Meklenburga Vorpomerna

Pasaku piedzīvojums

 

Meklenburga Vorpommerna (Mecklenburg Vorpommern) ir pavalsts Vācijas ziemeļaustrumos, kas atrodas pie Baltijas jūras. Tās iespaidīgā krasta līnija padara Meklenburgu Vorpommernu par vienu no Vācijas vadošajiem tūrisma galamērķiem. Pievienojiet gardu ēdienu, kultūru un aizraujošas ainavas, un varat būt pārliecināti, ka Jums būs piedzīvojumiem bagāts ceļojums.

 

Iepazīstiet plašo un aizraujošo Meklenburgas Vorpommernas vēsturi, apmeklējot kādu no tās daudziem muzejiem, kas sniedz ieskatu vēsturē, tehnoloģijās un dabas zinātnē. Dodieties atpakaļ laikā Klockenhagen brīvdabas muzejā un uzziniet par dzīvi lauku saimniecībā no 17. līdz 20. gadsimta sākumam. Pavadiet dienu, izpētot 46 OZEANEUM Stralsund akvārijus, un satieciet “Niki”, smilšu tīģerhaizivs mammu, pirms doties uz jumta terasi satikt Humbolta pingvīnus. 

 

Atklājiet Šverīnas pils muzeja brīnumus – tas atrodas uz savas salas. Šī pils, kura atrodas ezeru un dārzu vidū, izskatās kā pasaka ar krāšņām ballēm. Apmeklējiet muzeju un aplūkojiet izsmalcinātas telpas, ieročus, porcelānu un sudrabu no hercogu laikmeta.

 

Neatkarīgi no tā, vai Jums patīk izsmalcināta maltīte, kafejnīcas vide vai vienkārši iespēja kaut ko paņemt līdzi, Meklenburga Vorpommerna piedāvā garšas, kas patiks ikvienai gaumei. Ja Jums it īpaši garšo zivju ēdieni, tad varat sevi palutināt! Nobaudiet zivi, kura kūpināta ar dižskābārža skaidām, apcepta sviestā vai pagatavota kraukšķīgā mīklā, kas pagatavots ar alu. 

 

Smiltsērkšķos ir septiņas reizes vairāk C vitamīna nekā citos citrusaugļos. Sanddornas plantācijā Storchennest varat uzzināt vairāk par spēcīgajiem augļiem, kas pazīstami kā ziemeļu citroni, un paņemt līdzi garšīgus suvenīrus. Ievārījums ir izcili gards!

 

Viens veids, kā iepazīt Meklenburgu Vorpommernu ir ar velosipēdu, un šeit ir daudz maršrutu, kurus var izbaudīt dažādu prasmju un vecumu braucēji. Jūs varat veikt izvēlēto maršrutu sev ērtā ātrumā vai pieteikties ekskursijai un atklāt idilliskus ciematus un ainavas. Ja vēlaties doties pārgājienā, izbaudiet elpu aizraujošus skatus, piemēram, maršrutā pa stāvkrastu Jasmundā. Rīgenas krīta iežu krasts ir ainava, kas obligāti jāredz ikvienam salas apmeklētājam. Sasniedzot takas beigas, Jūs sajūsminās fantastisks skats uz krīta krastu un Baltijas jūru.

 

Pavadiet laiku, atklājot dažādas takas Müritz nacionālajā parkā un dodieties pa mežu un lauku takām. Vai arī, ja labāk vēlaties atrasties uz ūdens, burājiet uz Müritz, kas ir Vācijas lielākais iekšzemes ezers. Miera meklētāji var izpētīt daudzās kanoe zonas. Meklenburgas Vorpommernas iekšzemē Jūs atradīsiet Sternberga ezerus, Feldbergas ezera rajonu, Meklenburgas lejienes līdzenumus ar maziem ezeriem un Varnovas un Pēnas upes.

 

Ja cerat pavadīt laiku golfa laukumā, tad Jums ir palaimējies, jo šeit ir vairāki lieliski golfa laukumi iesācējiem un pieredzējušiem spēlētājiem. Golfhotel Serrahn ir ideāla vieta, kur var spēlēt vietā, kuru ietver skaisti ezeri un zaļas pļavas! 

 

Visiem putnu cienītājiem jāredz, kā dejo dzērves. Divreiz gadā majestātiskie putni pulcējas Bodenas un ezeru ūdeņos Meklenburgā Vorpommernā un rada elpu aizraujošu izrādi ar savu dzērvju dejas pārošanās rituālu.

 

Lai arī kā Jūs vēlētos pavadīt dienas, rezervējiet ceļojumu uz Meklenburgu Vorpomernu un ieprieciniet sevi ar apbrīnojamu dabu vai adrenalīnu raisošām aktivitātēm, pirms baudīt reģiona izsmalcinātos ēdienus un dzērienus.

Pasaku piedzīvojums

 

Meklenburga Vorpommerna (Mecklenburg Vorpommern) ir pavalsts Vācijas ziemeļaustrumos, kas atrodas pie Baltijas jūras. Tās iespaidīgā krasta līnija padara Meklenburgu Vorpommernu par vienu no Vācijas vadošajiem tūrisma galamērķiem. Pievienojiet gardu ēdienu, kultūru un aizraujošas ainavas, un varat būt...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Vāciju

No 59.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Vāciju

No 59.00€ par par vienvirziena biļeti, automašīnu un vadītāju

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.