Rezervēt biļeti

Mainīt rezervāciju tiešsaistē

Jūs varat mainīt vai atcelt rezervāciju tiešsaistē jebkurā laikā pirms izbraukšanas, tas ir ļoti viegli!


bilde viens

Klikšķiniet uz "Pievienoties vai Mainīt rezervāciju", kas atrodas augšējā labajā stūrī.

kopskats_1


Ja Jums nav Stena Line profila, pierakstieties savā kontā, ievadot savu e-pasta adresi un paroli, vai arī pievienojaties no kāda sava sociālo mediju konta.


Ja Jums nav Stena Line profila variet mainīt vai atcelt savas rezervācijas tiešsaistē, ievadot rezervācijas numuru un rezervācijā izmantoto e-pasta adresi, tam paredzētajās vietās.


grafiks

Pierakstoties savā Stena Line profilā klikšķiniet uz saites “Manas rezervācijas”. Atvērsies lodziņš ar Jūsu veikto rezervāciju vēsturi.

Klikšķinot uz rezervācijas numura izvēlieties, kuru no veiktajām rezervācijām vēlaties atcelt vai mainīt. Atvērsies šīs rezervācijas pārskats, kur iespējams mainīt vai atcelt izvēlēto rezervāciju.

Mainīt rezervāciju

Veicot izmaiņas internetā, klikšķiniet uz datu lauku, kuru vēlaties mainīt. Jūs tiksiet novirzīts uz izvēlēto datu vietnes mainīšanas vietu.


Izmaiņām tiks piemērota maksa, atkarībā no izvēlētā biļetes veida, kā arī būs jāapmaksā biļešu cenu starpība, ja tāda radīsies.

mainit
Atcelt rezervāciju

Ja vēlaties savu biļeti atcelt tiešsaistē, izvēlieties saiti “Atcelt”, tajā būs redzams  rezervācijas kopsavilkums.


Saskaņā ar biļetes tarifa noteikumiem, pēc rezervācijas atcelšanas, Jums būs tiesības saņemt summu, kas būs redzama lodziņā. Tā tiks aizskaitīta uz kredītkarti vai debetkarti, no kuras rezervācija tika apmaksāta.

atcelsana