No Šlēsvigas-Holšteinas

Šlēsviga-Holšteina – patiesie ziemeļi

 

Aprakstīta kā patiesie ziemeļi, Šlēsviga-Holšteina ir Vācijas visvairāk uz ziemeļiem esoša pavalsts. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pilsētas atpūtu, kas piepildīta ar dzīvīgu kultūru un kulinārijas pieredzi, vai arī vēlaties atvilkt elpu un atklāt tās piedāvātās apskates vietas un skaņas, Šlēsviga-Holšteina ir vieta, kas piemērota tieši Jums.

 

Ķīle ir Šlēsvigas-Holšteinas galvaspilsēta, un tai ir sena kuģu būves un jūrniecības vēsture. Mūsdienās tas joprojām ir aktuāli daudzajos muzejos un izstādēs. Ķīles kanāls ir pasaulē noslogotākais mākslīgais ūdensceļš, kas savieno pilsētu ar Ziemeļjūru. Izbaudiet pilsētas jūrniecības atmosfēru, pavadot rosīgu dienu Ķīles pilsētas galerijā ar mūsdienu, kas piedāvā laikmetīgo un vietējo mākslu, pirms dodaties iepirkties.

 

Molna ir maza pilsēta, kura kļuva slavena ar savu bijušo iedzīvotāju un slaveno jokdari Tilu Pūcesspieģeli. Jūs atradīsiet šī personāža pēdas visā pilsētā, un baumo, ka, apmeklējot Pūcesspieģeļa strūklaku vēsturiskajā tirgus laukumā, ātri paberzējot viņa bronzas īkšķi un piesitot zābaka purngalam, tas Jums sniegs veiksmi!

 

Ja esat šokolādes cienītājs, veltiet četras stundas, lai piedalītos Molnas pralinē meistarklasē un iepazīstu šo saldo našķu pagatavošanas un dekorēšanas prieku.

 

Atklājiet Lībekas šaurās un līkumainas ielas, kurās redzami UNESCO Pasaules mantojuma objekta skati, un izpētiet slēptos iekšpagalmus. Obligāti jāredz Holšteinas vārti, kas ir viens no Lībekas populārākajiem apskates objektiem. Šis gotiskie pilsētas vārti gadu gaitā ir izrotājuši daudzas pastkartes, pastmarkas un 2 eiro monētas.

 

Vai esat gatavs izaicinājumam? Kā būtu ar pilsētas ekskursiju Lībekā un priekšmetu meklēšanas spēli? Apmeklējiet Puppenbrücke tiltu, Lībekas katedrāli un Mīlestības tiltu un pa ceļam atrodiet norādes. Sacensības ir sākušās!

 

Atstājiet pilsētu troksni aiz muguras un izbaudiet pludmales un Šlēsvigas-Holšteinas salas. Izbaudiet mieru un klusumu labjūtes vai Spa kompleksā, izmēģiniet savas lidošanas iemaņas ar kaitu vai uzkāpiet uz vējadēļa. Vairāku gadu laikā abi sporta veidi ir kļuvuši aizvien populārāki, un reģionā atveras arvien jauni kaita un vējadēļu veikali.

 

Ziemeļjūras Fēras sala atrodas Vatu jūras Pasaules mantojuma vietu sarakstā. Tā ir pazīstama ar saviem skaistajiem dārziem un talasoterapiju (dziedināšana ar jūru, gaisu un ūdeni). Ar tās daudzveidīgo ainavu no smilšainām pludmalēm līdz zālainām pļavām, šajā pludmalē visu gadu notiek aktīvi un aizraujoši pasākumi un tā ir ideāli piemērota aktīvām ģimenes brīvdienām.

 

Stockenstiegtrail taka tiek atvērta tūristiem no jūnija līdz septembrim, ļaujot viņiem atklāt Eideršedtas pussalu. Kopš 1929. gada šis plašais purvājs ir piesaistījis tūristus iet pa šauro, bruģēto taku un šķērsot vairākus tiltus, lai nonāktu pie slavenās Vesterhīveras bākas. Šī sarkanbaltā bāka kļuva ikoniska, kad 70. gados parādījās Jever alus reklāmā. Piedalieties ekskursijā ar gidu un pēc tam, kad uzkāpsiet pa 157 pakāpieniem līdz bākas augšai, Jūs varēsiet iemūžināt panorāmas skatu uz pussalu.

 

Viena no vispopulārākajām apskates vietām Šlēsvigā-Holšteinaā ir Glīksburgas pils. Šī majestātiskā ēka atrodas tieši uz robežas ar Dāniju un tiek uzskatīta par vienu no nozīmīgākajām renesanses pilīm Vācijas ziemeļos. Jūs varat doties ekskursijā ar gidu, lai iepazītos ar ēkas trauksmaino vēsturi, kad tā kalpoja kā Šlēsvigas-Holšteinas hercogu ģimenes rezidence.

 

Pārtikas cienītāji, priecājieties, jo Šlēsviga-Holšteina ir slavena ar brīnišķīgām garšām un pieredzi! Pagaršojiet reģionālo un sezonas “Feinheimisch”, kas tulkojumā nozīmē “augstas kvalitātes vietējā pārtika”, no vietējiem restorānu īpašniekiem un pārtikas produktu ražotājiem.

 

Bagāta ar leģendām, ēdienu un dabiskām ainavām, izraušanās uz Šlēsvigu-Holšteinu ir piedzīvojums, kas Jūs gaida! 

Šlēsviga-Holšteina – patiesie ziemeļi

 

Aprakstīta kā patiesie ziemeļi, Šlēsviga-Holšteina ir Vācijas visvairāk uz ziemeļiem esoša pavalsts. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pilsētas atpūtu, kas piepildīta ar dzīvīgu kultūru un kulinārijas pieredzi, vai arī vēlaties atvilkt elpu un atklāt tās piedāvātās...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Burājiet uz Vāciju

uz Ķīli

No 194 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un kajīte

Burājiet uz Vāciju

uz Ķīli

No 194 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un kajīte

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.