WOW parks Billundā

Vai meklējat piedzīvojumus brīvā dabā? WOW parkā Jūs pacelsieties augstu virs koku galotnēm un pēc tam izpētīsiet pazemes pasauli. Tā ir tikai viena no piecām atrakcijām, kuras padara Dānijas LEGOLAND® Billund Resort apmeklējumu tik gaidītu, un piedzīvojumi sākas uz Stena Line klāja.

 

Rezervējiet prāmja biļetes un naktsmītni, izmantojot Sembo.

 

WOW parks atrodas gleznaina brauciena attālumā no mūsu Greno un Frederikshavnas ostām. Tā ir aizraujoša pieredze netālu no Billundas, kurā daba ir kā viens milzīgs rotaļu laukums. Šeit piedzīvojumu meklētāji var izpētīt rotaļu mājas koku galotnēs un piekaramos tiltus, lecot, šūpojoties un rāpjoties starp platformām, tīkliem un citām vietām 14 m virs zemes.

 

Kad esat gatavi doties lejup, brauciet ar 40 m kamaniņām līdz meža segumam un pēc tam dodieties pazemē. WOW parka pazemes alas ir labirints, lai izpētītu pazemi, pie tam atrast izeju ir puse no jautrības. Parkā ir arī ūdens spēles, kokapstrādes zona, zooloģiskais dārzs ar dzīvnieku glaudīšanu un trosēm, līdzsvara treniņiem un pat vikingu kaujas lauks, kur bērni var izaicināt vecākus rotaļīgā cīņā.

 

Kad vēders atgādina par sevi, dodieties uz Madladen – brīvdabas restorānu, kas piedāvā burgerus, sviestmaizes, salātus un daudz ko citu. Vai arī paņemiet līdzi savu ēdienu un gatavojiet uz bezmaksas ugunskura – tikai noteikti atstājiet vietu saldējumam.

 

Esiet gatavi neaizmirstamam piedzīvojumam dabā. 40 futbola laukumu liela platība — ar “WOW” vien nepietiek.

 

Rezervējiet prāmja biļetes un naktsmītni, izmantojot Sembo.

Vai meklējat piedzīvojumus brīvā dabā? WOW parkā Jūs pacelsieties augstu virs koku galotnēm un pēc tam izpētīsiet pazemes pasauli. Tā ir tikai viena no piecām atrakcijām, kuras padara Dānijas LEGOLAND® Billund Resort apmeklējumu tik gaidītu, un piedzīvojumi sākas uz Stena...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

WOW parks – trošu dabas parks

Piedzīvojums brīvā dabā

Ietaupiet līdz 20%

Izmitināšanas vietas attēls

Hotel LEGOLAND®

Izmitināšanas vietas attēls

LEGOLAND® Holiday Village

Izmitināšanas vietas attēls

LEGOLAND Castle Hotel DENMARK

Izmitināšanas vietas attēls

The Lodge Billund

WOW parks – trošu dabas parks

Piedzīvojums brīvā dabā

Ietaupiet līdz 20%

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.