Prāmis uz Šerbūru un Roslēru

Ceļojiet no Francijas uz Īriju ar prāmi Stena Horizon vai Stena Vision, un bez rūpēm nonāksiet Šerbūrā un Roslērā! Ar viszemākajām cenām un 6 reisiem nedēļā katrā virzienā. Pie tam varat izvēlēties sev piemērotāko ceļojuma laiku. Ceļojot uz Šerbūru un Roslēru, uz klāja var daudz ko izbaudīt. Baudiet gardu maltīti vai dzērienu bārā. Atpūtieties vienā no mūsu standarta vai Deluxe kajītē un ierodieties galamērķī atpūtušies un gatavi tālākajam ceļojumam. Stena Vision piedāvā arī mājdzīvniekiem draudzīgas kajītes, un uz Stena Horizon Jūsu mājdzīvnieks var ceļot bez maksas, ja atrodas Jūsu transportlīdzeklī. Uz Stena Horizon klāja ir pieejami arī iepriekš rezervējami dzīvnieku krātiņi.  Kāpēc gan ceļojuma laikā neiepriecināt sevi Stena Vision Pure Nordic Spa? Lieliskas sajūtas jau gaida!

 

Kuģojiet no Roslēras uz Šerbūru

Ceļojot ar prāmi uz Šerbūru, Jūs ieradīsieties Francijas ziemeļrietumos. No Šerbūras ostas Jums būs tieša piekļuve Normandijas un Bretaņas reģioniem, kur varēsiet izpētīt visas Ziemeļfrancijas piedāvātās apskates un izklaides vietas, ko vērts atcerēties.

 

Šerbūra – vārti uz Franciju un tālāk 

Tā kā vērts redzēt tādas apskates vietas kā Sv. Mišela kalnu un Baijē gobelēnu, kā arī iespaidīgas ainavas pa ceļam, braucienu pa Ziemeļfranciju nevar laist garām. Dodieties tālāk uz Parīzi un izbaudiet daudzās apskates vietas. 

 

No Šerbūras uz Roslēru – īru viesmīlība jau gaida

Dodieties ar prāmi uz Roslēru Veksfordā, Īrijas saulainajos dienvidaustrumos, un izpētiet skaisto piekrasti ar tās klintīm un elpu aizraujošām ainavām. Ceļojiet tālāk uz tādām pilsētām kā Dublina, Korka un Limerika, kas atrodas pāris stundu brauciena attālumā no Roslēras, un izbaudiet īru viesmīlību, ko noteikti pamanīsiet arī pa ceļam. 

 

Iepazīstiet Īrijas seno austrumu daļu no Roslēras 

Šis Īrijas dienvidaustrumos vistālāk esošais stūris lepojas ar unikālu vēsturi, kas nav nevienai citai valsts daļai. Īrijas seno austrumu apmeklējums ir kā atvērt stāstu grāmatu ar burvīgām pasakām. Voterfordas, Kilkenijas un Veksfordas pamatus veido to pagātnes stāsti. Šajā bagātajā zemē Jūs redzēsiet leknas ganības un aizraujošas pilsētas ar vētrainu vēsturi.

Ceļojiet no Francijas uz Īriju ar prāmi Stena Horizon vai Stena Vision, un bez rūpēm nonāksiet Šerbūrā un Roslērā! Ar viszemākajām cenām un 6 reisiem nedēļā katrā virzienā. Pie tam varat izvēlēties sev piemērotāko ceļojuma laiku. Ceļojot uz Šerbūru un...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet ar Stena Horizon vai Stena Vision

uz Šerbūru un Roslēru

No 249 € vienā virzienā, auto un autovadītājs

Izbraukšana
Pienākšana
Ilgums
Reģistrēšanās reisam tiek slēgta
PRĀMIS
Statuss

Prāmis uz Šerbūru un Roslēru

  • Stena Horizon ferry docked at port
    Stena Horizon

Ostu atrašanās vietas

Map showing the routes to and from France
Map showing the routes to and from Ireland

Apmeklējiet mūsu ostas interneta vietni, kur atradīsiet informāciju par:

• Autostāvvietām

• Darbalaiku

• Ērtībām ostā

• Nokļūšanu līdz ostai

• Adresi

Skatīt lapu Šerbūras osta

Apmeklējiet mūsu ostas interneta vietni, kur atradīsiet informāciju par:

• Autostāvvietām

• Darbalaiku

• Ērtībām ostā

• Nokļūšanu līdz ostai

• Adresi

Skatīt lapu Roslēras osta

Ceļojiet ar Stena Horizon vai Stena Vision

uz Šerbūru un Roslēru

No 249 € vienā virzienā, auto un autovadītājs

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.