Prāmis uz Holandes ragu un Hārviču

Ceļojiet starp Angliju un Nīderlandi greznībā un ar stilu ar prāmjiem Stena Britannica un Stena Hollandica. No Hārvičas uz Holandes ragu ir taisnākais ceļš no Anglijas dienvidiem uz Nīderlandi un Vāciju. Katru dienu izvēlieties no 4 dienas reisiem ar reisa ilgumu tikai no 6 stundām un 30 minūtēm. Neatkarīgi no tā, vai Jūs ceļojat ar dienas vai nakts reisu, mūsu privātās kajītes piedāvā lielisku privāto telpu atpūtai. Uz mūsu prāmju klāja Jūs varat ieturēt maltīti vairākos restorānos un kafejnīcās ar plašu ēdienkarti, kurā katrs atradīs kaut ko sev pa prātam, kā arī pavadīt laiku ekskluzīvajā Stena Plus atpūtas telpā vai kopā ar bērniem uzspēlēt videospēles Family Hub ģimenes izklaižu zonā. Neaizmirstiet arī izdevīgus pirkumus mūsu veikalā Duty Free Shop! Apsēdieties, atpūtieties un izbaudiet braucienu starp Nīderlandi un Apvienoto Karalisti.

 

No Hārvičas uz Holandes ragu – iepazīstiet vairāk

Brauciens ar prāmi uz Holandes ragu ļauj nokļūt uz lielākajām Nīderlandes pilsētām – tuvumā atrodas Roterdama un Amsterdama, un Hāga ir neilga brauciena attālumā. Šeit ir arī lieliski transporta savienojumi ar pārējo Eiropu, kas ļauj Jums doties atvaļinājumā ar automašīnu vēl tālāk, ja to vēlaties. 

 

Iepazīstiet Nīderlandi vai dodieties tālāk

Nepilnu 40 minūšu brauciena attālumā no Holandes raga ceļotāji nonāk vēsturiskajā pilsētā Hāgā un Nīderlandes rietumu piekrastē. Nedaudz aiz Hāgas, Jūs nonāksiet Nīderlandes viduslaiku pilsētu Utrehtā. Pilsēta apmeklētājus aizved jaunā līmenī ar savu skaisto Doma torni, kas ir vecākais un augstākais zvanu tornis Nīderlandē. Gandrīz četru stundu brauciena attālumā uz ziemeļaustrumiem no Holandes raga autovadītāji nokļūs Hannoverē, Vācijā – elegantā pilsētā, kuru caurvij vēsture.

 

Brauciet ar savu automašīnu no Holandes raga uz Hārviču 

Brauciens ar prāmi uz Hārviču ļauj iepazīt skaisto Anglijas dienvidu krastu ar saviem gleznainiem ciematiem un brīnišķīgiem skatiem. Londona, protams, tikai gaida, kad būsiet gatavi iepazīt visu, ko tā var piedāvāt attiecībā uz kultūru, vēsturi, ēdienu un izklaidi. Tā atrodas tikai pāris stundu brauciena vai īsa ceļojuma ar vilcienu attālumā. Ja plānojat doties tālāk, varat iepazīt Velsas skatus un Īrijas – Smaragdu salas – burvību. 

 

Apmeklējiet Anglijas dienvidu krastu

Izbaudiet ar automašīnu saulaino dienvidu krastu, no kura var ērti nonākt Kembridžā, Noridžā, Oksfordā un Londonā.  Apstājieties pa ceļam esošajos ciemos, izpeldieties vienā no Zilā karoga pludmalēm un jūtiet smiltis starp kāju pirkstiem, apmeklējiet daudzos UNESCO Pasaules mantojuma objektus, katedrāles, baznīcas, pilis un daudz ko citu. Dodieties īsā atvaļinājumā vai atvaļinājumā – Jums noteikti patiks.

 

Bez maksas par bagāžu paņemiet visu savam ceļojumam nepieciešamo un dodieties atvaļinājumā ar automašīnu, ceļojot ar Stena Line.

 

Jaunums! Apmeklējiet mūsu Duty Free veikalu ostā

Ja ceļojat ar automašīnu, varat ne tikai sagaidīt lieliskus ietaupījumus uz klāja, bet arī veikt lielākus pirkumus mūsu Duty Free veikalā Hārvičaas ostā! Atrodiet īpašus lielapjoma darījumus, kas pieejami tikai šajā veikalā – vienkārši novietojiet savu automašīnu stāvvietā, iegādājieties savu atļauto beznodevu preču apjomu un lieciet automašīnai paveikt smago darbu. Veiksmīgu iepirkšanos! 

Ceļojiet starp Angliju un Nīderlandi greznībā un ar stilu ar prāmjiem Stena Britannica un Stena Hollandica. No Hārvičas uz Holandes ragu ir taisnākais ceļš no Anglijas dienvidiem uz Nīderlandi un Vāciju. Katru dienu izvēlieties no 4 dienas reisiem ar reisa ilgumu...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet ar Stena Britannica un Stena Hollandica

uz Holandes ragu un Hārviču

No 79.20€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Izbraukšana
Pienākšana
Ilgums
Reģistrēšanās reisam tiek slēgta
PRĀMIS
Statuss

Prāmji uz Holandes ragu un Hārviču

  • Stena Britannica ferry at sea
    Stena Britannica
  • Stena Hollandica ferry at sea
    Stena Hollandica

Ostu atrašanās vietas

Map showing the routes to and from Holland
Map showing the routes to and from Holland

Apmeklējiet mūsu ostas interneta vietni, kur atradīsiet informāciju par:

• Autostāvvietām

• Darbalaiku

• Ērtībām ostā

• Nokļūšanu līdz ostai

• Adresi

Skatīt lapu Hārvičas osta

Apmeklējiet mūsu ostas interneta vietni, kur atradīsiet informāciju par:

• Autostāvvietām

• Darbalaiku

• Ērtībām ostā

• Nokļūšanu līdz ostai

• Adresi

Skatīt lapu Holandes raga osta

Ceļojiet ar Stena Britannica un Stena Hollandica

uz Holandes ragu un Hārviču

No 79.20€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.