Kad un kādas maksas, nodevas un piemaksas tiek piemērotas?

Visas piešķirtās atlaides un punkti ir atkarīgi no tarifa kategorijas, pirms tiek piemērotas jebkādas maksas un nodevas. Tālāk ir norādītas dažādas piemērojamās maksas.

 

Nodevas

Pirkumiem ir piemērojamas nodevas un to apjoms ir atkarīgs no tā, vai Jūs ceļojat ar automašīnu vai bez tās. Bērnu nodevas ir 50 % apmērā no pieaugušo nodevu apjoma.

 

Vides nodevas

Tā kā pārvadājumu nozare ir tiecas kļūt videi vēl zaļāka un videi draudzīgāka, 2020. gada sākumā tika ieviests jauns sēra satura ierobežojums degvielā. Šis ir globāls regulējums, ko Starptautiskā Jūrniecības organizācija (IMO) piemēro visiem pārvadājumiem visā pasaulē. Regulējuma mērķis ir ievērojami un pakāpeniski samazināt sēru emisijas visās starptautisko pārvadājumu jomās. Sēra satura ierobežojums 0,5 % nozīmē augstākas degvielas izmaksas un/vai ieguldījumus flotes attīstībā visiem prāmju operatoriem reģionā nolūkā pāriet uz degvielu ar zemu sēra saturu vai līdzvērtīga risinājuma izmantošanu no 2020. gada 1. janvāra. Tā kā jaunajā regulējumā paredzētais darbības izmaksu palielinājums ir ārpus Stena Line kontroles, papildu izmaksu segšanas nolūkā tika ieviesta ekoloģijas nodeva. 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka maksa var mainīties atkarībā no degvielas cenu dinamikas, un šādā gadījumā tiks pieliktas visas pūles, lai pēc iespējas vairāk informētu par to. 

 

Apkalpošanas maksa

Šī maksa tiek piemērota, rezervējot jebkāda veida ceļojumu pa tālruni vai ostā. Rezervējot tiešsaistē, šī maksa netiek piemērota. 

 

Izmaiņu veikšanas maksa

Šī maksa tiek piemērota, veicot izmaiņas jebkura rezervētā ceļojuma atiešanas laiku, datumu vai maršrutu. Tāpat ir jāsedz arī cenu starpība.

 

Izmaiņas, kam nepiemēro izmaiņu veikšanas maksu

• Pasažieru datu izmaiņas

• Transportlīdzekļa datu izmaiņas

• Kajīšu, maltīšu vai Stena Plus pievienošana rezervācijai

 

Bezsaistes izmaiņu veikšanas maksa

Papildus visām izmaiņām, kas veiktas pa tālruni vai klātienē ostā, jebkurai rezervācijai, kurai var veikt izmaiņas mūsu tīmekļa vietnē, tiks piemērota izmaiņu veikšanas maksa. 

 

Atcelšanas maksa

Var tikt piemērota atcelšanas maksa, taču tā ir atkarīga no Jūsu izvēlētā tarifa veida.

 

Atvaļinājumi viesnīcās un brīvdienas ar pašapkalpošanos:

izmaiņas rezervācijā var veikt bez maksas, ja tās tiek veiktas 7 dienu laikā no sākotnējā rezervācijas veikšanas datuma un ar nosacījumu, ka tās tiek veiktas vismaz 40 dienas pirms atiešanas.

Contact frequently asked question icon

Saistītie jautājumi