Olborga

Olborga ir Dānijas ceturtā lielākā pilsēta un atrodas Jutlandē – tikai 45 minūšu brauciena attālumā no Frederikshavnas.

 

Maza pilsēta ar unikālu raksturu, kurā katrs sev atradīs ko piemērotu – no muzejiem un vēsturiskām ēkām līdz pasaules klases arhitektūrai, iecienītam zoodārzam, lieliskai iepirkšanās pieredzei, mākslai un fantastisku restorānu klāstam. Olborga ir kultūras centrs ar pasakainu krastmalu.

 

Ieplānojiet savā ceļojumā Utzonas centra apmeklējumu Olborgas krastmalā, kuru projektējis slavenais dāņu arhitekts Jørns Utzons (Sidnejas operas arhitekts) un viņa dēls Kims. Tas ir eksperimentāls centrs, kas uzmanību vērš uz arhitektūru, dizainu un mākslu. Kunstenas Modernās mākslas muzejs tiek dēvēts par 20. gadsimta dāņu un starptautiskas mākslas paraugu, un tā ir lieliska vieta, ko apmeklēt, ja esat modernās mākslas cienītājs. Olborgas vēstures muzejs ir labākā vieta, kur doties, lai uzzinātu par pilsētas 1000 gadu vēsturi.

 

Alborgas koncertzāle Musikkens Hus ir arhitektūras apskates objekts ar satriecošu akustiku, plašu koncertu programmu, un šeit atrodas izsmalcināts restorāns – Musikkens Spisehus ar lielisku skatu uz Limfjordu. Nordkraft ir kultūras centrs, kas kādreiz bija spēkstacija un kurā tagad ir teātris, mūzikas telpa, kinoteātris, sporta centrs, tūristu informācija un daudz kas cits. Labu ēdienu var baudīt Azzura Nordkraft un Café Mombay.

 

Neviens ceļojums uz Olborgu nebūs pilnīgs, ja tajā nebūs iekļauts Aalborghus apmeklējums. Tā ir skaista, daļēji no baļķiem celta pils, kas atrodas pasakainā parkā tieši krastmalā. Izbaudiet pastaigu parkā un apmeklējiet pazemes ejas, kurās dažkārt varat nonākt rāpus caur pazemes cietumu! Gråbrödrekloster jeb Pelēko brāļu klostera pazemes muzeja apmeklējums nav paredzēts vājiem nerviem! Atrodoties blakus Salling iepirkšanās centram, varat doties lejup ar liftu, lai aplūkotu skeletus, ēku drupas un tirgus laukumu, kas kādreiz atradās vietā, kurā 1240. gadā tika uzsākta mūku klostera būve.

 

Ar 75 specializētajiem veikaliem Olborgas Storcenter ir vislabākā iepirkumu vieta. Šeit atradīsiet apbrīnojamus modes un sporta preču veikalus, kā arī restorānus un kafejnīcas. Vai esat iecienījuši ielu ēdienu? Ja tā, tad iekļaujiet savā ceļojuma sarakstā Olborgas Streetfood Køkkenfabrikken ar tās gastronomiskajiem kārumiem. Søggards Bryghus mikro alus darītavas apmeklējums ir obligāts, ja vēlaties nobaudīt svaigi brūvētu alu un varbūt nopirkt kādu arī līdzi uz mājām!

 

Olborgas priekšpilsētās atrodas daži mazāki parki, piemēram, Skulptūru parks un Avotu parks, kuros dažādu mākslinieku pieminekļi un skulptūras no dažādām ērām. Viens no Olborgas populārākajiem apskates objektiem ir Olborgas zoodārzs, kurā var redzēt dzīvnieku sugas no visas pasaules, sākot ar šimpanzēm un beidzot ar Āfrikas ziloņiem, kā arī vēl daudz ko citu. 

 

Dodieties ceļā uz Ålborgstornet, Olborgas augstāko vietu, kuras virsotnē varat izbaudīt mieru un fantastisku 360 grādu panorāmas skatu. Vikingu kapsēta Lindholm Höje ir viena no Skandināvijā vislabāk saglabātajām vikingu apbedījumu vietām ar kapa vietām gan no Vācijas dzelzs laikmeta, gan Vikingu laikmeta. Uz ziemeļiem no kapsētas ir vikingu ciemats, kuru varat izpētīt. Akmens laikmeta centrā Ertebølle Jūs varat iepazīt dzīvi akmens laikmetā – 1 stundas brauciens no Olborgas ir tā vērts.

 

Kad mēs sakām, ka Olborgā katrs atradīs kaut ko sev piemērotu – mēs to tā arī domājam!

Olborga ir Dānijas ceturtā lielākā pilsēta un atrodas Jutlandē – tikai 45 minūšu brauciena attālumā no Frederikshavnas.

 

Maza pilsēta ar unikālu raksturu, kurā katrs sev atradīs ko piemērotu – no muzejiem un vēsturiskām ēkām līdz pasaules klases arhitektūrai, iecienītam zoodārzam, lieliskai iepirkšanās...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Dāniju

No 80.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Izmitināšanas vietas attēls

Comwell Hotel Hvide Hus Aalborg

Izmitināšanas vietas attēls

Milling Hotel Gestus

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Dāniju

No 80.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.