Kādas sīkdatnes tiek izmantotas šajā tīmekļa vietnē?

Līdzīgi kā citas tīmekļu vietnes, arī mēs izmantojam sīkdatnes ar nolūku glabāt un pēc tam izgūt datus no Jūsu datora, planšetdatora vai mobilā telefona katrā nākamajā vietnes apmeklējuma reizē. Mēs ievietojam savas sīkdatnes, kā arī ļaujam tās ievietot saviem uzticamajiem partneriem.

 

Stena Line izmanto modeli “Skaidra piekrišana sīkdatnēm”. Tas nozīmē, ka jūsu ierīcē netiks ievietotas sīkdatnes līdz brīdim, kad būsiet devis(-usi) piekrišanu tās ievietot. 

 

Sniedzot piekrišanu, Jūs piekrītat arī šajās sīkdatnēs glabāto personas datu apstrādei. Personas dati tiek apstrādāti, pamatojoties uz līdzsvaru starp Jūsu individuālajām interesēm un mūsu leģitīmajām interesēm. Mūsu leģitīmās intereses attiecībā uz Jūsu personas datu apstrādi ir nodrošināt Jums labu lietošanas pieredzi, savukārt mūsu komerciālās intereses ir iegūt informāciju par mūsu vietnes apmeklētājiem.

 

Jūsu atbilde par piekrišanu tiek saglabāta sīkdatnē, kas tiek atjaunota reizi 12 mēnešos. Pēc tam lūgsim sniegt atkārtotu piekrišanu, kad apmeklēsiet mūsu tīmekļa vietni, izmantojot to pašu datoru un pārlūku.

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai iegūtu informāciju par Jūsu apmeklētajām lapām un to apmeklēšanas secību. Šī informācija dažkārt tiek kombinēta ar informāciju, kura tiek iegūta no mūsu partneriem. Tādējādi mēs varam grupēt lietotājus, kuriem ir šķietami līdzīgas intereses par mūsu piedāvātajiem ceļojumiem. 

 

Tas ļauj mūsu partneriem attēlot reklāmas, kuras, mūsuprāt, varētu būt Jums interesantas vai saistošas, apmeklējot citas vietnes vai plašsaziņas līdzekļus. 

 

Mēs izmantojam uzlaboto ePrivacy risinājumu, kas apliecina mūsu cieņu pret mūsu lietotāju privātumu un atbilst ES Sīkdatņu direktīvā un VDAR noteiktajām prasībām. Lai koriģētu savas Stena Line tīmekļa vietnes sīkdatņu preferences, noklikšķiniet uz pogas Sīkdatnes, kas atrodas mūsu tīmekļa lapu apakšdaļā. Šī sadaļa sniedz jums uzlabotu iespēju iestatīt sīkdatnes attiecībā uz mūsu vietni papildus iespējām, kuras piedāvā jūsu pārlūka iestatījumu opcija.