Ķīle

Ceļojiet uz Ķīli Vācijā – Šlēsvigas-Holšteinas reģiona galvaspilsētu Baltijas jūras piekrastē. Skaista piejūras pilsēta, kuru ir vērts apmeklēt. 

 

Ceļojiet ar prāmi no Gēteborgas uz Ķīli un izbaudiet pilsētu, jau pārkāpjot termināļa slieksni. Šī modernā pilsēta ir pazīstama ar savu ostu, rosīgo studentu dzīvi, mierīgo dzīvesveidu un pilsētvides noskaņu. Pieredzējušais mācību kuģis Gorch Fock un zvaigžņu atrakcija starptautiskos burāšanas pasākumos ir tikpat svarīga pilsētas ainavas daļa kā milzīgie prāmji, kas piestāj Skandinavienkai piestātnē. Ķīle patiešām ir ziemeļu daļas jūrniecības centrs.

 

Pastaigājieties pa gājēju ielām, lai iegādātos visu, sākot no modes precēm, beidzot ar smalkām vācu delikatesēm tirdzniecības centros, un atvelciet elpu kādā no daudzajām kafejnīcām. Ķīles spožums vislabāk redzams senajā Dänische Strasse iepirkšanās ielā un Holstenstrasse gājēju zonā. Varat apmeklēt ne tikai Bordershop, kad ceļojat ar Stena Line prāmi, bet arī Ķīles milzu lielveikalu CITTI Markt, kas piedāvā visu, sākot no gaļas izstrādājumiem, zivīm, augļiem un dārzeņiem līdz pat sieriem un vairāk par 2000 alus un vīna šķirņu. CITTI-Park ir vēl viens populārs pircēju galamērķis: šeit Jūs atradīsiet vairāk nekā 80 zīmolu veikalus, kā arī daudzas kafejnīcas un restorānus. Ģimenēm, kurām patīk iepirkties, McArthurGlen iepirkšanās pilsēta Noiminsterē, kas atrodas starp Ķīli un Hamburgu, ir vieta, kur atrast dizaineru apģērbus par zemākām cenām.

 

Atrodoties Ķīlē, nobaudiet kādu vietēji ražotu šķiņķi (Holsteiner Katenschinken), kas auksti kūpināts ar dižskābarža malku līdz pat 8 nedēļām ilgi, kā arī baltos sparģeļus, kartupeļus ar sviestu un Holandes mērci. Zivju sviestmaize arī ir lieliska garšu pieredze, apmeklējot Ķīli – tā ir vietējā, unikālā specialitāte. Dodieties uz Kieler Brauerei am Alten Markt – Ķīles tradicionālo alus darītavu tieši vecpilsētas centrā, lai nogaršotu mājās brūvēto alu vēsturiskā, ģimenei draudzīgā vidē. Feinheimisch Šlēsvigā-Holšteinā ir aktīvs tīkls vietējiem pārtikas ražotājiem, restorānu īpašniekiem, beķeriem, zivju kūpinātājiem un zemnieku saimniecībām, kas piedāvā vietēji ražotu augstas kvalitātes ēdienu. Šajā reģionā arī ir daudz lielisku ābeļdārzu, ko vērts apmeklēt rudenī.

 

Ja ceļojat kopā ar bērniem, netālu no Ķīles ir daudz jautru vietu ģimenes izklaidei. Apmeklējiet Weissenhäuser Strand, subtropisku peldēšanās paradīzi un brīvdienu kūrortu pie Baltijas jūras. Vai vēlaties palikt sausumā? Tieši uz ziemeļiem no Lībekas, pie jūras, atrodas Hansapark – tematisks izklaides parks ar daudziem braucieniem, atrakcijām un aktivitātēm visa vecuma paaudzēm. Miniatur Wunderland, kur atradīsiet pasaulē lielāko dzelzceļa modeļu, kā arī miniatūru prāmju, kuģu un lidmašīnu klāstu, ir neaizmirstama pieredze visai ģimenei. Vērojiet lemurus, pērtiķus un citus eksotiskus dzīvniekus Gettorfas zooloģiskajā dārzā. Putnu zālē klausieties, kā dzied aras un kakadu, degunradžputni un vainagbaloži. Un esot starp kaktusiem un palmām tropu mājā, ir grūti noticēt, ka atrodaties Vācijā. Klubā Golf- und Landclub Gut Uhlenhorst, kas ir netālu no Ķīles, varat spēlēt golfu laukumā ar ainavisku skatu uz jūru. Gan 18, gan 9 bedrīšu laukumi ir atvērti visu gadu.

 

Vai zinājāt, ka Ķīle ir Šlēsvigas-Holšteinas mūzikas festivāla mājvieta vienam no pasaules lielākajiem klasiskās mūzikas festivāliem? Ķīles pils, fjordi, operas nams un pat Howaldt kuģu būvētava tiek pārveidotas par lieliskām festivāla skatuvēm. Vecpilsētā viduslaiku Svētā Nikolaja baznīca rīko arī klasiskos koncertus. Jūrnieku muzejā, kas atrodas Ķīles fjordā, var aplūkot kuģu modeļus un jūrniecības instrumentus agrākajā zivju izsoļu zālē. Kruīza kuģi piestāj Ostseekai terminālī Germania ostā.

 

Vai esat gatavi iepazīt šo lielisko pilsētu?

Ceļojiet uz Ķīli Vācijā – Šlēsvigas-Holšteinas reģiona galvaspilsētu Baltijas jūras piekrastē. Skaista piejūras pilsēta, kuru ir vērts apmeklēt. 

 

Ceļojiet ar prāmi no Gēteborgas uz Ķīli un izbaudiet pilsētu, jau pārkāpjot termināļa slieksni. Šī modernā pilsēta ir pazīstama ar savu ostu, rosīgo...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Vāciju

No 194 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un kajīte

Izmitināšanas vietas attēls

InterCityHotel Kiel

Izmitināšanas vietas attēls

Hotel Astor Kiel by Campanile

Izmitināšanas vietas attēls

Atlantic Hotel Kiel

Izmitināšanas vietas attēls

the niu Welly

Izmitināšanas vietas attēls

unique by ATLANTIC Hotels Kiel

Izmitināšanas vietas attēls

Hotel am Kieler Schloss Kiel by Première Classe

Izmitināšanas vietas attēls

Comfort Hotel tom Kyle

Izmitināšanas vietas attēls

Aparthotel Adagio Access Kiel

Izmitināšanas vietas attēls

Hotel Liegeplatz 13 Kiel by Première Classe

Izmitināšanas vietas attēls

INA Hotel Consul

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Vāciju

No 194 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un kajīte

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.