Prāmis uz Šerbūru un Roslēru

Ceļojiet no Francijas uz Īriju ar prāmi Stena Horizon vai no 2023. gada jūnija ar Stena Vision, un bez rūpēm nonāksiet Šerbūrā un Roslērā! Ar viszemākajām cenām un 6 reisiem nedēļā katrā no virzieniem varat izvēlēties sev piemērotāko ceļojuma laiku. Ceļojot uz Čerburu un Rosslari, uz klāja ir tik daudz ko izbaudiet. Baudiet lielisku maltīti vai dzērienu bārā. Atpūtieties vienā no mūsu kajītēm ar vannas istabu vai Deluxe klases kajītē un ierodieties galamērķī atpūtušies un gatavi tālākajam ceļojumam. Stena Vision piedāvā arī lielisku izvēli kajītēm mājdzīvniekiem, un uz Stena Horizon Jūsu mājdzīvnieks var ceļot bez maksas, ja atrodas Jūsu transportlīdzeklī. Stena Horizon ir pieejamas arī iepriekš rezervējamas dzīvnieku novietnes.  Kāpēc gan ceļojuma laikā neiepriecināt sevi Stena Vision Pure Nordic Spa? Lieliskas sajūtas jau gaida!

 

Kuģojiet no Roslēras uz Šerbūru

Ceļojot ar prāmi uz Šerbūru, Jūs ieradīsieties Francijas ziemeļrietumos. No Šerbūras ostas Jums būs tieša piekļuve Normandijas un Bretaņas reģioniem, kur varēsiet izpētīt visas Ziemeļfrancijas piedāvātās apskates un izklaides vietas, lai radītu atcerēšanās vērtas brīvdienas.

 

Šerbūra – vārti uz Franciju un tālāk 

Tā kā ir jāredz tādas apskates vietas kā Sv. Mišela kalns un Baijē gobelēns, kā arī iespaidīgas ainavas pa ceļam, braucienu pa Ziemeļfranciju nedrīkst izlaist. Dodieties tālāk uz Parīzi un izbaudiet neskaitāmās apskates vietas, kas atrodas šajā satriecošajā galvaspilsētā. 

 

No Šerbūras uz Roslēru – īru viesmīlība jau gaida

Dodieties ar prāmi uz Roslēru Veksfordā, Īrijas saulainajos dienvidaustrumos, un izpētiet skaisto piekrasti ar tās klintīm un satriecošajām ainavām. Ceļojiet tālāk uz tādām pilsētām kā Dublina, Korka un Limerika, kas atrodas pāris stundu brauciena attālumā no Roslēras, un izbaudiet īru viesmīlību, ko noteikti pamanīsiet arī pa ceļam. 

 

Iepazīstiet Īrijas seno austrumu daļu no Roslēras 

Šis Īrijas dienvidaustrumos vistālāk esošais stūris lepojas ar tādu vēsturi, kādas nav nevienai citai valsts daļai. Īrijas seno austrumu apmeklējums ir kā atvērt stāstu grāmatu ar burvīgām pasakām. Voterfordas, Kilkenijas un Veksfordas pamatus veido to pagātnes stāsti. Šajā bagātīgajā zemē Jūs ieraudzīsit skaistas, zaļas ganības un aizraujošas pilsētas ar vētrainu vēsturi.

Ceļojiet no Francijas uz Īriju ar prāmi Stena Horizon vai no 2023. gada jūnija ar Stena Vision, un bez rūpēm nonāksiet Šerbūrā un Roslērā! Ar viszemākajām cenām un 6 reisiem nedēļā katrā no virzieniem varat izvēlēties sev piemērotāko ceļojuma laiku. Ceļojot...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Ceļojiet ar Stena Horizon vai Stena Vision

uz Šerbūru un Roslēru

No 199 € vienā virzienā, auto un autovadītājs

Izbraukšana
Pienākšana
Ilgums
Reģistrēšanās reisam tiek slēgta
PRĀMIS
Statuss

Prāmji šajā maršrutā

  • Prāmis Stena Horizon, pietauvots ostā
    Stena Horizon

Ostu atrašanās vietas

Map showing routes and ports to and from France
Map showing routes and ports to and from Ireland

Šerbūra–Oktevilja ir skaista piejūras pilsētiņa, kas atrodas Francijas ziemeļu centrā un piedāvā fantastisku restorānu un bāru izvēli, kā arī burvīgu laivu piestātni.

 

Tāpat osta atrodas dažu Francijas labāko tūrisma apskates objektu un lielpilsētu tuvumā. Šerbūra atrodas tikai vienas stundas brauciena attālumā no Baijē pilsētas (Baijē gobelēnu izcelsmes vietas), braucot pa šoseju N13. Vienas stundas un 30 minūšu laikā varat nokļūt Kānas pilsētā, savukārt divas stundas ilgs brauciens aizvedīs Jūs uz neticamo Monsenmišelu. Parīze ir ērti pieejama četru stundu braucienā pa šoseju A13.

Skatīt lapu Šerbūras osta

Roslēras Europort atrodas autoceļa N25 galā Roslēras ostā, un uz to ir sniegtas skaidras norādes uz visām ceļazīmēm, kas ved uz ostu. Osta atrodas 20 minūšu brauciena attālumā no Veksfordas, vienas stundas un 20 minūšu brauciena attālumā no Voterfordas, vienas stundas un 45 minūšu brauciena attālumā no Kilkenī, divu stundu un un 15 minūšu brauciena attālumā no Dublinas un trīs stundu brauciena attālumā no Korkas.

 

Roslēra ir neliels ciemats ar lielveikalu, banku, viesnīcām, viesu namiem, krogiem un restorāniem.

Skatīt lapu Roslēras osta

Ceļojiet ar Stena Horizon vai Stena Vision

uz Šerbūru un Roslēru

No 199 € vienā virzienā, auto un autovadītājs

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.