Kas ir komerciālais transportlīdzeklis?

Komerciālie transportlīdzekļi ir turpmāk norādītie transportlīdzekļi, kuri ir jārezervē kā kravas transportlīdzekļi:

• visi transportlīdzekļi, kas jebkurā posmā pārvadā komerciālas preces vai aprīkojumu,

• visi transportlīdzekļi, kas pārsniedz Stena Line standarta transportlīdzekļu kategorijas,

• visi transportlīdzekļi, kas paredzēti komerciālai izmantošanai un kas velk piekabi, kuras kopējais garums pārsniedz iepriekš norādīto garumu,

• visi transportlīdzekļi, kas pārvadā bīstamas preces,

• visi transportlīdzekļi, kas reģistrēti Īrijas Republikā un klasificēti kā komerciālu kravu transportlīdzekļi un kuriem tiek piemērots Īrijas automobiļu nodoklis. Transportlīdzekļiem, kuru garums ir 7m vai vairāk, attiecīgā gadījumā tiks piemērots PVN.

 

Ekspress iekāpšana un izkāpšana nav pieejama furgoniem un zirgu vagoniem, kuru garums pārsniedz 7m. Lūdzu, sazinieties pa tālruni 0845 070 4000 (maksimāli 7p minūtē plus Jūsu telefonsakaru uzņēmuma savienojuma maksa), lai saņemtu detalizētu informāciju par kravu pārvadāšanas tarifiem un to, kā veikt rezervāciju, vai nosūtiet e-pasta ziņojumu uz adresi: freightbooking.uk.roi@stenaline.com

 

Maršrutā Kērnraina-Belfāsta un Liverpūle-Belfāsta:

par furgoniem/zirgu treileriem, kas pārvadā preces vai aprīkojumu komerciāliem nolūkiem neatkarīgi no to izmēra (izņemot preces bagāžā, kuru vērtība ir mazāka nekā £873 ar galamērķi Ziemeļīrijā vai £1500 ar galamērķi Lielbritānijā), un ir nepieciešama HMRC preču kustības pavadzīme (GMR), ir jāveic rezervācija, piezvanot ar mūsu kravu rezervāciju biroja numuru 0845 070 4000. Rezervācija jāveic kravu rezervāciju birojā arī tad, ja ir nepieciešams PVN rēķins.

Pieejamie nekomerciālo transportlīdzekļu veidi

Furgoni līdz 7m (bez PVN)

Furgoni līdz 8m (ar PVN)

Furgoni/zirgu treileri līdz 10m (ar PVN)

Furgoni/zirgu treileri līdz 12m (ar PVN)

 

Maršrutā Holiheda-Dublina un Fišgārda-Roslēra:

par Īrijā reģistrētiem furgoniem/zirgu treileriem un furgoniem/zirgu treileriem neatkarīgi no to izmēra, kas pārvadā preces vai aprīkojumu komerciāliem nolūkiem (izņemot preces bagāžā, kuru vērtība ir mazāka nekā 260 EUR ar galamērķi Īrijā vai £1500 ar galamērķi Lielbritānijā), un ir nepieciešams Īrijas Paziņojums pirms iekāpšanas (PBN), ir jāveic rezervācija, piezvanot ar mūsu kravu rezervāciju biroja numuru 0845 070 4000. Rezervācija jāveic kravu rezervāciju birojā arī tad, ja ir nepieciešams PVN rēķins.

Pieejamie nekomerciālo transportlīdzekļu veidi

Furgoni līdz 7m (bez PVN)

Furgoni līdz 8m (ar PVN)

Furgoni līdz 10m (ar PVN)

Furgoni līdz 12m (ar PVN)

 

Maršrutā Roslēra-Šerbūra:

par transportlīdzekļiem, kuru garums pārsniedz 7m vai kuru augstums pārsniedz 2,6m, vai ja Jūs pārvadājat preces vai aprīkojumu komerciāliem nolūkiem, ir jāveic rezervācija mūsu kravu pārvadājumu sistēmā, piezvanot pa tālruni 0845 070 4000.

Pieejamie nekomerciālo transportlīdzekļu veidi

Furgoni līdz 7m (bez PVN)

 

Ekspress iekāpšana un izkāpšana, kas tiek nodrošināta Premium tarifa biļetēm, nav pieejama nevienā maršrutā furgoniem un zirgu treileriem, kuru garums pārsniedz 7m.