Kādi ir pieejamie norēķinu veidi?

Debetkartes un kredītkartes

Mūsu tiešsaistes rezervāciju sistēma, klientu apkalpošanas centri un termināļi pieņem šādas debetkartes vai kredītkartes:

 

  • Visa
  • Mastercard 
  • Maestro      
  • JCB            
  • UnionPay    

 

Extra punkti

Ja esat Extra programmas dalībnieks(-ce) un esat uzkrājis(-usi) punktus, ko izmantot norēķiniem, pēc pieteikšanās maksājuma solī būs norādīts punktu skaits. Pēc tam Jūs varēsiet izvēlēties, vai atskaitīt šo summu un samaksāt atlikušo summu, izmantojot citu norēķinu veidu.

Lasiet vairāk par mūsu klientu klubu Extra.

 

 

Sembo dāvanu kartes

Sembo dāvanu kartes var izmantot norēķinu posmā, kur Jūs varat ievadīt savu unikālo kupona kodu norādītajā vietā. Ja kupons nenosedz visu summu, rezervācijas noformēšanai Jūs varat izvēlēties citu norēķinu veidu.

 

 

Skaidra nauda

Skaidra nauda (tikai vietējā valūtā) tiek pieņemta lielākajā daļā mūsu Klientu apkalpošanas centros, taču lētāk ir rezervēt biļeti tiešsaistē nekā pa tālruni vai klātienē.

 

 

Norvēģija / Zviedrija

Captum

Mēs piedāvājam veikt samaksu arī uz rēķina pamata un vai pa daļām sadarbībā ar Captum Group AB. Lai varētu veikt samaksu uz rēķina pamata un vai pa daļām, Jums ir jābūt sasniegušam(-i) 18 gadu vecumu, Jums jābūt reģistrētam(-i) Zviedrijā vai Norvēģijā kā rezidentam un jāsaņem pozitīva kredīta vēstures pārbaudes atbilde, kas tiek veikta iegādes brīdī.

 

Varat lasīt vairāk par Captum pakalpojumiem, izmantojot tālāk norādītās saites.

 

Norvēģija

Zviedrija

 

 

Dānija

MobilePay

Varat izmantot MobilePay maksājumu veikšanai ar tālruni.

 

 

Apvienotā Karaliste / Īrija

Tesco Clubcard partneru kodi

Noteiktos maršrutos varat maksāt, izmantojot Tesco Clubcard partnera kodu. 

PayPal

Jūs varat norēķināties arī, izmantojot Paypal – tiešsaistes maksājumu sistēmu, kas ļauj veikt un saņemt maksājumus visā pasaulē.

 

 

Vācija

PayPal

Jūs varat norēķināties arī, izmantojot Paypal – tiešsaistes maksājumu sistēmu, kas ļauj veikt un saņemt maksājumus visā pasaulē.

 

 

Polija

 

Przelewy24

Mēs piedāvājam tiešsaistes bankas maksājumus, izmantojot Przelewy24.

 

 

Latvija / Lietuva

Bankas pārskaitījums

Mūsu Latvijas un Lietuvas tīmekļa vietnēs varat izvēlēties apmaksāt rezervāciju ar bankas pārskaitījumu.

Vienkārši izvēlieties šo iespēju maksājuma darbībā, un rēķins Jums tiks nosūtīts pa e-pastu vienas darba dienas laikā. Pilns maksājums ar bankas pārskaitījumu jāveic līdz datumam, kas norādīts rēķinā.

 

Lūdzu, ņemiet vērā turpmāk norādīto.

  1. Rēķins tiks izrakstīts vienas darba dienas laikā pa e-pastu. Ja rezervācija ir veikta mazāk kā 72 stundas pirms ceļojuma, rēķini netiek izrakstīti. Tomēr, ja rēķins joprojām ir nepieciešams, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info.lt@stenaline.com vai pa tālruni: +370 46 310 561.
  2. Bankas pārskaitījums nav iespējams rezervācijām, kur apmaksai ir izmantoti Extra punkti.
  3. Bankas pārskaitījums nav iespējams rezervācijām, kur ir izvēlēts daļējs maksājums.
  4. Ja maksājums netiks veikts līdz norādītajam datumam, rezervācija tiks atcelta.
  5. Ja Jūsu rezervācijā ir izmaiņas, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info.lv@stenaline.com vai pa tālruni: +371 63 622 999.

 

 

Nīderlande

 

iDEAL

Mēs piedāvājam tiešsaistes bankas maksājumus, izmantojot iDEAL.