Bavārija

Prozīt Bavārija!

 

Bavārija, kas oficiāli tiek saukta par Bavārijas brīvvalsti, ir reģions Vācijas dienvidrietumu reģionā. Bagātīgi apveltīta ar tirgiem, dabu, gardiem ēdieniem un dzērieniem – tājā ir daudz ko darīt!

 

Bavārija ir pasaulslavenā Oktoberfest mājvieta Lielākais alus un ceļojumu izklaides festivāls pasaulē tiek rīkots Minhenes lielākajā tirgus laukumā Theresienwiese. 16–18 dienu laikā apmeklētāji var izbaudīt izklaides, Bavārijas ēdienu un alu. Kāpēc gan neizmantot visas pieredzes priekšrocības un neieguldīt tradicionālajos kostīmos, piemēram, Dirnhl – blūze zem vestes ar augstiem svārkiem un priekšautu.  Izrādiet savas kājas ar Lederhosen –ādas bikses līdz ceļiem! Interesants fakts par Oktoberfest – tas ir vienīgais festivāls pasaulē, kurā ir blusu cirks ar aptuveni 60 blusām, kas izklaidē bērnus.

 

Tā kā Bavārijā ir pasaulē lielākais alus festivāls, nav pārsteigums, ka Bavārijā atrodas daudzas mazās alus darītavas, kuras piedāvā alu, sākot no tradicionāla līdz mūsdienīgam stilam. Tā kā ir tik daudz ko izbaudīt, Jūsu krūku uzpildīs vienā mirklī! Veltenburgas abatija atrodas Donavas ielejā, un tiek stāstīts, ka tā dibināta 600. gadā. Alus darītavas zvaigzne ir Weltenburger Kloster Barock Dunkel, un šis godalgotais krēmīgais alus trīs reizes ir ieguvis zelta balvu Pasaules alus kausā ASV! Bavārijas pavalsts brūvētava Weihenstephan, kas atrodas Freizingā ir atzīmēta kā pasaules vecākā alus darītava, kas joprojām pastāv un brūvē 16 dažādas alus šķirnes.

 

Nav labāka laika izpētīt Bavāriju kā Ziemassvētkos, jo tā ir slavena ar saviem iespaidīgajiem Ziemassvētku tirgiem. Kemptena: garā iepirkšanās nakts notiek pirmajā Adventes sestdienā, un to uzstāda Hildegardplatz laukumā, kas atrodas Sv. Lorenca bazilikas priekšā. Šis iepirkšanās piedzīvojums vēlu vakarā tiek padarīts īpašs ar ugunsvēmēju un kora dziedāšanas priekšnesumiem. Dossenbergerhof, kas atrodas Gincburgas vecpilsētā, tiek pārveidota par Ziemassvētku ciematu no 1. līdz 5. decembrim. Izbaudiet mākslinieku un mūzikas grupu priekšnesumus, kamēr aplūkojat ar rokām darinātās preces. Pasaulē slavenā tirgus Christkindlesmarkt apmeklējums ir obligāts. Tā stendi ir pārpilni ar pašrocīgi darinātiem izstrādājumiem, kas būs brīnišķīgas dāvanas, ko ielikt zeķēs. Kamēr esat tur, izmēģiniet Nuremberg Lebkuchen (piparkūkas) un Nurembergas sarkano alu no Altstadthofas mājas alus darītavas.

 

Ja Jums patīk iepazīt dabu, Bavārija būs īstā vieta. Kā būtu ar sniegotu pastaigu pa Bavārijas mežu vai slēpošanu ar distanču slēpēm no Großer Arber virsotnes uz Brotjacklriegel virsotni? Neatkarīgi no tā, vai izbaudāt strauju vai lēnu kustību, izbaudiet daudzās Bavārijas upes, iekāpjot laivā vai uz plosta un, ja nevēlaties samērcēt kājas, varat pastaigāties gar upes krastu.

 

Erlangena, iespējams, ir Bavārijas mazākā pilsēta, taču piedzīvojumu šeit netrūkst. Tā pazīstama kā Vācijas komiksu galvaspilsēta. Pastaigājieties pa daudzajiem dārziem un atklājiet brīnišķīgas skulptūras un mākslu, kas liks Jums apstāties.

 

Atrodoties Bavārijas galvaspilsētā Minhenē izpētiet Olympiapark, kas izveidots 1972. gada vasaras olimpiskajām spēlēm. Gärtnerplatzviertel ir kūsājošs rajons, kas pilns ar garšīgiem restorāniem, kur pasniedz vācu ēdienus, piemēram, karija desu (tvaicētu un ceptu cūkgaļas desiņu, papildinātu ar karija kečupu), kā arī iegriezieties modes, mēbeļu un vinilu plašu veikalos, kas tā vien gaida, lai tos atrod.

 

Vai zinājāt, ka BMW ir vairāk nekā 100 gadus vecs? Apmeklējiet BMW muzeju un uzziniet visu par dinamiskā zīmola vēsturi, kas nepārtraukti rada jaunu baudījumu braukšanai.

 

Lai arī kādā ātrumā Jūs baudītu dzīvi, mutuļojošos festivālos, atklājot vietējo mākslu, nogaršojot alu vai izbaudot brīnišķīgu dabu, Bavārijai atradīsies kaut kas, lai apmierinātu ikviena apetīti. 

Prozīt Bavārija!

 

Bavārija, kas oficiāli tiek saukta par Bavārijas brīvvalsti, ir reģions Vācijas dienvidrietumu reģionā. Bagātīgi apveltīta ar tirgiem, dabu, gardiem ēdieniem un dzērieniem – tājā ir daudz ko darīt!

 

Bavārija ir pasaulslavenā Oktoberfest mājvieta Lielākais alus un ceļojumu...

Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Vāciju

No 194 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un kajīte

Izvēlieties savu maršrutu...

Izbaudiet ceļojumu uz Vāciju

No 194 € vienā virzienā, auto, autovadītājs un kajīte

Uzziniet vairāk par galamērķiem

Klientu apkalpošana

Vai Jums ir jautājumi vai arī nepieciešama palīdzība saistībā ar rezervāciju? Sazinieties ar mūsu klientu atbalsta komandu vai atrodiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem mūsu BUJ sadaļā.