Prāmji uz Dublinu un Holihedu

Ceļojiet ar prāmi uz Dublinu un Holihedu un dodieties atvaļinājumā uz Īriju un Velsu. Izbaudiet vislabāko ceļojuma pieredzi Īrijas jūrā uz prāmjiem Stena Adventurer vai Stena Estrid Superferries, kas kursē no Dublinas līdz Holihedai 8 reizes dienā tikai 3 stundās un 15 minūtēs.

 

No Holihedas uz Dublinu – ceļojiet ar stilu

Salieciet visu automašīnā un ceļojiet ar prāmi uz Dublinas centru. Apsēdieties un atpūtieties salonā, izbaudiet lielisku maltīti, dzērienu bārā vai, ja vēlaties sevi palutināt, kāpēc gan kaut ko izdevīgi neiegādāties mūsu beznodokļu veikalā?  Īrijas galvaspilsēta Dublina ir viena no aizraujošākajām pilsētām Eiropā. Kultūra ir elektrizējoša, un pilsēta ir slavena ar tās dzejniekiem un dramaturgiem, māksliniekiem un mūziķiem.

 

Lietas, ko darīt Dublinā

Kur gan sākt? Ar tās daudzajiem muzejiem, pārsteidzošām apskates vietām un lielisko iepirkšanos īsais atvaļinājums Dublinā, ceļojot ar prāmi, ir ideāla izraušanās no ikdienas.  Izpētiet Guinness veikalu un izbaudiet pinti slavenā “Black Stuff” vai, ja labāk vēlaties viskiju, apmeklējiet slaveno Jameson spirta rūpnīcu.  Izbaudiet trako Temple bāru, pastaigājieties pa Sv. Stefana zālāju un iegrimstiet vēsturē pasaulē slavenās Trīsvienības koledžā un tās satriecošajās bibliotēkās.

 

No Dublinas uz Holihedu – tik viegli kopā ar automašīnu

Dodieties uz Holihedu kopā ar automašīnu un paņemiet līdzi visu nepieciešamo pārgājienam, braucienam ar velosipēdu vai ekskursijām Velsā vai citur. Englsi sala ir slavena ar savu brīnišķīgo krasta līniju, un Liverpūles, Mančestras, Česteras un Birmingemas pilsētas ir viegli sasniedzamas.

 

Lietas, ko darīt Holihedā un tuvākajā apkārtnē

Braukšana ar kajaku, motorlaivu un pastaigas pludmalē ir daļa no Holihedas un Ziemeļvelsas pievilcības. Izbaudiet dažus augstākās klases restorānus, skaistas pilsētas un ciemus un siltu un draudzīgu uzņemšanu.

 

Tā kā maksa par bagāžu netiek iekasēta, prāmis līdz Dublinai un Holihedai ir vienkāršākais veids, kā paņemt līdzi visu un izbaudīt atvaļinājumu ar automašīnu, ceļojot ar Stena Line jau šodien.

Ceļojiet ar prāmi uz Dublinu un Holihedu un dodieties atvaļinājumā uz Īriju un Velsu. Izbaudiet vislabāko ceļojuma pieredzi Īrijas jūrā...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet ar Stena Adventurer un Stena Estrid

uz Dublinu un Holihedu

No 135 € /Auto+1

Izbraukšana
Pienākšana
Ilgums
Reģistrēšanās reisam tiek slēgta
PRĀMIS
Statuss

Prāmji šajā maršrutā

  • Stena Adventurer
    Stena Adventurer
  • Stena Estrid
    Stena Estrid

Ostu atrašanās vietas

Holihedas osta
Dublinas osta

Holihedas osta atrodas Englsi salā Ziemeļvelsā. Osta atrodas ērtā vietā automaģistrāles A55 galā.

 

Apmeklējiet mūsu Duty Free Shop ostā

Ja ceļojat ar automašīnu, varat ne tikai sagaidīt lieliskus ietaupījumus uz klāja, bet arī veikt lielākus pirkumus mūsu Duty Free veikalos ostās! Varat atrast īpašus piedāvājumus lielākiem pirkumiem, kas ir pieejami tikai ostās – Holihedā, Fišgārdā, Harvičā un Holandes ragā.

Vienkārši novietojiet automašīnu stāvvietā, iegādājieties Duty Free atļauto apjomu un ļaujiet savai automašīnai paveikt smago darbu, lai Jums tas nebūtu jādara! Mūsu Duty Free ostu veikali vienmēr ir atvērti pasažieriem.

 

Aplūkojiet Duty Free atļautos apjomus šeit vai jautājiet darbiniekam, kurš ar prieku Jums palīdzēs. 

 

Veiksmīgus pirkumus!

Skatīt lapu Holihedas osta

Dublinas osta ir izbūvēta īpaši Stena Line Superferries prāmjiem. Stena Line prāmju terminālis Dublinā atrodas 6km (4 jūdžu) attālumā uz austrumiem no Dublinas centra. Uz visiem galvenajiem ceļiem, kas ved uz ostu, ir izvietotas skaidras norādes.

Skatīt lapu Dublinas osta

Ceļojiet ar Stena Adventurer un Stena Estrid

uz Dublinu un Holihedu

No 135 € /Auto+1

Atiešana
Atgriešanās

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.