olborgas zooloģisko dārzu, Reef ūdens parku un Fårup Sommarland izklaides parku, un atklājiet, kāpēc ziemeļu Jutlandē katrs atradīs sev ko piemērotu.

Ceļojiet ar prāmi uz Gēteborgu un Frederikshavnu un izbaudiet vistaisnāko maršrutu starp Zviedriju un Dāniju. Tikai pēc 3 stundām un 30 minūtēm Jūs ieradīsieties atpūtušies un svaigi, gatavi tālākam ceļojumam.

 

No Frederikshavnas uz Gēteborgu – tikai 3 stundās un...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļo ar Stena Danica, Stena Jutlandica un Stena Vinga

Gēteborga un Frederikshavna

No 65€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Izbraukšana
Pienākšana
Ilgums
Reģistrēšanās reisam tiek slēgta
PRĀMIS
Statuss

Prāmji šajā maršrutā

  • Stena Danica
    Stena Danica
  • Stena Jutlandica
    Stena Jutlandica
  • Stena Vinga ferry at sea
    Stena Vinga

Ostu atrašanās vietas

Map showing the routes to and from Denmark
Map showing the routes to and from Sweden

Frederikshavnas osta atrodas Jutlandes pussalas ziemeļu piekrastē Dānijas ziemeļos. Tajā var viegli nokļūt, braucot pa šoseju E45. Sabiedriskā transporta savienojumi atrodas 20 minūšu gājiena attālumā no termināļa. 

 

Ņemiet vērā! Reisos ārpus termināļa darba laika, kā arī reisos ar prāmi Stena Vinga, iekāpšana ir iespējama tikai ar transportlīdzekli. Šajos reisos iekāpšana kā pasažierim bez automašīnas nav iespējama. 

Skatīt lapu Frederikshavnas osta

Stena Line Gēteborgā ir divi termināļi – viens maršrutam uz Ķīli Vācijā, un šis terminālis ceļošanai uz Frederikshavnu Dānijā. Dānijas terminālis atrodas tālāk uz austrumiem pie Jetas upes, blakus mikrorajonam Masthugget. Terminālis ir labi apzīmēts ar ceļazīmēm, braucot no automaģistrāles E6, un tajā var nokļūt arī ar tramvaju.

 

Ņemiet vērā!  Reisiem ārpus termināļa darba laika vai uz Stena Vinga klāja iekāpšana ir iespējama tikai ar transportlīdzekli. Šajos reisos iekāpšana kā pasažierim bez automašīnas nav iespējama. 

Skatīt lapu Gēteborgas osta (uz Frederikshavnu)

Ceļo ar Stena Danica, Stena Jutlandica un Stena Vinga

Gēteborga un Frederikshavna

No 65€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.