Prāmji uz Karlskrūnu un Gdiņu

Ceļojiet visērtākajā prāmju maršrutā uz Karlskrūnu Zviedrijā un Gdiņu Polijā ar prāmjiem Stena EbbaStena Estelle un Stena Spirit ar līdz pat 6 reisiem dienā.  Izvēlieties dienas vai nakts reisu un izbaudiet lielisku ceļojumu pieredzi ar Stena Line.

 

Baudiet lielisku ceļojumu no Gdiņas uz Karlskrūnu

Iekāpiet prāmī no Gdiņas uz Karlskrūnu un atpūtieties, baudot Baltijas jūras skatus. Prāmjos, kas kuģo starp Poliju un Zviedriju, ir pieejams plašs iespēju klāsts, tostarp restorāni, veikals uz klāja, SPA centrs un pat nakts klubs. Mēs piedāvājam izvēlēties kajītes, kuras piemērotas katram budžetam, lai Jūs varētu labi izgulēties vai īsi nosnausties pirms ierašanās ostā.

 

Iepazīstiet Karlskrūnu un Zviedrijas piekrasti

Izbaudiet unikālo Karlskrūnas pilsētu, kas būvēta uz 33 salām, un tās vēsturisko karakuģu ostu, kas dibināta 1680. gadā, un daudzos unikālos pieminekļus, kas iekļauti UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Tiem, kas vēlas izpētīt Skandināviju, Karlskrūnas iespējas ir bezgalīgas. Dodieties uz rietumiem – uz Malmi vai Kopenhāgenu, izpētiet austrumu piekrasti Stokholmas virzienā vai izbaudiet plašumu un ezerus Zviedrijas centrā. 

 

Dodieties kruīzā no Karlskrūnas uz Gdiņu

Iekāpiet prāmī no Karlskrūnas uz Gdiņu un izbaudiet, cik lieliski ir ceļot ar prāmi. Mums ir daudz jautru izklaižu visai ģimenei, kā arī liels bāru, kafejnīcu un restorānu klāsts uz klāja – Jūs atradīsiet kaut ko piemērotu ikvienam!  Ierodieties skaistajā ostas pilsētā Gdiņā atpūtušies un gatavi izpētei.

 

Apmeklējiet vēsturisko Gdiņu – vārtus uz Eiropu

Gdiņa ir pasakaina iepirkšanās pilsēta ar simtiem modīgu veikalu, un, kad beidzat iepirkšanos, ir iespējams izvēlēties kādu no pārsteidzošiem restorāniem un bāriem. No Gdiņas ir lieliskas pārvietošanās iespējas ceļotājiem, kuri dodas tālāk uz Poliju un pārējo Eiropu.

Ceļojiet visērtākajā prāmju maršrutā uz Karlskrūnu Zviedrijā un Gdiņu Polijā ar prāmjiem Stena EbbaStena Estelle un Stena Spirit ar līdz pat 6 reisiem dienā.  Izvēlieties dienas vai nakts reisu un izbaudiet lielisku ceļojumu pieredzi ar Stena Line.

 

Baudiet lielisku ceļojumu no Gdiņas uz...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet ar Stena Ebba, Stena Estelle un Stena Spirit

Karlskrūna un Gdiņa

No 70€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Izbraukšana
Pienākšana
Ilgums
Reģistrēšanās reisam tiek slēgta
PRĀMIS
Statuss

Prāmji šajā maršrutā

  • Stena Ebba e-flexer ferry at sea
    Stena Ebba
  • Stena Estelle
    Stena Estelle
  • Stena Spirit ferry at sea
    Stena Spirit

Ostu atrašanās vietas

Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Poland

Karlskrūnas osta Zviedrijas dienvidaustrumu piekrastē ir ērti pieejama pa sauszemes ceļiem. Taču Karlskrūnai ir izcili sabiedriskā transporta savienojumi, jo šī osta atrodas citā salā, nevis pilsētas galvenajā daļā. Dzelzceļa pasažieri un pasažieri bez automašīnas var nokļūt tajā ar taksometru vai autobusu.

 

Paziņojums pasažieriem bez automašīnas vai ar velosipēdu ar Stena Estelle un Stena Ebba. Tā kā Karlskronā notiek celtniecības darbi, pasažieriem bez automašīnas vai ar velosipēdu tiks pārvadāti starp mūsu termināli un Stena Estelle vai Stena Ebba ar autobusu. Pasažieriem, kuri ieradušies Karlskronā no Gdiņas jāņem vērā, ka izkāpšana var aizņemt līdz 1 stundai. Lūdzu, ņemiet to vērā, plānojot tālāko ceļu. Mūsu apkalpes locekļi transportēs velosipēdus uz un no prāmja, un, ierodoties terminālī, tos varēs paņemt. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!  

Skatīt lapu Karlskrūnas osta

Stena Line Gdiņas osta atrodas Polijas ziemeļaustrumos aptuveni 40 km uz ziemeļiem no Gdaņskas. Osta ir viegli sasniedzama no automaģistrāles S6, un tajā ir pieejams sabiedriskais transports.

 

Paziņojums pasažieriem bez automašīnas vai ar velosipēdu, kuri ceļo ar prāmjiem Stena Estelle un Stena Ebba. Tā kā Karlskrūnā notiek celtniecības darbi, pasažieri bez automašīnas vai ar velosipēdu tiks pārvadāti starp mūsu termināli un prāmjiem Stena Estelle vai Stena Ebba ar autobusu. Pasažieriem, kuri ieradušies Karlskrūnā no Gdiņas, jāņem vērā, ka izkāpšana var aizņemt līdz pat 1 stundai. Lūdzu, ņemiet to vērā, plānojot tālāko ceļu. Mūsu apkalpes locekļi transportēs velosipēdus uz un no prāmja, un, ierodoties terminālī, tos varēs paņemt. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!  

Skatīt lapu Gdiņas osta

Ceļojiet ar Stena Ebba, Stena Estelle un Stena Spirit

Karlskrūna un Gdiņa

No 70€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.