Prāmis uz Roslēru un Fišgārdu

Stena Europe piedāvā ērtu un relaksējošu veidu, kā ceļot uz Roslēru un Fišgārdu.  Ceļojiet īsākajā un ātrākajā maršrutā starp Dienvidvelsu un Īriju, izvēloties kādu no četriem reisiem katru dienu.  Kāpēc gan neatpūsties mūsu ekskluzīvajā Stena Plus atpūtas telpā, iedzert kafiju mūsu Coffee House vai, ja vēlaties, baudīt nelielu iepirkšanās terapiju mūsu Duty free veikals – uz klāja nekad nebūs garlaicīgi! Tāpat mūsu galvenajās pasažieru atpūtas zonās uz klāja ir pieejams bezmaksas Wi-Fi, kas sniegs Jums iespēju sērfot Īrijas jūrā, nepametot savu sēdvietu.

 

Dodieties ceļā ar automašīnu no Fišgārdas uz Roslēru

Prāmis uz Roslēru ir labākais veids, lai nokļūtu Īrijas saulainajos dienvidaustrumos.  Aizbēdziet no ierastā un dodieties ekskursijā pa tuvumā esošajām interesantākajām Veksfordas, Voterfordas un Kilkenijas vietām.  Jūs varat viegli ceļot tālāk, lai divu stundu laikā nonāktu Īrijas galvaspilsētā Dublinā vai pēc mazāk nekā trīs stundām – Korkā.

 

Izbaudiet visu, ko piedāvā Īrijas dienvidaustrumi

Veksforda ir slavena ar savām zeltaino smilšu pludmalēm, dārzu cienītājiem patiks skaistais Veksfordas dārzu maršruts, bet vēstures entuziasti varēs iepazīt daudzās grāfistes pilis un apskates vietas.  Neaizmirstiet nobaudīt zemenes, Veksforda ir slavena ar tām!

 

No Roslēras uz Fišgārdu – īsākais, ātrākais maršruts

Dodieties ar prāmi uz Fišgārdu Velsas dienvidrietumos. Šī skaistā pasaules daļa ir slavena ar savām pārsteidzošajām pludmalēm un brīnišķīgajām ainavām. Kārdifa, Svonzi atrodas netālu no Fišgārdas, bet Londona atrodas mazāk nekā 5 stundu brauciena ar automašīnu attālumā.

 

Iepazīstiet Dienvidvelsu

Dienvidvelsa ir vienkārši satriecoša. Iepazīstiet Pembrukšīru ar tās bagātīgo ainavu, aizraujošajiem skatiem, smilšu pludmalēm un dramatiskām jūras klintīm. Dodieties nedaudz tālāk un izbaudiet nakts dzīvi Velsas galvaspilsētā Kārdifā.  Arī Londona ir ērti sasniedzama.

 

Bez bagāžas maksas iepakojiet visu un izbaudiet atvaļinājumu ar auto ar Stena Line!

 

Jaunums! Apmeklējiet mūsu Duty Free iepirkšanos ostā

Ja ceļojat ar automašīnu, varat ne tikai sagaidīt lieliskus ietaupījumus uz klāja, bet arī veikt lielākus pirkumus mūsu Duty Free veikalos ostās Holihedā un Fišgārdā! Atrodiet īpašus lielapjoma darījumus, kas pieejami tikai šajos veikalos – vienkārši novietojiet savu automašīnu stāvvietā, iegādājieties savu atļauto beznodevu preču apjojum un ļieciet automašīnai paveikt smago darbu. Veiksmīgu iepirkšanos! 

Stena Europe piedāvā ērtu un relaksējošu veidu, kā ceļot uz Roslēru un Fišgārdu.  Ceļojiet īsākajā un ātrākajā maršrutā starp Dienvidvelsu un Īriju, izvēloties kādu no četriem reisiem katru dienu.  Kāpēc gan neatpūsties mūsu ekskluzīvajā Stena Plus atpūtas telpā, iedzert kafiju mūsu...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet ar Stena Europe

Roslēra un Fišgārda

No 167 € vienā virzienā, auto un autovadītājs

Izbraukšana
Pienākšana
Ilgums
Reģistrēšanās reisam tiek slēgta
PRĀMIS
Statuss

Prāmji šajā maršrutā

  • Prāmis Stena Europe jūrā
    Stena Europe

Ostu atrašanās vietas

Map showing routes and ports to and from Ireland
Map showing routes and ports to and from Ireland

Roslēras Europort atrodas autoceļa N25 galā Roslēras ostā, un uz to ir sniegtas skaidras norādes uz visām ceļazīmēm, kas ved uz ostu. Osta atrodas 20 minūšu brauciena attālumā no Veksfordas, vienas stundas un 20 minūšu brauciena attālumā no Voterfordas, vienas stundas un 45 minūšu brauciena attālumā no Kilkenī, divu stundu un un 15 minūšu brauciena attālumā no Dublinas un trīs stundu brauciena attālumā no Korkas.

 

Roslēra ir neliels ciemats ar lielveikalu, banku, viesnīcām, viesu namiem, krogiem un restorāniem.

Skatīt lapu Roslēras osta

Fišgārdas osta atrodas 1 jūdzi uz ziemeļrietumiem no Fišgārdas pilsētas centra. Fišgārda atrodas Velsas dienvidrietumos, un tajā var nokļūt pa šoseju nr. M4 un A40 no austrumiem vai nr. A497 no ziemeļiem.

 

Prāmis Stena Europe kursē uz Roslēru divas reizes dienā visu gadu.

 

Apmeklējiet mūsu Duty Free Shop ostā

Ja ceļojat ar automašīnu, varat ne tikai sagaidīt lieliskus ietaupījumus uz klāja, bet arī veikt lielākus pirkumus mūsu Duty Free veikalos ostās! Varat atrast īpašus piedāvājumus lielākiem pirkumiem, kas ir pieejami tikai ostās – Holihedā, Fišgārdā un Harvičā.

Vienkārši novietojiet automašīnu stāvvietā, iegādājieties Duty Free atļauto apjomu un ļaujiet savai automašīnai paveikt smago darbu, lai Jums tas nebūtu jādara! Mūsu Duty Free ostu veikali vienmēr ir atvērti pasažieriem.

 

Aplūkojiet Duty Free atļautos apjomus šeit vai jautājiet darbiniekam, kurš ar prieku Jums palīdzēs. 

 

Veiksmīgus pirkumus!

 

Skatīt lapu Fišgārdas osta

Ceļojiet ar Stena Europe

Roslēra un Fišgārda

No 167 € vienā virzienā, auto un autovadītājs

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.