Rebild Bakker nacionālais parks

Skaistas ainavas ar negaidītu Amerikas pieskārienu.

 

Dānijas Jitlandes pussalā ir daudz apburošu dabas zonu, un Rebild Bakker nacionālais parks ir viena no unikālākajām vietām. 77 hektāru lielajam dabas rezervātam, kas atrodas gleznainā 25 km brauciena vai velobrauciena attālumā uz dienvidiem no Olborgas, ir ļoti īpaša vēsture. 

 

Zemi publiskai lietošanai 1912. gadā uzdāvināja dāņu-amerikāņu kolonisti. Darījuma ietvaros Rebild Bakker kļuva par galamērķi, kurā apvienota gan dāņu, gan amerikāņu kultūra. Visslavenākā vieta ir Rebild festivāla mājvieta. Viena no lielākajām Amerikas Neatkarības dienas svinībām ārpus ASV – Rebildfesten katru gadu 4. jūlijā uzrunā ārzemniekus un zinātkāros dāņus doties uz Rebild Bakker.

 

Šīs tīreļa ainavas nav tikai sarkanā, baltā un zilā krāsā. Rebild Bakker parks ir skaists visu gadu, sākot no apkārtējā Rold meža zaļuma līdz košajiem viršu ziediem un spilgtām rudens krāsām. Pateicoties plašajam taku tīklam, tā ir lieliska vieta visu līmeņu pārgājienu cienītājiem un riteņbraucējiem, un, iestājoties ziemai, šī apkaime kļūst par lielisku galamērķi arī distanču slēpotājiem. 

 

Uzkāpiet Sønderkol virsotnē, lai 102 metru augstumā virs jūras līmeņa baudītu panorāmas skatu uz Rebild Bakker avotiem, savvaļas dzīvniekiem, kalniem un ielejām. Vai arī dodieties uz kaļķakmens karjeru, lai redzētu pazemes skatu uz unikālajiem ģeoloģiskajiem brīnumiem šajā teritorijā. Un, kad sāks mākt izsalkums, tad vērts iegriezties kādā vēsturiskā restorānā, kurā pasniedz gardus tradicionālos ēdienus un fiku ar gardām dāņu kūkām.  
 

Rebild Bakker apkārtne ir daudz lielisku galamērķu, kas ir Jūsu laika vērti, piemēram, majestātiskais Rolda mežs un tā daudzajām apskates vietām. Viena no jaunākajām atrakcijām īsa brauciena attālumā no parka ir REGAN Vest aukstā kara muzejs. 60 metrus zem meža paslēptais kodolbunkurs jeb bijusī pastardienas patversme tagad aicina apmeklētājus ceļot ne tikai dziļi zem zemes, bet arī pagātnē!

Skaistas ainavas ar negaidītu Amerikas pieskārienu.

 

Dānijas Jitlandes pussalā ir daudz apburošu dabas zonu, un Rebild Bakker nacionālais parks ir viena no unikālākajām vietām. 77 hektāru lielajam dabas rezervātam, kas atrodas gleznainā 25 km brauciena vai velobrauciena attālumā uz dienvidiem no...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Dāniju

No 80.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Dāniju

No 80.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.