Kā var samaksāt atlikušo summu par rezervāciju?

Ceļojot uz/no Francijas

Ja ir veikta depozīta maksa mūsu maršrutā Roslēra– Šerbūra, atlikums ir jāsamaksā ar kredītkarti vai debetkarti 42 dienas pirms ceļojuma datuma. Depozīts nav atmaksājams.

 

Ceļojot uz/no Zviedrijas

Mūsu Zviedrijas vietnēs Jūs varat veikt samaksu uz rēķina pamata un vai pa daļām sadarbībā ar “Captum Group AB”. Lai varētu veikt samaksu uz rēķina pamata un vai pa daļām, Jums ir jābūt sasniegušam 18 gadu vecumu, reģistrētam Zviedrijā kā rezidentam un saņēmušam pozitīvu kredītvēstures pārbaudes atbildi, kas tiek veikta iegādes brīdī. 

 

Rēķini: samaksājot rēķinu, tiek piemērota rēķina maksa, kuras summa pašlaik ir 39 SEK. Rēķins tiek nosūtīts pa e-pastu uz adresi, kas norādīta rezervācijas noformēšanas laikā. Rēķins tiek nosūtīts nekavējoties pēc pirkuma veikšanas, un tam ir 14 dienu apmaksas periods. Šai opcijai ir piemērojami noteikumi un nosacījumi. 

 

Maksājumi pa daļām: ja pirkuma laikā izvēlēsieties šo opciju, tiks piemērota ikmēneša administrēšanas maksa, kas pašlaik ir 29 SEK, un plāna sastādīšanas maksa saskaņā ar Jūsu izvēlēto daļējo maksājumu plānu. Fiksētie daļējie maksājumi attiecas tikai uz pašreizējo pirkumu un tik ilgi, kamēr Jūs izpildāt izvēlēto plānu. Ja Jūs izvēlaties iemaksāt mazāku summu vai nesamaksājat vispār, daļējais maksājums tiks pārformēts par elastīgo daļējo maksājumu. Daļējo maksājumu rēķins tiek nosūtīts pa e-pastu ap katra mēneša piekto datumu un pēc tam attiecas uz visiem pirkumiem, kas veikti attiecīgajā mēnesī. Šai opcijai ir piemērojami noteikumi un nosacījumi.