Viesnīca The Reef Water Hotel Frederikshavnā, Dānijā

Brīvdienas tropos ir tuvāk, nekā domājat. Viesnīca The Reef atrodas Frederikshavnas centrā. Tā ir daļēji kūrorts un daļēji ūdens atrakciju parks un 100 % svētlaimes. Un ar Stena Line nokļūt šajā ģimenes oāzē ir puse jautrības.

 

Tropiska temperatūra, piedzīvojumu baseini, burbuļvannas un ūdens slidkalniņi – The Reef ir iekštelpu pludmales viesnīca, kurā visu gadu valda vasara. Šļakstieties, smejieties un veidojiet atmiņas akvaparkā un rotaļu istabā, un pēc tam esiet gatavi mieloties. Restorānā Calypso tiek piedāvāti gardi ēdieni no Karību jūras reģiona virtuves, savukārt Det Gule Parkhus piedāvā sezonālus ēdienus lauku stila elegantā vidē. Lobster Bob's un Sundeck piedāvā atsvaidzinošus dzērienus, kas ir lieliski piemēroti malkošanai pie baseina.

 

Viesnīcas The Reef numuri sniedz komfortu, ko sagaidāt no Scandic Hotels. Jūs atradīsiet mājīgus standarta numurus, plašus numurus daudzbērnuģimenēm un pat Master Suite ar skatu uz ostu. Neatkarīgi no Jūsu izvēles, katrā rezervācijā iekļauts izcils komforts un gardas bufetes tipa brokastis.

 

Stena Danica, Stena Vinga un Stena Jutlandica katru dienu piedāvā vairākus reisus uz Frederikshavnu, sniedzot Jums iespēju iepirkties, ēst, dzert un spēlēties ceļā uz savu atpūtu tropos. Un, kad mūsu kuģis sasniedz ostu, ieeja šajā paradīzes daļā ir nelielas pastaigas attālumā!

 

Kā bonuss, The Reef centrālā atrašanās vieta ir lieliska, lai izpētītu reģionu ar automašīnu vai kājām. Pastaigājieties pa Frederikshavnas burvīgo pilsētas centru vai turpiniet ceļojumu pa Dānijas Jitlandes pussalu. Vai vienkārši apsēdieties, atpūtieties un palieciet kūrortā. Ja Jums ir tik daudz lietu, ko darīt The Reef, ir saprotams, ka vēlaties palikt savā personīgajā “salā”.

 

Rezervējiet savas prāmja biļetes un viesnīcu kopā ar Sembo!

 

Skolas var vest visu klasi ceļojumā ar prāmi no Gēteborgas uz Frederikshavnu, lai izbaudītu Karību jūras piedzīvojumus ūdens parkā The Reef! Mēs piedāvājam lieliskas cenas skolu atpūtas braucieniem, kas ietver ceļojumu ar prāmi kopā ar autobusu, uzturēšanos viesnīcā ar brokastīm un ieejas biļetes ūdens atrakciju parkā uz neierobežotu laiku. Vai izklausās kārdinoši?  Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties tieši ar viesnīcu The Reef, rakstot uz e-pastu q.reef@strawberry.dk.

Brīvdienas tropos ir tuvāk, nekā domājat. Viesnīca The Reef atrodas Frederikshavnas centrā. Tā ir daļēji kūrorts un daļēji ūdens atrakciju parks un 100 % svētlaimes. Un ar Stena Line nokļūt šajā ģimenes oāzē ir puse jautrības.

 

Tropiska temperatūra, piedzīvojumu baseini...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Atpūta tropos Jūs jau gaida… Dānijā

No 87 €/persona

Atpūta tropos Jūs jau gaida… Dānijā

No 87 €/persona

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.