Kādi ir tarifu veidi?

Mums ir trīs galvenie tarifu tipi: Economy, Flexi un Premium, un jūs varat izvēlēties atšķirīgus tarifu tipus sava ceļojuma turpceļam un atpakaļceļam.

 

Economy

 

Mūsu lētākais tarifs — laba izvēle, ja jūsu ceļojuma plāni ir nemainīgi. Economy tarifa nosacījumi ir ierobežojošāki nekā mūsu Flexi un Premium tarifu nosacījumi.

 

Ja veicat izmaiņas ceļojumam ar Economy tarifu, jums ir jāmaksā izmaiņu veikšanas maksa, kā arī cenu starpība, un, atceļot rezervāciju, jums netiek veikta atmaksa. Grozījuma maksa autobraucējiem ir sākot no 35 EUR par katru braukšanas virzienu, bet pasažieriem, kuri ceļo ar kājām, no 15 EUR par katru braukšanas virzienu.

 

Flexi

 

Mūsu Flexi tarifs piedāvā pievilcīgu cenu ar lielāku elastīgumu — ja Jūsu plāni mainās.

 

Veicot izmaiņas Flexi tarifa biļetē, izmaiņu veikšanas maksa netiek piemērota, taču jums jāsamaksā cenu starpība. Atceļot rezervāciju agrāk nekā 24 stundas pirms reisa atiešanas, jūs saņemsiet 100 % atmaksu, atskaitot nelielu atcelšanas maksu aptuveni 6 EUR apmērā par ceļojumu turp un atpakaļ. Atceļot rezervāciju ne vēlāk kā divas (2) stundas pirms reisa atiešanas, jūs saņemsiet 50 % atmaksu, atskaitot nelielo atcelšanas maksu.

 

Premium

 

Mūsu Premium kategorija piedāvā jums vislabvēlīgākos nosacījumus, lielāku elastīgumu un citas priekšrocības.

 

Veicot izmaiņas Premium tarifa biļetē, nav jāmaksā izmaiņu veikšanas maksa, bet jums joprojām jāmaksā cenu starpība. Atceļot rezervāciju agrāk nekā divas (2) stundas pirms reisa atiešanas, jūs saņemsiet 100 % atmaksu, atskaitot nelielu atcelšanas maksu aptuveni 6 EUR apmērā par ceļojumu turp un atpakaļ. Jūs saņemat arī papildu priekšrocības, kas atšķiras dažādos maršrutos:

 

Jūs saņemat papildu priekšrocības, kas atšķiras dažādos maršrutos, ieskaitot piekļuvi Stena Plus atpūtas zonai Īrijas jūras un Hārvičas-Holandes raga maršrutos, bezmaksas brokastis vai ātrās iekāpšanas un ātrās izkāpšanas priekšrocības, kas pieejamas dažos maršrutos kā daļa no mūsu Premium piedāvājuma.  Pilna informācija par Premium tarifa priekšrocībām jūsu vēlamajā maršrutā tiek parādīta, rezervēšanas laikā atlasot tarifa tipu.