Prāmis uz Liverpūli un Belfāstu

Ceļojiet uz Liverpūli un Belfāstu ar prāmjiem Stena Edda un Stena Embla, lai uzzinātu, kā mēs ceļošanai ar prāmi piešķiram jaunu nozīmi! Līdz pat četriem reisiem katru dienu ar iespēju izvēlēties braucienus dienā un naktī starp Ziemeļīriju un Anglijas sirdi, kas nogādās Jūs galamērķī tikai 8 stundu laikā. Šie divi jaunie prāmji ir lielākie, ietilpīgākie un stilīgākie, kādi jebkad kuģojuši starp Belfāstu un Liverpūli. Baudiet dzērienu satriecošajā Sky bārā, atpūtieties kajītē an vannas istabu, palutiniet sevi ar mūsu Stena Plus vai Hygge atpūtas zonām, izbaudot moderno skandināvu dizainu.

 

Dodieties kruīzā no Belfāstas uz Liverpūli 8 stundās

Iekāpiet prāmī uz Liverpūli un ierodieties atpūtušies un gatavi aplūkot pilsētu. No Liverpūles Jūs arī ātri nonāksiet uz automaģistrālēm, vai iekāpsiet vilcienā vai autobusā uz citiem Lielbritānijas galamērķiem. Liverpūles pilsētas centrs ir tikai īsa brauciena attālumā no ostas, vai arī varat uzkāpt uz prāmja, lai pēc īsa brauciena šķērsotu Mersijas upi.

 

Liverpūle –viena no draudzīgākajām pilsētām Lielbritānijā

Liverpūles pilsēta plaši sagaida ikvienu apmeklētāju un piedāvā daudzas apskates un izklaides vietas, nemaz nerunājot par lielisku iepirkšanos un restorāniem, ko atradīsiet visā pilsētā. Liverpūles Alberta doks krastmalā ir vienas pieturas vieta izklaidei. Ievērības vērtas vietas ietver the Beatles stāstu, Maģijas noslēpumu ekskursiju, Tate Liverpool, Starptautisko verdzības muzeju un daudz ko citu, ar daudziem bāriem, restorāniem un veikaliem, kad nepieciešama atpūta no kultūras!

 

No Liverpūles uz Belfāstu – no pilsētas līdz pilsētai

Iebraucot Belfāstā ar prāmi, pilsētas centrs atrodas 10 minūšu braucienā no Stena Line prāmju termināļa un ātrgaitas ceļi uz ziemeļiem un dienvidiem ir vēl tuvāk. Dublinu var sasniegt 2 stundu laikā, dodoties uz dienvidiem, vai arī var doties uz ziemeļiem pa ainavisku piekrastes ceļu, kur Milžu lielceļš atrodas mazāk nekā 2 stundu attālumā.

 

Belfāsta – maza pilsēta ar lielu sirdi

Belfāsta ir kontrastu pilsēta un vārti uz Ziemeļīriju. Bagātā, valdzinošā pagātne sajaucas ar dinamisku, enerģisku raksturu, kas piesaista cilvēkus no visas pasaules. Iemūžiniet gaisotni slavenajā Katedrāļu kvartālā – vienā no pilsētas dzīvākajiem kvartāliem – ar lielisku naktsdzīves, restorānu un mākslas galeriju izvēli. Slavenais Titanic kvartāls ir lieliska vieta, ko iepazīt, un Titanic Belfast apmeklējums ir obligāts! Ar saviem lieliskajiem krogiem, fantastiskiem muzejiem, slaveniem ielu mūriem un skaistām zaļām vietām Jūs nekad negribēsiet doties prom! 

 

Gan Liverpūlē, gan Belfāstā, ir tik daudz ko izbaudīt, ka nespēsiet izvēlēties. Bez maksas par bagāžu ņemiet līdzi to visu! Iekāpiet prāmī un izbaudiet atvaļinājumu kopā ar automašīnu, izmantojot Stena Line, jau šodien!

Ceļojiet uz Liverpūli un Belfāstu ar prāmjiem Stena Edda un Stena Embla, lai uzzinātu, kā mēs ceļošanai ar prāmi piešķiram jaunu nozīmi! Līdz pat četriem reisiem katru dienu ar iespēju izvēlēties braucienus dienā un naktī starp Ziemeļīriju un Anglijas sirdi...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet ar Stena Edda un Stena Embla

Liverpūle un Belfāsta

No 165.00€ par automašīnu un vadītāju

Izbraukšana
Pienākšana
Ilgums
Reģistrēšanās reisam tiek slēgta
PRĀMIS
Statuss

Prāmis uz Belfāstu un Liverpūli

  • Stena Edda
  • Stena Embla ferry docked at Liverpool Port
    Stena Embla

Ostu atrašanās vietas

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Apmeklējiet mūsu ostas interneta vietni, kur atradīsiet informāciju par:

• Autostāvvietām

• Darbalaiku

• Ērtībām ostā

• Nokļūšanu līdz ostai

• Adresi

Skatīt lapu Liverpūles osta

Apmeklējiet mūsu ostas interneta vietni, kur atradīsiet informāciju par:

• Autostāvvietām

• Darbalaiku

• Ērtībām ostā

• Nokļūšanu līdz ostai

• Adresi

Skatīt lapu Belfāstas osta (uz Liverpūli)

Ceļojiet ar Stena Edda un Stena Embla

Liverpūle un Belfāsta

No 165.00€ par automašīnu un vadītāju

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.