Prāmji uz Dublinu un Holihedu

Ceļojiet ar prāmi uz Dublinu un Holihedu un dodieties atvaļinājumā uz Īriju un Velsu. Izbaudiet vislabāko ceļojuma pieredzi Īrijas jūrā uz prāmjiem Stena Adventurer vai Stena Estrid Superferries, kas kursē no Dublinas līdz Holihedai 8 reizes dienā tikai 3 stundās un 15 minūtēs.

 

No Holihedas uz Dublinu – ceļojiet ar stilu

Salieciet visu automašīnā un ceļojiet ar prāmi uz Dublinas centru. Atpūtieties uz klāja, izbaudiet lielisku maltīti, dzērienu bārā vai, ja vēlaties sevi palutināt, kāpēc gan kaut ko izdevīgi neiegādāties mūsu beznodokļu veikalā?  Īrijas galvaspilsēta Dublina ir viena no aizraujošākajām pilsētām Eiropā. Kultūra ir elektrizējoša, un pilsēta ir slavena ar tās dzejniekiem un dramaturgiem, māksliniekiem un mūziķiem.

 

Lietas, ko darīt Dublinā

Kur gan sākt? Ar tās daudzajiem muzejiem, pārsteidzošām apskates vietām un lielisko iepirkšanos īsais atvaļinājums Dublinā, ceļojot ar prāmi, ir ideāla izraušanās no ikdienas.  Izpētiet Guinness veikalu un izbaudiet pinti slavenā “Black Stuff” vai, ja labāk vēlaties viskiju, apmeklējiet slaveno Jameson spirta rūpnīcu.  Izbaudiet trako Temple bāru, pastaigājieties pa Sv. Stefana zālāju un iegrimstiet vēsturē pasaulē slavenās Trīsvienības koledžā un tās satriecošajās bibliotēkās.

 

No Dublinas uz Holihedu – tik viegli kopā ar automašīnu

Dodieties uz Holihedu kopā ar automašīnu un paņemiet līdzi visu nepieciešamo pārgājienam, braucienam ar velosipēdu vai ekskursijām Velsā vai citur. Englsi sala ir slavena ar savu brīnišķīgo krasta līniju, un Liverpūles, Mančestras, Česteras un Birmingemas pilsētas ir viegli sasniedzamas.

 

Lietas, ko darīt Holihedā un tuvākajā apkārtnē

Braukšana ar kajaku, motorlaivu un pastaigas pludmalē ir daļa no Holihedas un Ziemeļvelsas pievilcības. Izbaudiet dažus augstākās klases restorānus, skaistas pilsētas un ciemus un siltu un draudzīgu uzņemšanu.

 

Tā kā maksa par bagāžu netiek iekasēta, prāmis līdz Dublinai un Holihedai ir vienkāršākais veids, kā paņemt līdzi visu un izbaudīt atvaļinājumu ar automašīnu, ceļojot ar Stena Line jau šodien.

 

Jaunums! Apmeklējiet mūsu Duty Free veikalu ostā

Ja ceļojat ar automašīnu, varat ne tikai sagaidīt lieliskus ietaupījumus uz klāja, bet arī veikt lielākus pirkumus mūsu Duty Free veikalos ostās Holihedā un Fišgārdā! Atrodiet īpašus lielapjoma darījumus, kas pieejami tikai šajos veikalos – vienkārši novietojiet savu automašīnu stāvvietā, iegādājieties savu atļauto beznodevu preču apjomu un lieciet automašīnai paveikt smago darbu. Veiksmīgu iepirkšanos! 

Ceļojiet ar prāmi uz Dublinu un Holihedu un dodieties atvaļinājumā uz Īriju un Velsu. Izbaudiet vislabāko ceļojuma pieredzi Īrijas jūrā uz prāmjiem Stena Adventurer vai Stena Estrid Superferries, kas kursē no Dublinas līdz Holihedai 8 reizes dienā tikai 3 stundās...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet ar Stena Adventurer un Stena Estrid

Dublina un Holiheda

No 169.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Izbraukšana
Pienākšana
Ilgums
Reģistrēšanās reisam tiek slēgta
PRĀMIS
Statuss

Prāmji uz Dublinu un Holihedu

  • Stena Adventurer ferry at sea
    Stena Adventurer
  • Stena Estrid ferry leaving the port
    Stena Estrid

Ostu atrašanās vietas

Map showing the routes to and from Ireland
Map showing the routes to and from Ireland

Apmeklējiet mūsu ostas interneta vietni, kur atradīsiet informāciju par:

• Autostāvvietām

• Darbalaiku

• Ērtībām ostā

• Nokļūšanu līdz ostai

• Adresi

Skatīt lapu Holihedas osta

Apmeklējiet mūsu ostas interneta vietni, kur atradīsiet informāciju par:

• Autostāvvietām

• Darbalaiku

• Ērtībām ostā

• Nokļūšanu līdz ostai

• Adresi

Skatīt lapu Dublinas osta

Ceļojiet ar Stena Adventurer un Stena Estrid

Dublina un Holiheda

No 169.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.