Prāmis uz Dāniju – lielisks veids brīvdienām!

Ceļojiet ar Stena Line prāmi no Zviedrijas un izbaudiet brīvdienas Dānijā.

 

Maza valsts, kura pārpilna ar pārsteidzošām apskates vietām – no tuksnešiem un skarbām ainavām līdz zaļiem kalniem, apburošām pilsētiņām un kosmopolītiskām lielpilsētām, un pārsteidzošiem skatiem – Dānijā ir viss. Tai ir bagātīga kultūra, lielisks ēdiens un skaisti krasti, un tā ir pasaulē pazīstama ar savu dizainu, arhitektūru un jauno Ziemeļu virtuvi.

 

Tiem, kas vēlas pavadīt brīvdienas pilsētā, būs piemērota Kopenhāgena. Viena no Eiropas vecākajām galvaspilsētām ar pamatīgu pārsteidzošas arhitektūras, parku, gardēžu restorānu un citu izklaižu piedāvājumu. Noteikti vērts apmeklēt Tivoli dārzus. Parks ir skaists jau dienā, taču naktī tas kļūst maģisks – ar tūkstošiem izgaismotu spuldzīšu, kas rada patiesi unikālu pasaku atmosfēru. 

 

Orhūsa ir Dānijas otra lielākā pilsēta, bet tai ir daudz mājīgāka sajūta. Tā vēsturiski pārpilna ar lieliskiem apskates objektiem un izklaides vietām, Michelin zvaigžņu restorāniem un lielisku iepirkšanos. Skāgena, Dānijas vistālāk uz ziemeļiem esošā pilsēta, pārsteidz ar smilšainām pludmalēm, tradicionālām dzeltenajām mājām, skaistajām ainavām un mutuļojošu kultūras dzīvi.

 

Neviens ceļojums uz Dāniju nevar būt pilnīgs bez Legoland apmeklējuma.  Legoland® Billund ir pats pirmais Legoland® atrakciju parks, kurā varat iepazīt pasaules pazīstamākās celtnes miniatūrā formā, justies kā kovbojs mežonīgajos rietumos, kuģot kā pirāts vai uzvesties kā princese fantastiskā pilī – Legoland® ir pasaku izklaide visu vecumu bērniem, bet ikviens, kas jebkad ir izbaudījis LEGO® burvību, šeit jutīsies labi, pat pieaugušie! 

 

Reef Hotel & Water Park Frederikshavnā ir unikāls ūdens piedzīvojumu parks, kas piemērots visai ģimenei un atrodas pastaigas attālumā no Stena Line prāmja piestātnes. Izbaudiet pārsteidzošus viļņu baseinus, ūdens nobraucienus, mūziku un siltu vēju palmu lapās patīkamā 32 grādu tropiskā siltumā! Peldiet, kāpelējiet vai nirstiet pēc dārgumiem, vai vienkārši dodieties uz burbuļvannām izbaudīt pelnītu atpūtu.

 

Neatkarīgi no tā, vai esat aktīvs piedzīvojumu meklētājs, kas meklē pārsteidzošus skatus, vai esat iecienījuši brīvdienas pilsētā, vai vēlaties atpūsties ar ģimeni savādāk – Dānija var piedāvāt to visu!

Ceļojiet ar Stena Line prāmi no Zviedrijas un izbaudiet brīvdienas Dānijā.

 

Maza valsts, kura pārpilna ar pārsteidzošām apskates vietām – no tuksnešiem un skarbām ainavām līdz zaļiem kalniem, apburošām pilsētiņām un kosmopolītiskām lielpilsētām, un pārsteidzošiem skatiem – Dānijā ir viss. Tai...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Dāniju

No 80.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Ostu atrašanās vietas

Map showing the routes to and from Denmark
Map showing the routes to and from Denmark

Frederikshavnas osta atrodas Jutlandes pussalas ziemeļu piekrastē Dānijas ziemeļos. Tajā var viegli nokļūt, braucot pa šoseju E45. Sabiedriskā transporta savienojumi atrodas 20 minūšu gājiena attālumā no termināļa. 

 

Ņemiet vērā! Reisos ārpus termināļa darba laika, kā arī reisos ar prāmi Stena Vinga, iekāpšana ir iespējama tikai ar transportlīdzekli. Šajos reisos iekāpšana kā pasažierim bez automašīnas nav iespējama. 

Greno osta Dānijas Jutlandes pussalas austrumu piekrastē atrodas autoceļa nr. 16 galā, tādēļ tajā var ērti nokļūt ar automašīnu. Tāpat gājiena attālumā no termināļa ir pieejams lielisks sabiedriskais transports.

 

Svarīga informācija: Jūs nevarat ceļot kā pasažieris bez automašīnas no Greno.

Atlasītie galamērķi

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Dāniju

No 80.11€ vienā virzienā, auto un vadītājs

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.