Prāmji uz Holandes ragu un Hārviču

Ceļojiet starp Angliju un Nīderlandi greznībā un ar stilu ar prāmjiem Stena Britannica un Stena Hollandica. No Hārvičas uz Holandes ragu ir taisnākais ceļš no Anglijas dienvidiem uz Nīderlandi un Vāciju. Katru dienu izvēlieties no 4 dienas reisiem ar reisa ilgumu tikai no 6 stundām un 30 minūtēm.  Neatkarīgi no tā, vai Jūs ceļojat ar dienas vai nakts reisu, mūsu privātās kajītes piedāvā lielisku privāto telpu atpūtai. Uz mūsu prāmju klāja izvēlieties kādu no daudzajām vietām ēšanai vai dzērieniem, kas būs piemērota ikvienam, uzlabojiet savu ceļojumu ar ekskluzīvo Stena Plus atpūtas zonu vai noskatieties filmu mūsu Movie Lounge. Neaizmirstiet arī izdevīgus pirkumus mūsu veikalā Duty Free Shop! Apsēdieties, atpūtieties un izbaudiet braucienu starp Nīderlandi un Apvienoto Karalisti.

 

No Hārvičas uz Holandes ragu – iepazīstiet vairāk

Brauciens ar prāmi uz Holandes ragu ļauj nokļūt uz lielākajām Nīderlandes pilsētām – tuvumā atrodas Roterdama un Amsterdama, un Hāga ir neilga brauciena attālumā. Šeit ir arī lieliski transporta savienojumi ar pārējo Eiropu, kas ļauj Jums doties atvaļinājumā ar automašīnu vēl tālāk, ja to vēlaties. 

 

Iepazīstiet Nīderlandi vai dodieties tālāk

Nepilnu 40 minūšu brauciena attālumā no Holandes raga ceļotāji nonāk vēsturiskajā pilsētā Hāgā un Nīderlandes rietumu piekrastē. Nedaudz aiz Hāgas, Jūs nonāksiet Nīderlandes viduslaiku pilsētu Utrehtā. Pilsēta apmeklētājus aizved jaunā līmenī ar savu skaisto Doma torni, kas ir vecākais un augstākais zvanu tornis Nīderlandē. Gandrīz četru stundu brauciena attālumā uz ziemeļaustrumiem no Holandes raga autovadītāji nokļūs Hannoverē, Vācijā – elegantā pilsētā, kuru caurvij vēsture.

 

Brauciet ar savu automašīnu no Holandes raga uz Hārviču 

Brauciens ar prāmi uz Hārviču ļauj iepazīt skaisto Anglijas dienvidu krastu ar saviem gleznainiem ciematiem un brīnišķīgiem skatiem. Londona, protams, tikai gaida, kad būsiet gatavi iepazīt visu, ko tā var piedāvāt attiecībā uz kultūru, vēsturi, ēdienu un izklaidi. Tā atrodas tikai pāris stundu brauciena vai īsa ceļojuma ar vilcienu attālumā. Ja plānojat doties tālāk, varat iepazīt Velsas skatus un Īrijas – Smaragdu salas – burvību. 

 

Apmeklējiet Anglijas dienvidu krastu

Izbaudiet ar automašīnu saulaino dienvidu krastu, no kura var ērti nonākt Kembridžā, Noridžā, Oksfordā un Londonā.  Apstājieties pa ceļam esošajos ciemos, izpeldieties vienā no Zilā karoga pludmalēm un jūtiet smiltis starp kāju pirkstiem, apmeklējiet daudzos UNESCO Pasaules mantojuma objektus, katedrāles, baznīcas, pilis un daudz ko citu. Dodieties īsā atvaļinājumā vai atvaļinājumā – Jums noteikti patiks.

 

Bez maksas par bagāžu paņemiet visu savam ceļojumam nepieciešamo un dodieties atvaļinājumā ar automašīnu, ceļojot ar Stena Line.

Ceļojiet starp Angliju un Nīderlandi greznībā un ar stilu ar prāmjiem Stena Britannica un Stena Hollandica. No Hārvičas uz Holandes ragu ir taisnākais ceļš no Anglijas dienvidiem uz Nīderlandi un Vāciju. Katru dienu izvēlieties no 4 dienas reisiem ar reisa ilgumu...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet ar Stena Britannica un Stena Hollandica

uz Holandes ragu un Hārviču

No 96 € vienā virzienā, auto un autovadītājs

Izbraukšana
Pienākšana
Ilgums
Reģistrēšanās reisam tiek slēgta
PRĀMIS
Statuss

Prāmji šajā maršrutā

  • Prāmis Stena Britannica jūrā
    Stena Britannica
  • Prāmis Stena Hollandica jūrā
    Stena Hollandica

Ostu atrašanās vietas

Map showing routes and ports to and from Netherlands
Map showing routes and ports to and from Netherlands

Mūsu starptautiskā osta Hārvičā atrodas 137 kilometru attālumā uz ziemeļaustrumiem no Londonas, Eseksas piekrastē. Tajā var ērti nokļūt ar automašīnu pa ceļiem A12 un A120, kā arī ar vilcienu.

 

Apmeklējiet mūsu Duty Free Shop ostā

Ja ceļojat ar automašīnu, varat ne tikai sagaidīt lieliskus ietaupījumus uz klāja, bet arī veikt lielākus pirkumus mūsu Duty Free veikalos ostās! Varat atrast īpašus piedāvājumus lielākiem pirkumiem, kas ir pieejami tikai ostās – Holihedā, Fišgārdā un Harvičā.

Vienkārši novietojiet automašīnu stāvvietā, iegādājieties Duty Free atļauto apjomu un ļaujiet savai automašīnai paveikt smago darbu, lai Jums tas nebūtu jādara! Mūsu Duty Free ostu veikali vienmēr ir atvērti pasažieriem.

 

Aplūkojiet Duty Free atļautos apjomus šeit vai jautājiet darbiniekam, kurš ar prieku Jums palīdzēs. 

 

Veiksmīgus pirkumus!

Skatīt lapu Hārvičas osta

Mūsu osta Holandes ragā atrodas Nīderlandes rietumu piekrastē, ērta brauciena attālumā no Roterdamas (30 km), Hāgas (20 km) un Amsterdamas (85 km).

Skatīt lapu Holandes raga osta

Ceļojiet ar Stena Britannica un Stena Hollandica

uz Holandes ragu un Hārviču

No 96 € vienā virzienā, auto un autovadītājs

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.