Frederikshavna

Frederikshamna jeb Frederikshavna, kā to sauc Dānijā, ir apburoša ostas pilsēta Jutlandes pussalas ziemeļu piekrastē Dānijas ziemeļos.

 

Nogādājiet savu automašīnu no Gēteborgas uz Frederikshavnu un izpētiet pilsētu, kā arī nedaudz tālāk – Frederikshavna ir izcils sākumpunkts, lai izpētītu ziemeļu Jutlandi. Apmeklējiet vienu no Dānijas garākajām gājēju ielām, kur atradīsiet stilīgus un specializētus veikalus, delikatešu tirgotavas, kā arī lielisku restorānu un bāru izvēli – izmēģiniet vietēji ražoto alu Jerry vai dodieties Frederikshavnas Beerwalk (alus tūres) ekskursijā. Pavadiet dienu Palm Beach pludmalē, izbaudiet Karību jūras pludmales piedzīvojumu viesnīcā “Reef Hotel & Resort”, piekļūstiet tuvāk dabai, apmeklējiet Bangsboas botānisko dārzu un gūstiet bagātīgas izjūtas gan uz sauszemes, gan jūrā.

 

Mēs iesakām sākt ar lielisku pilsētas skatu, apmeklējot Pikkerbakken – unikālu skatu platformu, no kuras redzams netraucēts skats pār Frederikshavnu, ostu un Hirsholmeni, vienlaikus saskatot gan Sēbiju, gan Skāgenu. Kad laikapstākļi ir labi, ir iespējams saskatīt pat Laso. Nedaudz uz dienvidiem no Pikkerbakkenas atrodas Fort Bangsbo. Aizbrauciet uz turieni un piedalieties ekskursijā ar gidu. Tur redzēsiet lielgabalus un bunkurus, un uzzināsiet par Frederikshavnas lomu dažādu karu laikā vēstures gaitā. 

 

Neviens ceļojums uz Frederikshavnu nav pilnīgs, ja neapmeklējat Palm Beach (Palmestranden) – Dānijas viseksotiskāko pludmali ar vējā šūpojošām palmām un krīta baltām smiltīm. Tā atrodas nedaudz uz ziemeļiem no Frederikshavnas un ir lieliska vieta, lai pavadītu laiku un izbaudītu pikniku, sauļotos vai peldētos seklajā ūdenī. Pludmalē ierīkotajos laukumos Jūs pat varat uzspēlēt pludmales volejbolu. Neaizmirstiet nobaudīt kādu Guf – sava veida cukura vati, ko var iegādāties saldējuma kioskā! Ja ceļojat kopā ar bērniem un pavadījāt kādu laiku pludmalē, aizbrauciet uz izklaides māju Lekland, kas atrodas blakus Palmestranden – viņiem patiks visas spēles un jautrās aktivitātes. Ronnerstrandas osta, kas atrodas tieši uz ziemeļiem no palmu pludmales un ko ieskauj neparastas zvejnieku mājiņas, ir populāra starp jūrniekiem un makšķerniekiem. Atrodoties tur, iegriezieties Penna´s restorānā un pamielojieties ar dāņu klasisko ēdienu Stjerneskud. Vēl viena pludmale, kurā Jums varētu patikt pavadīt kādu laiku, ir “Dāņu tuksnesis” jeb Råbjerg Mile. Tā atrodas tikai 32 km uz ziemeļiem no Frederikshavnas – pa ceļam uz Skāgenu. Pludmalē ir Ziemeļeiropā lielākā smilšu kāpa – no tās virsotnes paveras iespaidīgs skats.

 

Frederikshavnas Mākslas muzejā var aplūkot gan dāņu, gan ārzemju mākslinieku darbus, un šeit apskatāmas daudzas izstādes, kuras noteikti vērts apmeklēt. Muzejā aplūkojamas vairāk nekā 500 000 ex libris (grāmatu zīmogi), kas ir pasaulē lielākā kolekcija. Bērniem ieeja visos Frederikshavnas muzejos ir bez maksas! Cits lielisks laika pavadīšanas veids Frederikshavnā ir ģimenei draudzīgā lauku saimniecība Sognefogedgården muzejā, kas atrodas aptuveni 3 km uz rietumiem no Frederikshavnas. Šajā mazajā, autentiskajā un dzīvajā muzejā Jūs uzzināsiet daudz par lauksaimniecību sendienās. Voergaard pils ir skaista renesanses pils, kas atrodas Dronninglundā. Ar bagātīgu vēsturi un plaši pazīstama ar savu mākslas kolekciju, tā atrodas aptuveni 20 minūšu brauciena attālumā no Frederikshavnas. Uzziniet vairāk par Ingeborgas Skeelas un Stiga Krumpena vecajiem stāstiem, un pat apmeklējiet pazemes cietumu.

 

Ja esat iecienījuši dabas skatu baudīšanu, Frederikshavna neliks Jums vilties. Ir daudz lielisku velo un pārgājienu maršrutu, un, ja Jūs iegriezīsieties tūristu informācijas birojā, Stena tilta beigās Frederikshavnā, varēsiet paņemt dažas kartes, kuras palīdzēs Jums atrast ceļu. Maršruts Härvejen ir 500 km garš velo maršruts, kas ved no Frederikshavnas līdz Padborgai pie Vācijas robežas. Lai tas būtu vienkāršāks, maršruts ir sadalīts vairākos posmos, lai Jūs varētu katru reizi veikt pa vienam posmam – tā ir Frederikshavnas atbilde uz spāņu Kamino! Ja Jums garšo zivis, pavadiet dienu uz Nodre Mole – gara mola, kas ir populāra zvejošanas vieta, kur pavadīt dienu, ķerot jūras foreles, mencas, siļķes un makreles, vienlaikus skatot, kā pienāk un atiet prāmji. Ja Jūsu kaislība ir golfs, tad kāpēc gan neuzspēlēt kādu tūri Frederikshavnas Golfa klubā? Jauko golfa laukumu ietver ezeri un strauti, tajā ir daudzas grūtas un pārsteidzošas bedrītes. Šeit ir arī lielisks restorāns, ProShop, treniņu zona, kā arī segta sitienu zona, rekordu grīns un 2 tēmēšanas grīni.

 

Jaukais Strandbijas zvejnieku ciemats atrodas netālu no Frederikshavnas dienvidiem un ir viegli sasniedzams ar velosipēdu. Tā ir ideāla vieta, lai nobaudītu kādu svaigi ķertu zivi un dāņu saldējumu. Šeit ir daudzi lieliski restorāni un ūdens sporta centrs. Veids, kā labi pavadīt dienu un izbaudīt unikālo dabu, ainavas un mieru, ir ceļojums uz Hirsholmarnu – arhipelāgu, kuru veido 8 salas, no kurām viena, Hirsholma, ir apdzīvota. Dodieties uz arhipelāgu, veicot iepriekšējo rezervāciju vietnē seadog.dk vai tūrisma informācijas birojā.

 

Ja meklējat lielisku naktsmītni Frederikshavnā, tad Jums patiks Karību jūras piedzīvojums viesnīcā “The Reef Hotel & Resort”. Rifā ir 1500 kvadrātmetru liels Karību jūras akvaparks, kur gan bērni, gan pieaugušie var lieliski pavadīt laiku, izklaidējoties uz slidkalniņa, zem ūdenskrituma un āra baseinā, vienlaikus izbaudot siltu, tropisko klimatu. Tā ir lieliska vieta gan bērniem, gan pieaugušajiem!

 

Frederikshavna – tik daudz, ko redzēt un darīt!

Frederikshamna jeb Frederikshavna, kā to sauc Dānijā, ir apburoša ostas pilsēta Jutlandes pussalas ziemeļu piekrastē Dānijas ziemeļos.

 

Nogādājiet savu automašīnu no Gēteborgas uz Frederikshavnu un izpētiet pilsētu, kā arī nedaudz tālāk – Frederikshavna ir izcils sākumpunkts, lai izpētītu ziemeļu...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Dāniju

No 80.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Izmitināšanas vietas attēls

The Reef Hotel & Resort Frederikshavn

Izmitināšanas vietas attēls

Best Western Hotel Herman Bang

Izmitināšanas vietas attēls

Hotel Frederikshavn

Izmitināšanas vietas attēls

Park Hotel Frederikshavn

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Dāniju

No 80.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.