Prāmis uz Trelleborgu un Rostoku

Ceļojiet uz Zviedriju un Vāciju ar prāmjiem Skåne vai Mecklenburg-Vorpommern. Katru dienu pieejami līdz pat 6 dienas vai nakts reisi.  Neatkarīgi no tā, kuru prāmi izvēlēsieties, esiet droši par ērtu un patīkamu ceļojumu uz klāja, dodoties uz Trelleborgu un Rostoku. Mūsu restorānos tiek pasniegts garšīgs ēdiens. Mums ir lieliski piedāvājumi mūsu kuģa veikalā, un bērniem patiks spēlēties un iepazīt jaunus draugus bērnu zonā Happy World. Ierodieties galamērķī pēc laba naktsmiera vai pēcpusdienas atpūtas kādā no mūsu kajītēm. Mēs varam piedāvāt kajīti, kura ir piemērota ikvienam, vai arī, ja vēlaties, mums ir arī rezervējamas sēdvietas. Jūsu brīvdienas sākas uz klāja!

 

Iepazīstiet Zviedriju – ceļojiet no Rostokas uz Trelleborgu

Brauciet ar prāmi no Rostokas uz Trelleborgu, un Jūs ieradīsieties Zviedrijas pašos dienvidos. Netālu atrodas skandināvu pilsētas Malme un Kopenhāgena. Zināšanu kārajiem patiks brauciens pa rietumu krastu cauri Halmstādei, Gēteborgai un tālāk uz Oslo.

 

Trelleborga –  palmu pilsēta

Trelleborgā ir daudz, ko redzēt un darīt, tāpēc noteikti veltiet laiku, lai iepazītos ar šo lielisko pilsētu, par kuru zināms, ka tā ir vienīgā pilsēta Zviedrijā, kurā ir bulvāris ar palmām. Netālu no prāmju termināla ir viena no pilsētas galvenajām apskates vietām –  bijušais vikingu cietoksnis. Muzeji, mākslas galerijas un lieliska iepirkšanās nozīmē, ka šeit nebūs garlaicīgi.  

 

No Trelleborgas uz Rostoku — tik vienkārši ar automašīnu

Braucot ar prāmi no Trelleborgas uz Rostoku, Jūs ieradīsieties dzīvīgā ostas pilsētā, kurā var tik daudz, ko izbaudīt.  Rostokā ir lieliska kultūras dzīve, un tā ir slavena ar ēdieniem un lieliskajām iepirkšanās iespējām. Ja vēlies doties nedaudz tālāk, tepat netālu ir autobānis, kas ļauj nokļūt Hamburgā tikai 2 stundu laikā un Berlīnē tikai 3 stundās.

 

Izpētiet Rostoku — dzīvīgu ostas pilsētu

Rostoka ir brīnišķīga pilsēta ar fantastisku iepirkšanos, restorāniem, nelielām alus darītavām un lielisku nakts dzīvi, ko izbaudīs ikviens. Šeit atrodas arī viena no pasaules vecākajām universitātēm. Pilsētas septiņas baznīcas ir iekļautas “Rostock 7” maršrutā, un iespaidīgās gotiskās Sv. Marijas un Sv. Pētera baznīcas jau gaida Jūs ierodamies. Piekraste ir slavena ar savām skaistajām pludmalēm, un pavisam netālu no pilsētas centra atrodas Rostokas pludmales kūrorts ar 15 km garu jūrmalu ar baltajām smiltīm. 

Ceļojiet uz Zviedriju un Vāciju ar prāmjiem Skåne vai Mecklenburg-Vorpommern. Katru dienu pieejami līdz pat 6 dienas vai nakts reisi.  Neatkarīgi...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet ar Mecklenburg-Vorpommern un Skåne

uz Trelleborgu un Rostoku

No 46 € /Auto+1

Izbraukšana
Pienākšana
Ilgums
Reģistrēšanās reisam tiek slēgta
PRĀMIS
Statuss

Prāmji šajā maršrutā

  • Mecklenburg-Vorpommern
    Mecklenburg-Vorpommern
  • Skåne
    Skåne

Ostu atrašanās vietas

Trelleborgas osta
Rostokas osta

Trelleborgas osta ir vistālāk Zviedrijas dienvidos esošā osta, un to sauc par vārtiem starp Skandināviju un Centrāleiropu. Tajā var ērti nokļūt ar kājām no Trelleborgas centra, ar autobusu, vilcienu vai ar automobili.

Skatīt lapu Trelleborgas osta

Rostokas osta Vācijas Baltijas jūras krastā atrodas autoceļa A19 pašā galā, un tā ir ērti sasniedzama ar automašīnu. Pasažieriem, kuri ceļo bez auto, ir pieejami arī regulāri autobusu satiksmes savienojumi.

Skatīt lapu Rostokas osta

Ceļojiet ar Mecklenburg-Vorpommern un Skåne

uz Trelleborgu un Rostoku

No 46 € /Auto+1

Atiešana
Atgriešanās

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.