Prāmis uz Trelleborgu un Rostoku

Ceļojiet uz Zviedriju un Vāciju ar prāmjiem Skåne vai Mecklenburg-Vorpommern. Katru dienu pieejami līdz pat 6 dienas vai nakts reisi.  Neatkarīgi no tā, kuru prāmi izvēlēsieties, esiet droši par ērtu un patīkamu ceļojumu uz klāja, dodoties uz Trelleborgu un Rostoku. Mūsu restorānos tiek pasniegtas gardas maltītes, un mums ir lieliski piedāvājumi veikalā "The Shop". Mūsu mazajiem viesiem patiks spēlēties un iepazīt jaunus draugus rotaļu zonā Happy World. Ierodieties galamērķī pēc laba naktsmiera vai pēcpusdienas atpūtas kādā no mūsu kajītēm. Mēs varam piedāvāt kajīti, kura ir piemērota ikvienam, vai arī, ja vēlaties, mums ir arī rezervējamas sēdvietas uz klāja. Jūsu brīvdienas sākas uz klāja!

 

Iepazīstiet Zviedriju – ceļojiet no Rostokas uz Trelleborgu

Brauciet ar prāmi no Rostokas uz Trelleborgu, un Jūs ieradīsieties Zviedrijas pašos dienvidos. Netālu atrodas skandināvu pilsētas Malme un Kopenhāgena. Zināšanu kārajiem patiks brauciens pa rietumu krastu cauri Halmstādei, Gēteborgai un tālāk uz Oslo.

 

Trelleborga –  palmu pilsēta

Trelleborgā ir daudz, ko redzēt un darīt, tāpēc noteikti veltiet laiku, lai iepazītos ar šo lielisko pilsētu, par kuru zināms, ka tā ir vienīgā pilsēta Zviedrijā, kurā ir bulvāris ar palmām. Netālu no prāmju termināla ir viena no pilsētas visskaistākajām vietām –  bijušais vikingu cietoksnis. Muzeji, mākslas galerijas un lieliska iepirkšanās nozīmē, ka šeit nebūs garlaicīgi.  

 

No Trelleborgas uz Rostoku — tik vienkārši ar automašīnu

Braucot ar prāmi no Trelleborgas uz Rostoku, Jūs ieradīsieties dzīvīgā ostas pilsētā, kurā var tik daudz, ko izbaudīt.  Rostokā ir lieliska kultūras dzīve, un tā ir slavena ar ēdieniem un lieliskajām iepirkšanās iespējām. Ja vēlies doties nedaudz tālāk, tepat netālu ir autobānis, kas ļauj nokļūt Hamburgā tikai 2 stundu laikā un Berlīnē tikai 3 stundās.

 

Izpētiet Rostoku — dzīvīgu ostas pilsētu

Rostoka ir brīnišķīga pilsēta ar lielisku iepirkšanos, restorāniem, mazām alus darītavām un izcilu naktsdzīvi. Pilsēta ir mājvieta vienai no pasaules vecākajām universitātēm. Pilsētā ir septiņas baznīcas, tostarp iespaidīgās gotiskās ķieģeļu Sv. Marijas un Sv. Pētera baznicas. Numurs 7 vienmēr ir bijis saistīts ar Rostoku. Piekraste ir slavena ar savām skaistajām pludmalēm. Tikai netālu no pilsētas centra Jūs atradīsiet Rostokas pašas pludmales kūrortu Silnemindi, kur atrodami 15 km skaistu, balto smilšu pludmales. 

Ceļojiet uz Zviedriju un Vāciju ar prāmjiem Skåne vai Mecklenburg-Vorpommern. Katru dienu pieejami līdz pat 6 dienas vai nakts reisi.  Neatkarīgi no tā, kuru prāmi izvēlēsieties, esiet droši par ērtu un patīkamu ceļojumu uz klāja, dodoties uz Trelleborgu un Rostoku. Mūsu...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet ar Mecklenburg-Vorpommern un Skåne

uz Trelleborgu un Rostoku

No 79.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Izbraukšana
Pienākšana
Ilgums
Reģistrēšanās reisam tiek slēgta
PRĀMIS
Statuss

Prāmis uz Trelleborgu un Rostoku

  • Mecklenburg-Vorpommern
  • Skåne

Ostu atrašanās vietas

Map showing the routes to and from Sweden
Map showing the routes to and from Germany

Apmeklējiet mūsu ostas interneta vietni, kur atradīsiet informāciju par:

• Autostāvvietām

• Darbalaiku

• Ērtībām ostā

• Nokļūšanu līdz ostai

• Adresi

Skatīt lapu Trelleborgas osta

Apmeklējiet mūsu ostas interneta vietni, kur atradīsiet informāciju par:

• Autostāvvietām

• Darbalaiku

• Ērtībām ostā

• Nokļūšanu līdz ostai

• Adresi

Skatīt lapu Rostokas osta

Ceļojiet ar Mecklenburg-Vorpommern un Skåne

uz Trelleborgu un Rostoku

No 79.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.