Prāmji uz Halmstādi un Greno

Ceļojiet ar prāmi uz Halmstādi Zviedrijā un Greno Dānijā ar Stena Nautica. Atrodoties uz klāja, Jūs varat relaksēties un atslābināties, izbaudīt gardu maltīti, vai arī veikt kādu izdevīgu pirkumu mūsu veikalā uz klāja un vērot brīnišķīgus jūras skatus.  Jūsu ceļojums ilgs tikai 4 stundas un 35 minūtes, un varēsiet izvēlēties dienas vai nakts reisus. Lai ko izvēlētos, Jūs izbaudīsiet lielisku ceļojumu.

 

Svarīga informācija pasažieriem, kuri ceļo bez transportlīdzekļa

Pasažieriem bez automašīnas ir iespējams doties ceļā tikai no 2023. gada 27. jūnija līdz 2023. gada 14. augustam. Pirms un pēc šī laika Jūs nevarat ceļot kā pasažieris bez automašīnas no Halmstādes vai Greno.

 

No Greno uz Halmstādi uz Stena Nautica klāja

Iekāpiet prāmī no Greno uz Halmstādi un gatavojieties iepazīties ar Zviedrijas rietumu krastu. Izbaudiet dabas skaistumu un skaisto lauku ainavu ap Halmstādi, Hallandes reģiona galvaspilsētu.   

 

Halmstāde – Hallandes reģiona galvaspilsēta

Halmstāde ir populārs tūristu galamērķis, kurā var apskatīt un paveikt daudz ko, tostarp iepirkšanos, apmeklēt smilšu pludmales, golfa laukumus, iepazīt vēsturi un skaistās ainavas. Iepazīstiet Halmstādes pili un Möllegårds dabas rezervātu. Nevar izlaist arī Danska Fall ūdenskrituma un Lynga smilšu kāpas apmeklējumu.

 

Kruīzs no Halmstādes uz Greno 

Uz Stena Nautica klāja varat noskatīties filmu, bērniem patiks rotaļu laukums, kas piepildīts ar LEGO®, un mūsu spēļu zona Game Zone.  Palutiniet sevi mūsu Stena Plus atpūtas zonā vai rezervējiet kajīti, lai iegūtu vēl lielāku privātumu un vairāk vietas atpūtai. Jūs ieradīsieties galamērķī, lai baudītu Greno un vēl tālāk. 

 

Izpētiet visu, ko Greno var piedāvāt

Ceļojot ar prāmi no Halmstādes uz Greno, Jūs ieradīsieties centrālajā Jutlandē, no kurienes varēsiet izpētīt visu, ko piedāvā Dānija. Izbaudiet lielisku uzturēšanos Greno ar garām pastaigām pa pludmali, lieliskām vakariņām un daudz ko citu, ko redzēt un iepazīt.  Tikai īsa brauciena attālumā ir ciemati ar skaistām mājām, labi uzturētām pilīm un muižām un lieliskiem golfa laukumiem. Izpētiet Kattegat centru, lai redzētu haizivis. Ja vēlaties vēl vairāk piedzīvojumu, apmeklējiet ziemeļu reģiona lielāko atrakciju parku Djurs Sommerland.

 

Kāpēc gan nepiekrāmēt automašīnu un doties atvaļinājumā, ceļojot ar Stena Line?

Ceļojiet ar prāmi uz Halmstādi Zviedrijā un Greno Dānijā ar Stena Nautica. Atrodoties uz klāja, Jūs varat relaksēties un atslābināties, izbaudīt gardu maltīti, vai arī veikt kādu izdevīgu pirkumu mūsu veikalā uz klāja un vērot brīnišķīgus jūras skatus.  Jūsu ceļojums...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet ar Stena Nautica

Halmstāde un Greno

No 71.2€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Izbraukšana
Pienākšana
Ilgums
Reģistrēšanās reisam tiek slēgta
PRĀMIS
Statuss

Prāmji šajā maršrutā

  • Stena Nautica ferry at sea
    Stena Nautica

Ostu atrašanās vietas

Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Denmark

Svarīga informācija pasažieriem, kuri ceļo bez transportlīdzekļa

Pasažieriem bez automašīnas ir iespējams doties ceļā tikai no 2023. gada 27. jūnija līdz 2023. gada 14. augustam. Pirms un pēc šī laika Jūs nevarat ceļot kā pasažieris bez automašīnas no Halmstādes vai Greno.

 

Halmstādes osta Zviedrijas rietumu krastā ir ļoti ērti sasniedzama pa sauszemes ceļiem ar automaģistrālēm no ziemeļiem, dienvidiem un austrumiem. Pilsētā var nokļūt arī ar vilcienu un autobusu, un pasažieriem, kuri ceļo bez transportlīdzekļa, ir pieejams arī maršruta autobuss uz termināli.

 

Ja ceļojat bez automašīnas, Jums jādodas uz Halmstādes centrālo staciju un jāreģistrējas reisam kādā no mūsu reģistrēšanās kioskiem, lai saņemtu iekāpšanas karti. Lūdzu, parādiet iekāpšanas karti kopā ar personu apliecinošu dokumentu pirms iekāpšanas Stena Line autobusā, kas aizvedīs Jūs uz prāmi. Autobuss ir piemērots piekļuvei ar ratiņkrēslu.

 

Lūdzu, ņemiet vērā turpmāko. Lai nokļūtu uz autobusu, kas nogādās Jūs tieši uz prāmi, Jums jāierodas Halmstades centrālajā stacijā vismaz 60 minūtes pirms reisa atiešanas. Uz kuģa vai autobusā nav iespējams iekāpt ostā. Pēc izbraukšanas autobuss nevar apstāties un paņemt pasažierus. Visas rezervācijas ir jāveic tiešsaistē, jo nav iespējams iegādāties biļetes ostā pirms plānotās izbraukšanas. 

Skatīt lapu Halmstādes osta

Greno osta Dānijas Jutlandes pussalas austrumu piekrastē atrodas autoceļa nr. 16 galā, tādēļ tajā var ērti nokļūt ar automašīnu. Tāpat gājiena attālumā no termināļa ir pieejams lielisks sabiedriskais transports.

Skatīt lapu Greno osta

Ceļojiet ar Stena Nautica

Halmstāde un Greno

No 71.2€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.