Rostoka

Skaistā Rostoka ir rosīga ostas pilsēta ar dvēseli un personību.

 

Jūs tur varat viegli nokļūt ar Stena Line prāmi no Trelleborgas. Brauciet ar automašīnu, ceļojiet uz Rostoku  un izpētiet visu, ko piedāvā Ziemeļvācija.  Rostoka apvieno lielpilsētas noskaņu ar satriecošu Hanzas laika arhitektūru, izcilu kultūras ainu, modernu gastronomiju un lieliskām iepirkšanās iespējām, lai padarītu to par ideālu galamērķi īsam atvaļinājumam vai garākām brīvdienām. Šeit atrodas vecākā universitāte Ziemeļeiropā, viduslaiku baznīcas, muzeji, pilsētas vārti, tradicionālās peldvietas un daudz kas cits.

 

Kröpeliner Tor Vorstad apkaimē ir daudz restorānu, bāru un kafejnīcu, ko varat izbaudīt. Tā ir lieliska vieta, kur baudīt dzērienu vai gardu vakara maltīti. Rostoka ir neticama pilsēta, kur iepirkties – no Doberander Plats līdz Neuen Markt un no Universitetsplatsen līdz ostai ar tās gājēju ieliņām, piemēram, Kröperliner Strasse.  Vecpilsētā apmeklējiet viduslaiku Sv. Marijas baznīcu un apskatiet astronomisko pulksteni, kas darināts 1472. gadā.  Dodieties braucienā uz Varnemindi ar tradicionālajām peldvietām, krāsainām ielu tirgotavām, maziem veikaliņiem un populāriem restorāniem un kafejnīcām. Dodieties nesteidzīgā pastaigā pa Graal-Müritz un izbaudiet skatu uz Baltijas jūru.  Vakaros piestātni bieži izmanto vietējie zvejnieki, un pa dienu var uzkāpt uz prāmja un vairāk izpētīt Baltijas jūru. Katru gadu jūlijā notiek Seebrückenfest festivāls, kurā ar uguņošanu tiek svinēta piestātnes atklāšana.

 

Rostokas botāniskajā dārzā ir dendrārijs, satriecoši Alpu dārzi, kā arī japāņu dārzs.  

 

Ģimenēm interesants būs Karls Erlebnis Dorf - lauku stila piedzīvojumu parks ar kartingu, pastaigām zoodārzā, rotaļu laukumu, kā arī zemnieku saimniecības veikalu.  Bērniem tur patiks. Brīnišķīgās saimniecības veikalā tiek pārdots mājās gatavots zemeņu ievārījums, svaigi cepta maize, interjera priekšmeti un daudz kas cits. Rostokas zoodārzā varat aplūkot gandrīz 1700 dzīvniekus no vairāk nekā 250 dažādām sugām no visas pasaules. 

 

Rostoka Jūs jau gaida!  

Skaistā Rostoka ir rosīga ostas pilsēta ar dvēseli un personību.

 

Jūs tur varat viegli nokļūt ar Stena Line prāmi no Trelleborgas. Brauciet ar automašīnu, ceļojiet uz Rostoku  un izpētiet visu, ko piedāvā Ziemeļvācija.  Rostoka apvieno lielpilsētas noskaņu ar satriecošu...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Vāciju

No 79.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Izmitināšanas vietas attēls

Vienna House Sonne Rostock

Izmitināšanas vietas attēls

pentahotel Rostock

Izmitināšanas vietas attēls

VIENNA HOUSE BY WYNDHAM SONNE ROSTOCK

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Vāciju

No 79.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.