Prāmis uz Roslēru un Fišgārdu

Kuģojiet īsākajā un ātrākajā maršrutā starp Dienvidvelsu un Īriju, izvēloties kādu no četriem ikdienas reisiem. Kāpēc gan neatpūsties mūsu ekskluzīvajā atpūtas telpā Stena Plus Lounge, ja vēlaties, baudīt nelielu iepirkšanās terapiju mūsu veikalā Duty Free Shop – uz klāja nekad nebūs garlaicīgi! Tāpat mūsu galvenajās pasažieru atpūtas zonās uz klāja ir pieejams bezmaksas Wi-Fi, kas sniegs Jums iespēju sērfot Īrijas jūrā, nepametot savu sēdvietu.

 

Dodieties ceļā ar automašīnu no Fišgārdas uz Roslēru

Prāmis uz Roslēru ir labākais veids, lai nokļūtu Īrijas saulainajos dienvidos. Aizbēdziet no ierastā un dodieties ekskursijā pa tuvumā esošajām interesantākajām Veksfordas, Voterfordas un Kilkenijas vietām. Jūs varat viegli ceļot tālāk, lai divu stundu laikā nonāktu Īrijas galvaspilsētā Dublinā vai pēc mazāk nekā trīs stundām – Korkā.

 

Izbaudiet visu, ko piedāvā Īrijas dienvidaustrumi

Veksforda ir slavena ar savām zeltaino smilšu pludmalēm, dārzu cienītājiem patiks skaistais Veksfordas dārzu maršruts, bet vēstures entuziasti varēs iepazīt daudzās grāfistes pilis un apskates vietas. Neaizmirstiet nobaudīt zemenes, Veksforda ir slavena ar tām!

 

No Roslēras uz Fišgārdu – īsākais, ātrākais maršruts

Dodieties ar prāmi uz Fišgārdu Velsas dienvidrietumos. Šī skaistā pasaules daļa ir slavena ar savām pārsteidzošajām pludmalēm un brīnišķīgajām ainavām. Kārdifa, Svonzi atrodas netālu no Fišgārdas, bet Londona atrodas mazāk nekā 5 stundu brauciena ar automašīnu attālumā.

 

Iepazīstiet Dienvidvelsu

Dienvidvelsa ir vienkārši satriecoša. Iepazīstiet Pembrukšīru ar tās bagātīgo ainavu, aizraujošajiem skatiem, smilšu pludmalēm un dramatiskām jūras klintīm. Dodieties nedaudz tālāk un izbaudiet nakts dzīvi Velsas galvaspilsētā Kārdifā. Arī Londona ir ērti sasniedzama.

 

Bez bagāžas maksas iepakojiet visu un izbaudiet atvaļinājumu ar auto ar Stena Line!

 

Jaunums! Apmeklējiet mūsu Duty Free veikalu ostā

Ja ceļojat ar automašīnu, varat ne tikai sagaidīt lieliskus ietaupījumus uz klāja, bet arī veikt lielākus pirkumus mūsu Duty Free veikalos ostās Holihedā un Fišgārdā! Atrodiet īpašus lielapjoma darījumus, kas pieejami tikai šajos veikalos – vienkārši novietojiet savu automašīnu stāvvietā, iegādājieties savu atļauto beznodevu preču apjomu un lieciet automašīnai paveikt smago darbu. Veiksmīgu iepirkšanos! 

Kuģojiet īsākajā un ātrākajā maršrutā starp Dienvidvelsu un Īriju, izvēloties kādu no četriem ikdienas reisiem. Kāpēc gan neatpūsties mūsu ekskluzīvajā atpūtas telpā Stena Plus Lounge, ja vēlaties, baudīt nelielu iepirkšanās terapiju mūsu veikalā Duty Free Shop – uz klāja nekad...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Kuģojiet īsākajā un ātrākajā maršrutā starp Dienvidvelsu un Īriju

Roslēra un Fišgārda

No 169.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Izbraukšana
Pienākšana
Ilgums
Reģistrēšanās reisam tiek slēgta
PRĀMIS
Statuss

Prāmis uz Roslēru un Fišgārdu

  • SONY DSC
    Stena Nordica

Ostu atrašanās vietas

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Apmeklējiet mūsu ostas interneta vietni, kur atradīsiet informāciju par:

• Autostāvvietām

• Darbalaiku

• Ērtībām ostā

• Nokļūšanu līdz ostai

• Adresi

Skatīt lapu Roslēras osta

Apmeklējiet mūsu ostas interneta vietni, kur atradīsiet informāciju par:

• Autostāvvietām

• Darbalaiku

• Ērtībām ostā

• Nokļūšanu līdz ostai

• Adresi

Skatīt lapu Fišgārdas osta

Kuģojiet īsākajā un ātrākajā maršrutā starp Dienvidvelsu un Īriju

Roslēra un Fišgārda

No 169.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.