Prāmji uz Gēteborgu un Ķīli

Ceļojiet ērti starp Zviedriju un Vāciju. Stena Germanica un Stena Scandinavica Superferries prāmji kuģo uz Gēteborgu un Ķīli ar reisa ilgumu 14 stundas. Ceļojiet ar stilu un izbaudiet gan dienas, gan nakts braucienu iespējas. Jums patiks ik brīdis uz klāja.

 

Jūsu skandināvu piedzīvojums gaida — no Ķīles uz Gēteborgu

Iepazīstiet Gēteborgu un vēl vairāk, ierodoties šajā skaistajā pilsētā uz Stena Germanica vai Stena Scandinavica klāja. Atrodoties Zviedrijas rietumu krastā, izbaudiet visu, ko šī pilsēta piedāvā ar savu atrašanās vietu kā ideālu sākuma punktu tālākam ceļojumam pa Skandināviju.

 

Iepazīstiet Gēteborgu un tās arhipelāgu

Izbaudiet visu, ko šī draudzīgā pilsēta piedāvā ar lielisku iepirkšanos, muzejiem un kultūru Jūsu durvju priekšā – nemaz nerunājot par pasaules klases restorāniem un bāriem, ar kuriem pilsēta ir kļuvusi slavena. Ja vēlaties doties prom no pilsētas dzīves un izbaudīt kādu brīdi dabā, dodieties ceļojumā uz Gēteborgas arhipelāgu, kas ir viegli sasniedzams no pilsētas. 

 

No Gēteborgas uz Ķīli - lielisks veids, kā izrauties no ikdienas!

Uz klāja varat baudīt daudz dažādu gardu ēdienu un dzērienu, izklaidi visiem vecumiem, kā arī lieliskus piedāvājumus mūsu veikalā uz klāja.  Atpūtieties dienas vai nakts brauciena laikā kajītē ar vannasistabu, lai smeltos spēkus un ierastos galamērķī spirgti un gatavi tālākam ceļojumam.

 

Ķīle – relaksējoša jūras pilsēta

Ceļojiet ar prāmi no Gēteborgas uz Ķīli un izbaudiet Vācijas vistālāk uz ziemeļiem esošo pilsētu, kur varat izzināt populāro iepirkšanās rajonu, apskatīt muzejus un baudīt tās bagātīgos botāniskos dārzus, neaizmirstot par lieliskiem restorāniem un bāriem. Vācijā ir tik daudz, ko redzēt un darīt, un Ķīle ir ideāls sākuma punkts ceļojumam pa valsti.

 

Mēs ar nepacietību gaidām Jūs uz klāja!

Ceļojiet ērti starp Zviedriju un Vāciju. Stena Germanica un Stena Scandinavica Superferries prāmji kuģo uz Gēteborgu un Ķīli ar reisa...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet ar Stena Germanica un Stena Scandinavica

uz Gēteborgu un Ķīli

No 183 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un kajīte

Izbraukšana
Pienākšana
Ilgums
Reģistrēšanās reisam tiek slēgta
PRĀMIS
Statuss

Prāmji šajā maršrutā

  • Stena Germanica
  • Stena Scandinavica

Ostu atrašanās vietas

Stena Line Gēteborgā ir divi termināļi – viens maršrutam uz Frederikshavnu Dānijā, un šis terminālis ceļošanai uz Ķīli Vācijā. Vācijas terminālis atrodas tālāk uz rietumiem pie Jetas upes, blakus tiltam Älvsborgsbron. Terminālis ir labi apzīmēts ar ceļazīmēm, braucot no automaģistrāles E6, un tajā var nokļūt arī ar tramvaju.

Skatīt lapu Gēteborgas osta (uz Ķīli)

Ķīles osta atrodas Vācijas Baltijas jūras piekrastē, un tajā var ērti nokļūt pa automaģistrāli A7 un citiem galvenajiem autoceļiem. Pastāv labi savienojumi ar sabiedriskā transporta līnijām, jo galvenā dzelzceļa un autobusu stacija atrodas tikai 10 minūšu gājiena attālumā no termināļa.

Skatīt lapu Ķīles osta

Ceļojiet ar Stena Germanica un Stena Scandinavica

uz Gēteborgu un Ķīli

No 183 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un kajīte

Atiešana
Atgriešanās

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.